Zubař

zobrazeno 1177×

Vložil(a): Cherrynka, 4. 5. 2017 10.43

Ahoj maminky. Vím, že už delší dobu mám malinky zubní kaz a tak sjem se v lednu objednala k zubaři a byla tam dnes. Ta čekací doba mi ani tak nevadila, ale málem mě trefilo, že jsem si na google vyhledala jeho adresu a šla k němu domů, místo do ordinace!!! Vůbec nevím, jak to google takhle mohl udělat, dost mě naštval. Tak volám do ordinace a tam mi řekli, že dřív tam ordinace poblíž byla, ale už pět let jsou jinde. Aha. Tak utíkám tam, hned mě berou. Sedám na sedadlo a už mi je špatně strachy. Prvně jsou řeči, že proč až po pěti letech sem jdu, že příště mě vyřadí. Tak sjem radši ticho a křečovitě otevírám pusu. Jenže strach je silnějši a tak mu odsunu ruku a skoro brečím, že je mi špatně, že to vzdávám. Stalo se vám to někdy, že strachy prostě nemůžete?? Byla jsem zpocená, vlasy splihlý, ale nakonec jsme se omluvila a sedla si znovu. Málem jsem v křesle omdlela a už chtěla mít vrtání za sebou, jenže oni mě na vrtání objednali až za dva měsíce!! Já myslela, že se to vrtá hned, ne? Vrtá vám zubař kaz hned nebo vás objedná na potom? Já mám kaz malinký, vrtání asi na půl minuty a on mě objedná až za 2měsíce :( takže další psychický mušení :( taky se bojíte zubaře?? :D

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

andy-roznovska, 18. 9. 2018, 16.28

Osobně jsme se taky bála, ale přešla jsme k soukromému, sice platím, ale jsem spokojená avše je fakt profi... Já doporučuju se obrátit na mojí zubařku tady https://www.astella.cz/ ale pokud nejste z Prahy, napište jí klidně dotaz na facebook, ráda vždy poradí....

MamnikaMajka69, 15. 3. 2018, 10.59

Čauko, no jak to čtu - Hrůza. Taky jsem se bála zubaře a moc ale od doby co docházím do http://stom.salius.cz/ můžu říct, že mě strach se zubařů pomalu ale jistě přechází. Mám přijemnou paní doktorku a každý zákrok byl ok a nikdo na mě nebyl zlý doporučím změnu zubaře !

vendy.z, 15. 5. 2017, 10.52

S tím jsem se ještě nesetkala, objednají Vás a pak Vám to neudělá?! To je teda hňupec, kor když vidí Vaše přemáhání se.

Mygara

Mygara, 9. 5. 2017, 19.40

nám to dělá zubař hned a nebojte, když je malý tak to půjde šup šup

Mygara

Mygara, 9. 5. 2017, 19.40

nám to dělá zubař hned a nebojte, když je malý tak to půjde šup šup

Žofinka

Žofinka, 9. 5. 2017, 11.08

moje zubařka to dělá hned, manželova objedná, nemá na to při prevenci vyhrazený čas

Cherrynka, 9. 5. 2017, 16.42

No mě štve, že jsem to mohla mít už za sebou mám z toho hrůzu

Fuga

Fuga, 9. 5. 2017, 9.54

pokud mi zubař najde něco malého, tak to udělá hned, ale takové stavy jako vy jste měla, mě naštěstí nepotkaly

Cherrynka, 9. 5. 2017, 16.43

No mám jen malý kaz, sám to říkal, tak nechápu, že musím skoro 3 měsíce čekat

Lenourecek, 5. 5. 2017, 3.03

To mě překvapuje, alespoň jsem se s tím tedy nikdy nesetkala. Řekla bych, že čím dřív bude kaz pryč, tím líp

Cherrynka, 5. 5. 2017, 10.16

No ptala jsem se doma a taky neví, že jen kvůli vrtán objednává na jindy

pouzarovaj

pouzarovaj, 4. 5. 2017, 21.29

U nás vrtá hned.

Cherrynka, 5. 5. 2017, 10.17

Myslím, že u nás by měl taky

Misska20, 4. 5. 2017, 21.17

Já se zubaře také hrozně bojím a teď už jsem tam nebyla dva roky, vím že mi chce trhat dvě osmičky a z toho mám úplnou hrůzu tak se tam nemůžu dokopat objednat

Cherrynka, 5. 5. 2017, 10.17

No já je chtěla nechat vytrhnout všechny 4, ale v Pardubicích to dělají, že vás uspí

Misska20, 6. 5. 2017, 0.06

mě už dvě osmičky trhaly, že jsem to bohužel nechala dojít tak daleko že tam byl zánět a teď tam mám kaz o kterým vím,ale bojím se.bez injekce neotevru pusu

Cherrynka, 6. 5. 2017, 18.25

Já se taky bojím jak čert kříže...dokonce i té injekce bolí hodně??

Misska20, 7. 5. 2017, 17.38

Injekce mě právě zase až tolik nebolí nebo to nějak vydržím

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů