Dárek pro maminku

zobrazeno 374×

Vložil(a): Majda2299, 9. 5. 2023 11.41

Ahojky holky, mamka bude mít za měsíc narozky a ráda bych jí koupila něco hezkého, ale už mi docházejí nápady. :( Momentálně nemůžu ani běhat po nákupech díky zdraví, takže mám dosti zúžený výběr, jelikož na eshopech moc nenakupuji.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Hedvikakasa, 14. 9. 2023, 9.19

Já jsem vybrala mamce tento box https://www.cokoladovnajanek.cz/adventni-box-hvezdna-limitovana-edice-damsky/, je to teda spíš už k vánocům než k narozkám. Ale moje mamka miluje čokoládu a tady je snad 16 věcí včetně svíčky, kterou pak může využít jako sklenici, ta je opravdu nádherná.

Rozina, 19. 9. 2023, 11.23

Koukala jsem a je to teda ranec, ale je pravda, že tam je docela dost věcí a ta sklenička/svíčka je fakt krásná, ta by se líbila zase taťkovi on je na skleničky na alkohol ujetý. Vypadá to všechno krásně, já bych teda šla do levnějšího kousku, ale už jste ji zkoušela i chuťově?

Hedvikakasa, 22. 9. 2023, 11.03

Ano já jsem si od Čokoládovny Janek kupovala pralinky pro sebe, protože se mi strašně líbily a miluju čokoládu. A právě na mě udělali dojem protože mají za první obrovský výběr a navíc vše dělají poctivě a sami, nic nepřeprodávají, čokoládu si také dělají sami, prostě od začátku vše česká výroba a to já velmi cením.

lucie25987, 11. 9. 2023, 5.51

Já jsem objednala vloni mamce k narozeninám tyto náušnice https://www.trzistestesti.cz/nausnice/nausnice-afrodite-ii/ , ale co jí koupím letos, to nevím. Naušnice se jí líbí, nosí je pořád, ale kupovat jí další se mi nechce, tak jestli jí mám vybrat nějaký náramek, nebo řetízek? Nevím... Ale asi nic lepšího nevymyslím, tak koupím zase šperk .

Helenka88, 1. 9. 2023, 12.23

Koupila jsem naší mamince takové opravdu luxusní kuchyňské nože a moc jí to potěšilo, takže sdílím jako tip na hezký a zároveň praktický dárek

Mrazikk, 21. 6. 2023, 21.21

Záleží co má maminka ráda, moje mamka má třeba ráda asijsou kulturu a všechno s tím spokojené takže já jsem jí koupila tuhle krásnou litinovou konvičku https://www.bakly.cz/bredemeijer-litinova-konvicka-na-caj-jang-12l-cerna-g002z a mooc se líbila, tak třeba někoho inspiruju

Královka85, 17. 5. 2023, 9.15

A co má mamka ráda? Já jsem teda zastáncem toho, že žádná žena neodmítne nikdy krásný šperk. Můžete se podívat na www.olivie.cz, tam mají opravdu moc hezké věci. Případně na prstýnky tam mají tabulku velikostí.

Majda2299, 23. 5. 2023, 12.30

Moc děkuji za tip. Ano mamka má ráda stříbrné šperky. Koukala jsem se a ty mechové prsteny jsou přímo její styl. Kdyby jí nesedla velikost není problém s reklamací?

Královka85, 25. 5. 2023, 13.20

Tak to jsem moc ráda, že jsem se trefila. Určitě toho se nemusíte bát, reklamace vyřizují opravdu rychle, do druhého dne jsem měla prstýnek doma. Jinak je dodání klasické do 2 dnů.

Ratajka, 16. 5. 2023, 19.24

A co třeba i přírodní krém na vrásky nebo třeba sirup na bolest kloubů či jiné vitamíny? Nevím tedy kolik je Vaší mamince, ale mě toto třeba radost udělá.

Majda2299, 23. 5. 2023, 12.29

To je taky dobrý nápad, je pravda, že doplňky stravy jí kupuji pořád. A na bolest kloubů si také často stěžuje. Sirup tedy neznám, kupuji jí vždy nějaké prášky z lékárny.

Ratajka, 25. 5. 2023, 11.28

Za mě je tedy sirup lepší, jelikož je ta méně chemie, než v tabletkách. Jestli chcete tak se podívejte na Topvet. Jmenuje se Artroregen, já jsem s ním velmi spokojená a opravdu mě ulevil od bolesti kloubů.

sarkanova3333, 25. 5. 2023, 17.27

Vitamíny jsou určitě fajn nápad, to jste hodná že mamince kupujete. Já používám nejvíce magnezium, vitamín C na imunitu a teď jsem začala užívat nově i Irský mech, ten má v sobě mnoho minerálů. Můžete kdyžtak mrknout na VitasLife. Beru je od nich.

Rozina, 16. 5. 2023, 17.05

A nebo nějaké hezké fotky v rámečku třeba? My jsme teda hodně založení na fotkách. Sama mám doma udělanou koláž z fotek a vypadá to dle mého moc hezky, ale samozřejmě stačí třeba jedna dvě fotky. Manžel objevil na instagramu stránku, kde Vám udělají rovnou vše v jednom a ještě je to na přilepení na zeď, takže úplně bez námahy a třeba do paneláku ideální.

Majda2299, 23. 5. 2023, 12.31

Přilepí? A drží to dobře? Jde to případně i odlepit, aniž by mě to vzalo omítku?

Rozina, 29. 5. 2023, 11.00

Ano nahoře je lepítko/páska, rámeček je lehký, takže se nemusíte bát, nespadne a nedělá ani šmouhy a ani Vám nevezme omítku. Já jsem s tím moc spokojená. Případně tady na té stránce https://rameckuj.cz/vyberte-si-svoje-ramecky se můžete podívat.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů