Cestování u starších

zobrazeno 327×

Vložil(a): Leňulka, 24. 6. 2017 9.54

Také vaši rodiče začali více cestovat když jste odrostli a osamostatnili se? Naši co jsme my děti vyrostli, tak začali hodně cestovat a poznávat. S námi s dětmi jezdili hodně po ČR, když jsme byly na škole tak nás se školou pustili do ciziny i na týden, tábory v cizině taky nebyl problém a sami se nikam nedostali. Teď si to maximálně užívají a já jim to moc přeji, celý život se o nás starali tak ať si vyrazí, podporuji je a když jedou na delší dobu tak jedem k nich na barák a staráme se jim tam o to :-) Začali prvně jednodenními výlety za hranice - Vídeň, Bratislava, Berlín, Budapešť, potom více denní Paříž apod. teď už normální dovolené aby si odpočinuli a nehonili se, to byly prvně v Turecku, teď v Emirátech a už plánují na příští rok Čínu :-) Akorát ta ségra má závistivý kecy ale naši se už tomu jen smějí a schválně jí provokují :-D Prostě už si ve svém věku nenechají nic a nikým zkazit, život si užívají i když teda ještě taťka chodí do práce. Taky si vaši rodiče po 50tce zažali více užívat? Naši jsou spolu 34let a pořád jak milenci :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jana Novotná, 29. 11. 2023, 6.17

Dobrý den, i moji rodiče začali hodně cestovat, jakmile jsme s bratrem vyrostli a osamostatnili se. Mám radost, že si užívají svobodu a objevují nová místa. Před nějakým časem jsem jim koupila nové trekové batohy na internetových stránkách https://www.naturehikecz.cz/. Jsou velký milovníci přírody, a tak se často vydávají na pěší túry s batohy na zádech. Jsem šťastná, že mám takové vzory a doufám, že budu v jejich věku taky tak aktivní.

Čertice, 26. 6. 2017, 21.37

Ježíš to je tak krásný číst Hrozně jim to přeju. Já měla taky v plánu cestovat, když mi děti odrostli, ale pánbůh to chtěl jinak a přišel Martínek tak bude muset cestovat s námi

nellys, 26. 6. 2017, 20.15

Naši se mnou nikam nejezdili,podle otce by to byli vyhozené peníze,pak se rozvedli,když mi bylo 9. S mamkou jsme taky na dovolené nejezdili,protože na to nebylo,když se mnou byla sama a otec platil jak se mu to zrovna hodilo...ale snažila se,jezdívali jsme aspoň na kole po okolí spolu nebo přes léto na koupák a tak. Takže já si to teď vynahrazuju se svýma dětma a furt jsme někde po výletech. A mamka teď konečně taky začla,jezdí s babama každý rok v létě na týden někam v čechách a s přítelem na wellness a tento týden spolu odlétají do Egypta. Moc jí to přeju,neměla to v životě jednoduché, tak ať si konečně taky trochu užívá

Kamila Pecharová, 25. 6. 2017, 22.20

S našima jsem nikdy na dovolené nebyla a z krátkých výletů, kterých bylo pomálu mám jen špatné vzpomínky.. Teď ale často jezdí po ČR sami nebo se známými, kupují si většinou pobyty přes Slevomat a poznávají naši zemi také jim to přeji

martinazab, 25. 6. 2017, 20.35

Je to pekne. Nasi tiez stale niekam chodia. Na vikendy sami a na dlhsie dovolenky este so sestrou - ta ma 17 rokov.

Janna, 25. 6. 2017, 19.08

Jé to je moc hezký Ať si užívají

Žofinka

Žofinka, 25. 6. 2017, 8.21

mají na to právo, jen ať si užijí, až nebudou moci ze zdravotních důvodů, tak se už nikam nepodívají

patricia077

patricia077, 24. 6. 2017, 21.40

tak ať si užívají buďte ráda za ně a na sestru kašlete

snany, 24. 6. 2017, 20.32

Mamka zůstala sama, užívá si až moc. Taťka nikdy nebyl žádný cestovatel, moře ho neláká, jezdí se svoji ženou na chatu, ještě mají doma puberťáka, takže až tak svobodní nejsou

Cherrynka, 24. 6. 2017, 20.18

To je prima a přeji to!! a at ségra nezávidí, vždyt může jet taky

Leňulka, 24. 6. 2017, 20.22

ta jo ta nevezme ani děcka do zoo natož někam dál a navíc kde by na to vzala, ona přece nebude utrácet za kraviny jako jsou výlety apod. jak mi řekla nedávno. Oni utrácí za důležitější věci jako zahradní traktůrek co mají půl roku a použili ho jednou, čtyřkolku pro synovce co se svezl jednou a víc ho nezajímá apod. drahý hovadiny zase podle mě

Cherrynka, 24. 6. 2017, 20.34

Počkejte, to už jsem tady četla něco podobného v diskuzi no to není dobrý, podle mě děti mají mít z dětství hlavně zážitky letos se chystáme se synem do Brna do ZOO

Leňulka, 24. 6. 2017, 21.52

přesně ale na to ona řekne, že děcka se dostanou na výlet se školou to jim stačí. My se také chystáme do Brna do zoo a Bongo parku, potom výlet do Vlašimi, na Rožumberk a na Lipno na Stezku korunami stromů, máme toho v plánu hodně

Cherrynka, 25. 6. 2017, 11.14

Ještě je pěkne v Kinder Weltu na Hatích

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů