Dlabání dýně
Vložil(a): vendy.z, 25. 10. 2016 21.06
Je to sice kontroverzní téma (mnozí mi vytknou, že je to americký zvyk), ale i tak se zeptám. Jak moc vydlabat dýni? Loni mi chytla plamenem....tak nevím zda jsem tam nenechala moc dužiny... Děkuji :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 27. 7. 2017, 15.01
težko říct, ale až na hladkou dužinu a předtím ji ještě celou nechat ponořenou na noc ve vodě
Fuga, 19. 1. 2017, 8.49
četla jsem, že vydlabat tak, aby tam nezůstaly zbytky těch vláken, na kterých jsou semínka
Rulficka48, 29. 10. 2016, 12.40
Já tam vždycky trochu té dužiny nechávám a naštěstí mi to nikdy nechytlo
Adrianita, 26. 10. 2016, 15.35
Vydlabali jsme všechnu dužiny a nic nechytlo.
k.o.r.i.n.e.k, 28. 10. 2016, 11.33
Já si myslím, že možná ano
AllaŠvecová, 26. 10. 2016, 9.39
V pondělí jdeme do parku-bude akce v dlabani. Uz se moc těším
AllaŠvecová, 27. 10. 2016, 8.19
je mi to jasne
Adrianita, 26. 10. 2016, 15.36
Ségra taky od kolegyně přivezla obří dýně,zabraly jí celý kufr.