Balení vánočních dárků

zobrazeno 1810×

Vložil(a): Lenkavap, 17. 12. 2015 10.31

Kdy balíte dárky, když doma poletují děti? Každý rok to řeším víc a víc. Než děti usnou, trvá to a jelikož nejsem noční sova, chodím spát se slepicemi taky :-) a jak víme, balení netrvá chvilku a pak řeším otázku rok co rok, kam schovat dárky... Pod stromeček je dává manžel, nemůžu je dát do sklepa, než by je tam dal, trvalo by to dlouho. A děti lítají po celém baráku. Jak jsou starší, je to těžší a těžší. Krásné vánoce všem!

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Martin Doležel, 28. 3. 2018, 8.34

Pokud potřebujete zabalit něco opravdu velkého, bude ideální použít k tomu úložné kartonové krabice, moc to nestojí..skvělé je, že dnes si můžete objednat libovolné množství krabic v různých rozměrech: http://www.pbboxs.cz/ulozne-krabice/

Mygara

Mygara, 17. 1. 2018, 15.05

teď už to neřeším, ale vyslala jsem je vždy samotné na procházku nebo k babičce

terezicka00, 15. 1. 2018, 20.02

Dárky již nebalím. Vše nechávám zabalit balící firmě http://www.balino.cz/ Ušetří mi to čas.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 15.23

J8 mám v plánu poslat manžela se synem pryč a budu balit

Fuga

Fuga, 29. 11. 2016, 14.11

já je dávám pod postel do úložného prostoru a balím po nocích nebo když jsou venku

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 15.23

Já je mám v úložném prostoru ve skříni, jelikož do postele bych se těžko dostala, tam spí syn

Minnie, 25. 12. 2015, 21.00

Balím když spí nebo jsou venku s taťkou, ale máme dceru 4 roky a miminko tak to letos šlo dárky jsem schovala v dceřině posteli, má s úložným prostorem. Štědrý večer trávíme u mých rodičů, takže 2 dny předtím jsem vše schovala do krabic a taťka to odvezl k našim. Toto bylo zkomplikované - měla být ve školce, ale byla ja antibiotikách takže problém jak to z postele přerovnat ale nakonec to dopadlo Po večeři šli chlapi s holkama na balkon vyhlížet Ježíška a my to s mamkou nanosily pod stromek, pod záminkou že hned půjdem vyhlížet taky, ale že já se jdu napít a babička musí Ježískovi otevřít okno. Zatím nám to věřila

Lenkavap, 24. 12. 2015, 13.48

Tak jsem vyslala manžela i s dětikama na velký nákup a balila. Vstávám po 4h ráno do práce, proto to nedávám balit noci. To stejné i pečení, jen odpoledne a večer, v noci prostě spát musím ale zabaleno a zatím schované v garáži. Dětem zákaz chodit tam s tím, že je zima zatím tam nechodí jinak jsou fakt všude a jelikož nemáme zatím skoro žádné skříně, tak kam schovat je těžší...

benca, 22. 12. 2015, 17.38

ja som este nikdy nebalila darceky, mam taku skvelu sestru, ze ona vsetko pobali, proste ju to bavi, aj jej napisem co treba pre rodicov kupit, ona to nakupi, rada vybera darceky, tak ju necham realizovat, a ja jej uz len dam peniazky, skvele mat taku sestru, rano som jej pisala, ci treba dokupit baliaci papier, ona ze nie vsetko som uz pobalila,

Itany, 21. 12. 2015, 20.52

Balím když děti spí nebo když nejsou doma , nechtela bych být načapána a vidět zklamání u dětí

Zuzka Čtvrtečková, 20. 12. 2015, 20.23

Schovávám nahoru za věci na skříň, tak doufám, že mi tenhle fígl vydrží co nejdýl Balím, až malej usne a postupně. Spíš řeším, jak domů propašovat balicí papír...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů