Barva na vlasy bez chemie

zobrazeno 316×

Vložil(a): Marsinka, 19. 11. 2023 17.02

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost s přírodní barvou na vlasy bez chemie? Jaká značka se Vám osvědčila?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Somelierka, 5. 1. 2024, 14.50

Také mohu doporučit barvy od Khadi. Musíte se připravit na vůni, je jinačí než klasické chemické barvy. Mě ale nijak nevadí. Barvu nechávám 30-120 minut. Ale většinou něco přes hodinku. Dobré je vlasy vyčistiti tímto práškem https://www.khadi.cz/khadi-vlasova-maska-hloubkove-cisteni-aktivnim-uhlim, aby barva lépe držela a taky doporučuji nepoužívat kosmetiku na vlasy s parabeny, silikony atd.

MajkaD, 22. 1. 2024, 10.14

Můžu vědět jak dlouho barva vydrží a jak jste věděla jakou barvu máte použít? Barví dobře i šediny?

Somelierka, 25. 1. 2024, 10.17

Na stránkách Khadi máte i vzorník, takže podle toho a nebo jim můžete napsat a oni Vám se vším poradí. Barev mají hodně. Vydrží dlouho, barva se postupně vymývá, takže nemáte odrosty, barvím klasicky cca po měsíci a půl. Záleží také jak často myjete vlasy. A ano obarví i šediny.

sarkanova3333, 7. 12. 2023, 16.43

Nevím, jestli je vyloženě bez chemie, ale já na Notinu objednávám pravidelně L’Oréal Professionnel Dia a jsem s ní spoko, píší, že je bez amoniaku, pokud by tento parametr stačil.

KatuskaK, 12. 12. 2023, 19.48

Taky tam nakupuju spoustu věcí, ta platforma nemá chybu .

zinka, 7. 12. 2023, 8.25

Zkuste se podívat na www.notino.cz, dá se tam vybrat kvalitní kosmetika jak pleťová, tak vlasová. Ráda u nich nakupuji.

jarcula, 13. 12. 2023, 13.04

Nakupuji u nich pravidelně, teď před vánocemi jsem u nich pořídila kosmetiku pro manžela i mamku.

beruna, 18. 12. 2023, 12.33

Co se týká kosmetiky a doplňků stravy pro zdraví, tak jsem taky u nich pořídila k vánocům pro celou rodinu co jsem chtěla. Velká spokojenost.

AndulaK, 23. 11. 2023, 23.14

Já objednávám barvu od www.khadi.cz je to perfektní přírodní barva na vlasy, která je přirozená a krásně kryje šediny. Vlasy jsou po ní navíc kvalitní, nevypadávají a působí velmi přirozeně, určitě se už nevrátím k chemické barvě.

BartankovaHanka, 21. 11. 2023, 21.38

To mě taky zajímá - počkám si na komentáře a tipy na konkrétní barvy.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů