Zuby

zobrazeno 2533×

Vložil(a): dadinkamaminka, 16. 2. 2018 9.41

Mamci mam na vas jeste jeden dotaz a prosim o zkusenosti a info :) Mamka je objednana na zubni kliniku a maji ji delat extrakci zubu :( Maji jich vytrhnout odhadem 5. Chtela bych se zeptat, jestli nevite, zda se to dela v celkove narkoze a nebo ji daji pouze injekce? Nekdo rika, ze najednou muze doktor vytrhnout jen dva zuby, jak to tedy probiha? Myslite, ze ji to vyrvou najednou pouze s injekci? Mamka z toho ma velky strach :( A na netu jsem tyto informace nenasla :( Dekuji vam.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

naseivanka, 22. 2. 2021, 22.30

Pro děti si vybírám zubní kartáčky tady z https://www.panlekar.cz/kategorie/detske-zubni-kartacky-682/. Je jich tam fakt plno, doporučovat vám nějaký mnou vyzkoušený na 100 % asi nemá cenu. Vždyť děti si ty zuby nečistí tak dlouho jako my. Rozhodně bych vám tedy nechtěla doporučovat něco, co já - tedy vlastně mé děti nepoužívají. Snad vám i tato rada stačí.

ninahorr, 22. 8. 2019, 16.38

Dobrý den. Já si to stejné nechala dělat na klinice dSmile v Praze, v narkoze a super Nebolelo, jen potom citlive, zadne teploty atd...

Safia, 8. 3. 2018, 11.23

Mě trhali najednou dvě osmičky s lokálním umrtvením a pohodička. Jinak pokud nevíte, zavolala bych si na tu kliniku a zeptala se

Mygara

Mygara, 24. 2. 2018, 6.28

dělají i dočasnou, ale stoji za prd

Žofinka

Žofinka, 20. 2. 2018, 13.06

Musí se počkat, až se zklidní dásně, a pak se dá něco dělat

dadinkamaminka, 18. 2. 2018, 13.41

Me jde prave o to, ze se rika, ze smi vytrhnout jen dva zuby najednou... A taky, kdyz ji to vytrhnou najednou, tak jako bude treba mesic bez zubů?? Slysela jsem o nejake provizorni proteze, tu ji tam daji jen nez se ji ty dasne zahoji a pak ji nasadi protezu uz na pevno... Slyseli jste o tom nekdo?

isykorka, 18. 2. 2018, 10.58

Spíše jen lokálně

Nikoll, 18. 2. 2018, 10.12

Já bych se teda zeptala doktora, ale z vlastní zkušenosti vím, že když mi zuby dělají jen na klinice, pouze po lokálním umrtvení. Před celkovou narkozou jsem musela mít předoperační vyšetření a byla jsem dva dny hospitalizovaná. A i když jsem šla na jiný zákrok, ráno nastoupila a odpoledne domů, stejně pokud jsem šla do celkové narkozy musela sem si vyběhat předoperačko

Adrianita, 16. 2. 2018, 22.31

Pokud by mi zubař plánoval nějaký zákrok, zeptala bych se. Pak není třeba pátrat.

vendy.z, 16. 2. 2018, 21.13

Mě dělali 2 extrakce moudráků na zubní klinice....jen lokální umrtvení a bylo to velmi precizní a profi. Sice peněz jak blázen, ale dali mi nějaký povzbuzováky, že když mi řekli cenu (jinou než hlásili předem - samozřejmě dražší), smála jsem se a zaplatila Pak jsem měla extrakci u jednoho lékaře, také osmička a tam to bylo zadarmo, ale zvracela jsem a bylo to hrozné.... No tak si vyber

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů