Děti a zvířata

zobrazeno 820×

Vložil(a): Cherrynka, 20. 8. 2017 21.53

Jak to u vás chodí, když máte např kočku či psa a dítě? Vadí vám, když spí dítě, třeba roční, se psem nebo kočkou? Někde se píše, že to má pozitivní vliv někde se zase píše, že je to nevhodné. Naše kočka normálně spala přes den se synem v postýlce, ted už ne, protože jí trhá chlupy, tak se mu vyhýbá :D za to peršan za ním leze, asi se mu líbí, když mu někdo rve chlupy. Navíc mě zaráží, když vidím inzeráty typu " daruji psa kvůli brzkému narození dítěte. Je vycvičený a má rád děti" jo, má rád děti a dává ho pryč :D nebo " daruji psa, máme dvě děti a nezbývá na něj čas..."

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Sonia, 1. 7. 2018, 18.50

Letiss .. jaky jsi nechala udělat a na jakou cenu vyjdou jestli bych se mohla zeptat ?

Letissie, 22. 7. 2018, 19.53

Jé, tak to ti bohužel přesně neřeknu, protože jsem toho brala víc, ale když se podíváš na ty jejich stránky a dáš se na "tvorbu" toho obojku nebo postroje, tak ti to tam ukazuje cenu na kolik tě to vyjde, což je super

Sonia, 25. 8. 2018, 11.33

Nevadí, děkuju moc za typ .. nakonec už máme taky objednáno tak jenom čekáme až nám souprava přijde .. každopádně vím, že na Vánoce nechám chlapovi udělat tu výcvikovou bundu, protože ta ho nadchla moc

Letissie, 20. 6. 2018, 15.30

Já mám z 4dox tady ty postroje na míru www.4dox.cz/objednavka/smart-postroj a jsem s nimi maximálně spokojená. Vzhledově jsou přesně tak jak jsem si představovala a materiál je taky výborný a hrozně hezky se udržuje, když se mi ten neplecha někde vyválí.

Olla, 30. 5. 2018, 13.19

Jak tu byla řeč o granulích Husse, tak ty jsou u nás k dostání kde ?

LauraI, 30. 5. 2018, 13.26

Jsou buď přímo prodejny Husse nebo potom distributoři a nebo je potom taky možnost objednávky až domů, kterou mají zdarma.

KikinaB, 24. 3. 2018, 20.03

Také jsme tam kupovali postroje i vodítka a na všem máme vyšité jméno, mám teď mnohem menší strach že by se nám pejsci ztratili. Jinak postroje tam mají opravdu dobře zpracované, i nášivky se nepářou. Mají tam nespočetně mnoho kombinací a můžete si i vybrat, jestli sponu plastovou nebo kovovou a pod. takže doporučuju

Letissie, 23. 3. 2018, 15.51

Taky přemýšlíme nad pořízením domácího mazlíčka, protože chlap má rád velká plemena psů jako je boxer, doga apod, ale když jsem se dívala, kolik stojí nějaké lepší granule, jako jsou třeba proplanky, tak to by nás zrujnovalo a nejsem si jistá tím jestli je vhodné kupovat no name žrádlo v obchodních domech, protože tam už je to za slušnější ceny.

LauraI, 8. 4. 2018, 21.38

Nevím jestli znáš krmivo Husse, tak to jsou jedny z nejkvalitnějších granulí a cenově jsou taky přijatelné. Zase pokud víš, že pejskovi nebudete moct dopřát kvalitní stravu, tak si myslím, že b vůči němu nebylo fér si ho pořizovat, protože podle jeho stravy se bude odvíjet zdraví.

Letissie, 17. 4. 2018, 13.40

Neznám, ale ráda si nechám poradit, protože jak píšeš nerada bych, aby si kvůli špatné stravě něco přihnal. A ty máš tady s tím krmivem zkušenost ? Seženu ho normálně ve zverimexu ?

LauraI, 25. 4. 2018, 19.03

Ano, mám s tímto krmivem zkušenost, protože už druhým rokem je kupuju pro naše psy i kočky. Nechám ti tu odkaz, kde o nich najdeš mnohem víc www.czech.husse.com/

Letissie, 1. 5. 2018, 16.33

Díky moc za tip, ukazovala jsem je chlapovi, ten se díval na složení a ty se mu líbí moc. Navíc si za měsíc jedeme pro štěndo, takže je nějak těsně předtím objednáme, abysme byli plně vybavení

Sonia, 21. 5. 2018, 17.58

Taky krmíme granulkami od Husse, máme dva čivaváky a těm teda šmakují moc. Kvalitou jsou fakt hodně daleko narozdíl od ostatních. Však se podívej na jejich stránky mají toho v nabídce fakt hodně www.czech.husse.com/?confirmlocation=1

Olivacekk, 18. 3. 2018, 9.15

Zdravím, budeme si pořizovat štěňátko čivavy, hledám kde koupit nějak pěkný originální obojek, líbí se mi, když je na něm vyšité jméno a údaje, ideálně v modré barvě, nevíte někdo o nějaké firmě která to dělá nebo zverimexu?. Hlavně nechci žádné obojky s kamínky, třpytkami atd

SarkaKam, 22. 3. 2018, 18.55

Ahojky, moje dvě jezevčice mají klasický obojek se štítkem, kde je napsané mé jméno a čislo, kdyby mi utekly. U nás ve městě to nikdo nemá a když jdeme na vycházku, spoustu páníčků se mě ptá, kde jsem to koupila Objednávala jsem z 4dox. Jinak si tam můžeš nechat vyšít cokoli, i barvu si můžeš vybrat Kupovali jsme tam i postroje a na nich mají reflexní prvky a svá jména. Takhle to vypadá

VandaV, 18. 3. 2018, 9.14

Můžou vaše zvířata do postele?

VandaV, 15. 2. 2018, 7.59

Dobrý den, dcera má v březnu narozeniny a chceme jí koupit vysněného pejska, ale nikdy jsme žádného v rodině neměli a já se už teď začínám ztrácet ve formách stravování pejsků a ve výběru granulí, tak kdybyste mi někdo poradil, budu moc ráda, díky!

Saruskass, 18. 2. 2018, 23.21

Ahojky, tak mi když měli štěně tak jsme kupovali orijen. Teď když už je psisko větší (a taky když už si to nemůžeme dovolit) tak kupujeme Husse. Zkoušeli jsme i royal canin a eukanuba, ale ty moc nezabodovali. Husse má parádní složení za dobrou cenu, a na rozdíl od ostatních krmiv fenka sní vždy plnou misku, vypadá že jí chutná (dokonce ani ten orijen neměl takový úspěch). Od dosti chovatelů vím, že ho také používají.

MarketaRachova, 21. 2. 2018, 23.24

Také bereme granulky od teto značky, ono každýmu psovi chutná něco jiného. Tady je fajn že mají strašně moc druhů (pro malá plemena, obezni pejsky, alergické, březí fenky..) Zkus se zeptat v nějaké speciálce na krmiva, my jsme si nechali (zdarma) poradit přímo od prodejce, který typ našim pejskům koupit. Mají větší přehled o obsahu živin, co je pro kterého pejska dobré atd.. Teď jsem zrovna objednávala na zkoušku tohle https://czech.husse.com/sterilised-mini

BeruskaaK, 22. 2. 2018, 21.54

Já kupuji obyčejné granulky, co prodávají v supermarketech, ale uznávám, že už by to možná chtělo něco kvalitnějšího, co myslíte, dá se to srovnávat?

KarolinaKl, 24. 2. 2018, 11.38

@beruskaak Asi jak které, snažte se koukat hlavně na složení, je jasné, že kvalitnější krmiva jsou většinou i dražší, ale z mé vlastní zkušenosti se to vyplatí. Kdyžtak mrkněte na nějaká srovnání granulí, na internetu je jich milion.

vendy.z, 22. 8. 2017, 20.43

No mě to nevadí - zvířata nemáme

annahb, 22. 8. 2017, 19.50

kočky mám dvě a na noc chodí ven-většinou do stodoly a psa máme také venku takže s dětma spí zvířata tak jedině plyšoví

Cherrynka, 22. 8. 2017, 20.18

Aspon něco

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů