Dárky

zobrazeno 321×

Vložil(a): Lenča Pešková, 8. 11. 2016 12.32

Letos jsme se s chlapem rozhodli že uděláme dobrý skutek na Vánoce😃 máte někdo zkušenosti s vánočním stromem s přáním? Jak si děti z dětských domovů přeji? Jednou jsem u chtěla ale ty dárky co si děti přeji nejsou vůbec skromný, některý i dražší 1000, což je fakt hodně😞 a člověk ani neví jestli to opravdu dostanou. Není nějaká organizace kde se pomáhá a opravdu víte komu?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 20. 4. 2017, 18.58

já si myslím, že děti z domovů se mají dobře, nosí mnohem lepší olečení něž ty naše

Fuga

Fuga, 27. 1. 2017, 9.38

taky jsem na to kdysi koukala, ale jak říkáte, ty přání nebyla vůbec skromná

Pávinka, 9. 11. 2016, 7.46

já bych darovala na postižené děti, ty si nevymýšlejí super drahé dárky a jejich radost je často upřímnější a bohužel v této oblasti peníze dost chybí, sama jsem byla jako učitelka na praxi v Jedličkově ústavu a viděla, že tam jsou peníze opravdu třeba. volila bych proto podobné instituce a třeba se zašla poradit i osobně, je hezké vidět i konkrétní dítko

Lenča Pešková, 9. 11. 2016, 7.54

Vidíte,to mě nenapadlo😃 super nápad, děkuji

Leňulka, 8. 11. 2016, 21.13

neznám žádnou takovou organizaci, ale asi někam zajdu osobně s nějakým dárečkem

benca, 8. 11. 2016, 20.57

ludialudom.sk

veru.veru, 8. 11. 2016, 17.07

Možná mě za to ukamenujete, ale zrovna strom vánočních přání nemám ráda a to právě z toho důvodu, co si ta děcka přejí. Není to o tom, že jdu a koupím panenku nebo autíčko, ale je tam jmenovitě psáno, které lego nebo která panenka a mě se to prostě nelíbí. Ta děcka na tom jsou materiálně dobře, mají všechno, co potřebují, jde tam spíš o citovou stránku, děti z děcáku rozhodně netrpí hmotnou nouzí, jde o nouzi citovou. Do toho bych teda nešla. Ale my třeba v Ústí máme akci, jmenuje se to Rozsviťme Ústí. Tam si každý koupí lampion a výtěžek plus peníze od sponzorů jdou v ten konkrétní den, kdy lidé pošlou lampiony a na náměstí se seznámí s dětmi, přímo k dětem.

snany, 8. 11. 2016, 19.17

Mám stejný názor

Lenča Pešková, 8. 11. 2016, 19.45

Právě strom taky moc nechceme. Jsem v jedné skupině kde jsou maminky které jsou samotné na své děti, s penězi vychází úplně do koruny, tak tam bych ráda pomohla, ale shodnou okolností to tam teď stopli, dělají nějakou čistku nebo co😃 tak asi počkám až to zase pojede

skřítek, 8. 11. 2016, 20.17

Lépe bych to nenapsala

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 11. 2016, 21.18

Máte pravdu a ta akce je super. Když jsem v ústí studoval, tak jsem o ní slyšela 😉

Sooňaa, 8. 11. 2016, 16.48

Ted jsem cetla na fb,kamaradka porada sbirku primo do Klokanka. Jinak strom znam,slysela jsem o.nem

klarike1

klarike1, 8. 11. 2016, 16.29

Když jsme byly jako děcka ještě doma, maminka vždycky vyhlídla v okolí nějakou rodinu, která na tom byla hůř (doslechla se i od známých apod.) a o Vánocích jsme jim pak "tajně" nadělili dárky.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 11. 2016, 15.44

Spíš bych vám radila pokud mate poblíž klokanek nebo mateřské centrum nebo něco podobného zeptat se tam a tam by jste věděla komu to přímo šlo 😉

louskacek2, 8. 11. 2016, 14.57

U nas funguji dobrotety a tam shani vzdy konkretni vec pro konkretni dite. No vite ono je to tezke rict jestli tisicovka je moc pri dnesni cene hracek:-(. Kazde dite je bohuzel v teto dobe narocne. Takze urcite najdete neco kde lze prispet ci koupit darek v hodnote ktera Vam vyhovuje.

Lenča Pešková, 8. 11. 2016, 19.49

No právě. Hračky, hry jsou strašně drahý. Ale když jsem viděla jak mají napsaný, že chcou lokomotivu, ne s plastu, ale že dřeva, aby měla to, to a bůhví co a přímo značku, která byla nejdražší. Chápu že je potřeba aby to vydrželo dyl než týden ale lidi mají omezené limity, aspoň já teda😃

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů