Čištění pleti

zobrazeno 712×

Vložil(a): Gustawka, 13. 3. 2022 19.05

Co používáte na čištění pleti? Jak si čistite pleť? Děkuji za tipy

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

SasankaBan, 10. 8. 2023, 14.48

Já jsem s tím bojovala, odličovala jsem se micelárkama, vodou, zkoušela jsem různý věci na odličování další, ale buď mě to šíleně vysušovalo pleť a stahovalo a nebo to neodličovalo dobře. Takže jsem sáhla prostě po luxusní kosmetice na Solobeauty a velmi mi vyhovuje od Instytutum multifunkční emulze.

Helenka88, 22. 8. 2023, 13.48

Mám stejný problém jako vy, zkušela jsem i vyloženě přírodní kosmetiku, možná jsem nenašla tu pravou, ale co jsem zkoušela tak děs, pleť naplou jak po botoxu. Pak jsem se začala šupinkovat vždycky. Ta emulze je teda i na odličování i na čištění?

SasankaBan, 24. 8. 2023, 14.40

Přesně tak, změní se to na takový olejíček, což já i preferuji a krásně to odlíčí a nemám potom ten pocit pnutí a vysušení. Je to tento https://www.solobeauty.cz/multifunkcni-cistici-emulze-instytutum/ a pak používám ještě ten Glow toner, obojího stačí malé množství, což je u dražší kosmetiky výhoda.

Helenka88, 27. 8. 2023, 11.15

Děkuji moc. Koukala jsem na to. Tak jsem hledala i na na netu a je to značka chválená. Takže jsem objednala jak tu emulzy, tak to sérum co jste psala. Dopravu jsem měla zdarma a do dvou dnů to bylo na zásilkovně, takže super. Vypadá to moc hezky a na pleti je to opravdu mco příjemné a nevysušuje.

Gabullka, 29. 8. 2022, 19.45

Jsou nějaké přípravky na obličej, co slouží jak na odlíčení, tak zároveň na vyčištění pleti?

Letissie, 2. 9. 2022, 20.32

Maremma Officinalis mají odličovací a čistící balzám. Moc příjemný. Najdeš ho na elabela.cz a doporučuju vyzkoušet víc z té jejich pleťové kosmetiky .

Elen_elen, 1. 4. 2022, 13.12

Nejřívě tělovým mlékem, otřu tampónkem, opláchnu vodou a ještě došistím tampónkem s pleťovým tonikem. Dělám to už roky a pleť mám super.

jancaan, 17. 3. 2022, 12.03

Odličovací kolečka

patricia077

patricia077, 15. 3. 2022, 17.17

Občas micelární vodu

Minnie, 14. 3. 2022, 21.38

Používám každý večer odličovací mléko a pleťový krém na noc. Ráno se namažu nejčastěji Niveou a jednou za týden si dělám slupovací pleťovou masku.

Leňulka, 14. 3. 2022, 18.09

Nepoužívám vůbec nic, žádnou kosmetiku, krémy apod. Jedu přírodně, pouze voda z vodovodu. Od té doby mám pokoj od akné apod.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů