Ako u vás prebiehalo Vianočné pečenie?

zobrazeno 633×

Vložil(a): NiFee, 23. 12. 2017 21.01

Ako u Vás prebiehalo pečenie kolačov a slaného pečiva? U nás teda katastrofa :D . Teraz už sa smejem ale vtedy mi to vtipné neprišllo... Náš tatino musel ísť do práce tak som to musela zvladnut bez neho s dvomi detmi( necele 3 mesiace a 20 mesiacov). Vravela som si však pohodička nič sa nedeje, cesto si pripravím večer a na druhý den iba povykrajujem a upečiem. Tak prosím pekne polka mi zhorela, polku z polky zjedla mala so psom a na ten zvyšok sa mi podarilo vyliat vajička ktoré som mala na potieranie( dačo sa mi podarilo zachránit)! O tom aký bol bordel v kuchyni ani nevravím... Ked prišiel náš tatino domu a povedala som mu čo sa práve stalo tak som to nevydržala a rozplakala som sa.... a on? On sa začal smiať :D Tak som sa začala smiať aj ja a nakoniec mi to prišlo cele vtipné. No další rok NEPEČIEM! :D ( Viem, že si to do dalšieho roka rozmýslím a budem lutovať, že som to radšej nekupila niekde v obchode :D )

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 2. 1. 2018, 17.47

Letos jsem moc nestíhala. 9 druhů a šlus, více jsem nedala...

Tinka1993, 27. 12. 2017, 8.36

Ja som robila len dva druhy.. jeden pečený a druhý nepečený.. ten pečený mi niekde zhorel a vôbec nevyzeral tak ako mal a ten druhý mal byť pekný tmavý, jednofarebný a on nejako zle stuhol a bol dvojfarebný 😀 oba chutili dobre a zjedli sa ale nabudúci rok budem piecť aj tak 😀

Gabill, 25. 12. 2017, 13.03

My sme piekli asi týždeň pred Vianocami. Malému som dala vždy kúsok cesta a jeho to bavilo si vykrajovať svoje koláčiky, a keď teda návšteve by som ich nedala, ale chutia dobre.

Nikoll, 25. 12. 2017, 10.34

My pekli s dcerou už od 17. vždycky něco málo jen, aby bylo na stůl, jí to bavilo do toho dloubat a překrajovat a tak takže místo krásně zdobeného cukroví máme rozdloubané očka, kolečka a tak, ale chutnají i tak a jsou s láskou dělané

Žofinka

Žofinka, 25. 12. 2017, 7.29

já to měla v pohodě a vůbec se nedivím, že se vám to tak nedařilo

Fuga

Fuga, 25. 12. 2017, 6.35

já letos pekla jen dopoledne o Štědrém dni a jinak jsem cukroví dostala od maminky, se 3 dětmi a novorozencem k tomu jsem nestíhala

Mygara

Mygara, 24. 12. 2017, 15.19

já pekla až dnes .-) a byla to pohoda a ještě to u nás hezky voní )

Janako

Janako, 24. 12. 2017, 13.24

Tak to priste naplanuj, az bude tatka doma a zabavi deti.a bude to v pohode.

NiFee

NiFee, 25. 12. 2017, 13.48

ono to tak bolo naplanovane ale plány sa zmenili

jitkamety

jitkamety, 24. 12. 2017, 12.35

U nad to probihalo docela v pohode mala je velka pomocnice

NiFee

NiFee, 25. 12. 2017, 13.47

aj moja mala chcela pomahat ale mne to moc nepomahalo dostala svoj kusok cesta všetko ale ona chcela to čo som robila ja a to co som mala už uložene na plechu.

Lenča Pešková, 24. 12. 2017, 10.38

Letos celkem pohodicka ale loni to bylo celkem vesely😁 vsude a na vsem mouka, testo skoro i na zdi🙂

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů