Deti a cukrovi

zobrazeno 819×

Vložil(a): Zlata1, 16. 11. 2017 12.29

Tak jsme zkusili poprve udelat domaci linecke testo. Vzdycky jsem si myslela, ze je to slozite vyrobit linecke testo doma, tak jsem ho kupovala, ale nedavno jsem narazila na recept na domaci testo a vubec to nebylo slozite. Tak syn hrozne rad vykrajuje a tak uz mame zkusebni cukrovi. Musim rict, ze je sice asi jeste brzo na cukrovi, ale na zkousku to dopadlo dobre. Jak to mate vy s detma a cukrovim?? Take se uz pripravujete s detma delat cukrovi?? Syn mi oznamil, ze se tesi na dalsi varku testa, tak budu muset pridelat jeste dalsi. Je super, ze ho konecne zacina neco bavit u ceho vydrzi vic jak dve minuty.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 25. 11. 2017, 19.45

Zbytečné linecké kupovat - máte tam zbytečná "éčka", doma uděláte raz dva

martinazab, 19. 11. 2017, 18.37

My sme dneska piekli perníčky. Ale do vianoc nebudú. Už zajtra budú všetky zjedené

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 20. 11. 2017, 20.39

Já už také udělala spoustu jakoby cukroví a nic z toho nezbylo

Zdeňka S., 19. 11. 2017, 15.44

Už se těšíme dceru to taky hrozně baví. Loni jsme dělali i strojkové cukroví a ti byla teprve zábava

jitkamety

jitkamety, 19. 11. 2017, 10.53

Já dělám každý rok domácí a těším se na letos až budeme s dcerou péct

annahb, 19. 11. 2017, 18.46

také se už moc těším až budeme péct

Barbarelka, 18. 11. 2017, 7.03

Též se na tomtesim malá bude mít rok a půl a do kuchyně se mi pořád cpe. Mám už zaděláme a daně v mrazáku

nikolava, 17. 11. 2017, 15.08

Syn má 2 roky a kousek a po Mikuláši začneme dělat perníčky, tak jsem zvědavá jak to půjde. Při nejhorším mu dám kousek těsta, at si tam plácá co chce

Čertice, 17. 11. 2017, 11.02

Já taky nikdy nekupovala teď o víkendu se chystám na perníčky ostatní až tak za 14dní. Kdyby mrzlo, tak klidně dřív

Eliška Kozlova, 17. 11. 2017, 10.41

Také pečeme i sušenky (což je vlastně linecke). Staršího syna to baví ale chce vše dělat po svém, takže to pak vypadá všelijak Letos bych chtěla i s dcerou, ale ta si s testem hraje jako s modelinou a pracovat podle postupů odmítá, takže ještě ze ta cena másla šla dolů, jinak by to byla docela drahá hračka

nocken, 17. 11. 2017, 8.48

My se vždycky domluvíme s kamarádkou a společně s dětmi pečeme cukroví. Těsta si připravíme předem. A když už to děti zrovna nebaví, tak si jdou hrát a my popíjíme vínko, povídáme a přitom je to raz dva hotové

BonnieParker, 17. 11. 2017, 8.29

Letos chci se synem poprvé péct. Při vaření už mi v kuchyni pomáhá každý den a myslím si, že válení a vykrajovani by ho taky mohlo bavit. Jsou mi dva roky, tak uvidíme

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů