Zoubky a bělení

zobrazeno 249×

Vložil(a): Ratajka, 16. 5. 2023 19.02

Ahojky holky, ještě by mě zajímalo, zda máte nějaké zkušenosti s domácím bělením? Na zubaře úplně nemám, tak jsem to chtěla zkusit doma, ale šetrněji, bez peroxidů samozřejmě. Máte něco vyzkoušeného?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Sylvi18, 23. 5. 2023, 17.35

Heleď to chápu zubaři v dnešní době, na to si člověk musí už šetřit. Já jsem objevila v poměru cena/ kvalita super gelík a pastu. Na rozdíl od těch pásků se ten gel dostane všude, takže pak nejsou zuby flekaté a ta aplikace je poměrně jednoduchá. A pasta je taky super a samozřejmě to dokončuje. Já teda objednávám tady https://www.krasnyusmev.cz/white-pearl-stomatologicky-belici-system-pap-80ml.

Ratajka, 25. 5. 2023, 11.01

Moc děkuji za tip. Ten gel vypadá zajímavě a tu pastu berete jakou? A vidím, že tam jsou i dětské pasty, ty nemáte ozkoušené?

Sylvi18, 30. 5. 2023, 9.04

Beru tu Black Gold, ano dětské mají taky, ty jsou super, hlavně teda malej miluje Sponge Boba, takže ten se na čistění zubů vyloženě těší . A ty ceny jsou fakt super. Některé výrobky seženete i v drogérkách nebo i potravinách. Mají to tam uvedeno u každého výrobku.

Jaja88, 17. 5. 2023, 15.59

Já jsem dřív používala kypřící prášek nasypeš na kartáček a vyčistíš zuby jak jsi zvyklá.. pamatuju si že to opravdu dočasně pomohlo trochu víc vybělit zuby ale určitě bych ti jinak moc nepraktikovala :-D

Ratajka, 25. 5. 2023, 11.02

Jo to jsem taky viděla někde dřív a pak začali všichni říkat jak je to špatně na zuby Ale jako chápu to, já jako děcko si tam lepila izolepu, protože někdo někde řekl že to dobře funguje i proti plaku

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů