AliExpress

zobrazeno 1104×

Vložil(a): Adrianita, 9. 8. 2017 18.25

Zdravím, možná si budete myslet , že jsem spadla z Marsu, ale nikdy jsem nenakupovala na Aliexpressu a pořádně ani nevím, co je tam tak super a jak to chodí. Zboží je tam jen nové, ale vyjde levněji? Když jsem si zadala ČR, stejně jsem vše měla v němčině, lze tam nastavit čeština? A kdybych si náhodou něco vybrala, jak probíhá platba? Předpokládám, že jen z účtu, ale když je cena třeba v EUR, to jde nějak nastavit v internetovém bankovnictví, nebo si to musím přepočítat? :) Maminky, co tam už nakupovaly, co tam nejčastěji hledáte nebo nakupujete? Taky jsem zaslechla, že doprava je zdarma.... :-o

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivetkaprochazkova, 31. 12. 2021, 14.36

Já bych z Asie kupovala pouze plastové a papírové výrobky, ale třeba takové protein tyčinky https://www.insidefit.cz/tycinky/ a nebo vlastně cokoliv, co je na jídlo, bych rozhodně třeba z Alíku neobjednávala. Kdo ví z čeho se tam vaří když se může nedopatřením stát, že unikne z laboratoře vir. To je něco pro moje konspirace zase

Kamila Pecharová, 13. 8. 2017, 10.56

Taky jsem "ta" z Marsu pokud tam mají zajímavé zboží za zajímavé ceny, líbilo by se mi to, ale nejraději bych byla, kdybych znala někoho, kdo tam už objednává (a platí přes účet) a komu bych řekla co chci, aby mi to objednal sama nevím jak na to..

Janna, 11. 8. 2017, 17.14

Taky tomu vůbec nerozumím... Všichni z okolí tam nakupujou a já, když jsem se tm jednou mrkla, tak jsem to vůbec nepobrala a německy neumím

Gabill, 11. 8. 2017, 6.37

Tak ja som mozno tiez padla z Marsu, ale tiez som este na Aliexpresse nenakupovala. 😊 Myslim ze oni predavaju vela napodobenin od originalu takmer na nerozoznanie, ale s asi vyrazne horsou kvalitou.

Žofinka

Žofinka, 10. 8. 2017, 17.23

já tomu až tak neholduji, ale najdou se tam pěkné kousky, jinak platím kartou

Mygara

Mygara, 10. 8. 2017, 9.35

já jsem tím zatím také málo poznamenaná .-)

Janako

Janako, 10. 8. 2017, 16.29

Ja take 😊

NiFee

NiFee, 10. 8. 2017, 9.12

Občas tam niečo kupim. napríklad kryt na mobil capicu pre malú alebo "Uggy" tie boli v dobrom stave. som bola spokojna. Niektore veci su tak zasa predražene ine su šmejdy. treba poyerat aj hodnotenia

LucieS

LucieS, 10. 8. 2017, 7.19

Přítel tam nakupuje, ale přijde mi to všechno aušusový. Krytka na mobil se mi teď rozpadla (dobře, tu mam asi rok), clony do auta nám nefungují (takový ty roletky, nedrží to) atd.

Eliška Kozlova, 10. 8. 2017, 11.09

Taky mám krytku z ali, dokonce jsou v ni kaminky a kupodivu vše drží na svém místě, az se tomu divím

dasza, 10. 8. 2017, 6.56

nikdy bych tam nekoupila obleceni!! ale treba nausnice(bizu) ruzny vytvarny potreby,hodinky za 100 (bylo jich 5 v baleni ruzny barvy) a jedou jak "hodinky" to joooo....

nellys, 10. 8. 2017, 9.13

Jo,vidíte na hodinky jsem zapomněla. Ty mám od tama několikery za úplně směšnou cenu a super! Teď se chystám objednat synovi hodinky, páč ty co dostal za ne úplně malé peníze (to jsem ještě ali neznala) rozbil,když se vysekal na kole. Takže z Ali za 20 to jistí

vendy.z, 10. 8. 2017, 5.56

Já nakupuji více na e-bay, ale ali také občas. Vždy si hledám v obou a tam kde je to levnější koupím. Kupuji oblečení pro děti, batůžky, čepice, dříve plenky, kostýmy, legínky, ponožky, hračky, drobnou elektroniku, doplňky, samolepky na zeď, samolepky, kreativní potřeby...co zrovna sháním... Nastavím si ve filtru "free shipping" (doprava zdarma) a hledám v AJ, češtinu nepotřebuji. Platím online přes PayPal (kartou).

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů