Dárky pro další členy rodiny

zobrazeno 698×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 17. 12. 2017 0.21

Promaminky, mám dotaz.. Dáváte pod stromeček v onen okamžik překvapení dětí i dárky pro ostatní členy rodiny, kteří v tu chvíli slaví Štědrý den jinde? (babičky, dědové, bratranci či sestřenice dětí apod.) S tím, že jim je zavezete později.. Nebo tam tyto dárky vůbec nedáváte, aby to děti nemátlo? Já byla zvyklá, že jsem jako malá našla pod stromečkem něco, co jsem nemohla rozbalit a čekala až to dotyčnému předáme (vysvětleno to bylo tím, že Ježíšek je popleta a špatně dárek donesl k nám). Manžel to ale nechápe a nechce to tak.. Jak bychom ale vysvětlili dětem, kde se u nás pak někdy ty dárky vzaly?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Sofinaa, 20. 11. 2023, 8.53

Prosím prosím poradte mi nějaky darek pro segru, nejlepe nejaka rucni vyroba a nejaky udrzitelny, hodne si na to potrpi, zadna kosmetika ani obleceni, spis neco zapamatovatelnyho, pamatecniho, neco take, prosim.

Jaja88, 24. 11. 2023, 9.01

Ahoj, koukni na Laab, je to český výrobce, ruční výroba a dělají různý foto věci třeba formou leporela na dřevěných deskách a tak. Moc hezký a kvalitní, to by mohlo potěšit, navíc přidaná hodnota, ne jen nějaká věc, ale vzpomínka

Sofinaa, 25. 11. 2023, 7.57

Jo, to je moc hezký a koukala jsem, že jsou ze Zlína a můžu se stavit přímo v jejich ateliéru, tak tam spíše zajdu osobně a něco vymyslíme, tohle se bude ségře líbit, to je fakt milený a od srdce.

ivanka386, 16. 1. 2020, 1.40

Tak to já dárky kupuji všem. Třeba tyto Vánoce jsem měla trochu problém s výběrem dárku pro mámu. Pak mi došlo, že si ráda všude vystavuje fotky členů rodiny, tak mě napadlo, že bych jí mohla zkusit koupit nějaké pěkné fotorámečky. Ty se mi povedlo najít tady: https://www.emako.cz/foto-ramecky/ Udělalo jí to hroznou radost.

PavlaNa, 8. 3. 2018, 9.33

Zdravím, my to dáváme všechno dohromady Taky mi to přijde mnohem jednodušší. A ačkoliv už máme dávno po Vánocích, rozhodně u nás rozhodně klid ještě nenastal. Spousta členů naší rodiny má narozeniny porůznu v lednu, únoru a březnu, takže s vymýšlením dárečků jsme rozhodně nepřestali Teď jsem řešila dárek pro tchýni, které jsme nakonec pořídili originální, ručně vyráběný náhrdelník s kameny A měla šílenou radost. Pokud si taky nevíte rady, mohu jedině doporučit http://www.ivankabalconi.cz/

szendrejka, 20. 12. 2017, 11.26

My dáváme dárky jen pro nás. K tchánovcům, kteří bydlí ve vesnici to odneseme a maj to pod svým stromečkem a rozbalují to, až přijdeme k nim. A k našim na Moravu jsme to vždy vozili a dávali to tam tajně, než děti objevily dárky pod stromečkem 😊 Letos mi to naši trošku víc zamotali, rozhodli se, že nebudou mít stromeček. Prý jsou staří a sami dva a raději nechají živý stromek stát v lese než ho mít na 14 dní doma a pak skončí u popelnice - což chápu 😏 Ovšem povídejte to takhle dětem. Naši poslali peníze, ať si pořídíme, co si přejeme..... no a teď babo raď. Takže jsem vymyslela, že nakoupené dárky necháme v krabici u nás před barákem, že Ježíšek u babičky nenašel stromek, tak to nechal u nás, ať jim to předáme 😁 Prostě habaďůra na ty naše prcky 😁 Doufám, že to projde, protože děti (5 a 6 let) už jsou hodně vnímavé a přemýšlivé ...

Kamila Pecharová, 20. 12. 2017, 13.03

Dobře vymyšlené.. Nechtěli by vaši třeba mini stromeček umělý? Naši mají les, ale posledních několik let taky neřežou stromek, ale velkou spodní větev od velkého stromu, uvážou ji doma k ribstoli, ozdobí a vypadá to úplně jako stromek

szendrejka, 20. 12. 2017, 14.53

Umělé v naší rodině asi ne 😁Mamka má nazdobenou větvičku ve váze. A na štědrý večer chodí k bráchovi do vedlejší vesnice, takže už se prostě rozhodli 😏 Snad to projde i u nás 😁

nikolava, 18. 12. 2017, 12.31

Syn je zatím malej, ale zajímavá otázka, ráda si přečtu jak to dělají ostatní

Mygara

Mygara, 18. 12. 2017, 12.06

jak kdy a jak komu ), domluvím se vždy s konkrétní osobou nebo rodiči od dítla

vendy.z, 18. 12. 2017, 11.28

My je tam nedáváme, vezeme je rovnou jinam.

Žofinka

Žofinka, 18. 12. 2017, 8.22

dáváme, říkáme, že Ježíšek to měl těžké ( i když dcera je na to pochopení ještě malá)

Janako

Janako, 17. 12. 2017, 21.45

Davame to a rikame, ze to Jezisek donesl pro babicku k nam.

Čertice, 17. 12. 2017, 19.25

My dáváme pro všechny a říkáme, že jim to tam nechal Ježíšek.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů