Zažloutlé zuby od cigaret

zobrazeno 381×

Vložil(a): IvčaSemi, 14. 7. 2022 21.47

Zdravím, přestala jsem kouřit a ráda bych něco udělala s těmi zažloutlými zuby. S čím máte zkušenost, co zuby vybělí minimálně o 3 odstíny?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Hedvikakasa, 19. 9. 2023, 10.41

Ahojky, zkus věci z Krásného úsměvu. Za mě tam mají moc fajn věci a řekla bych že funguje. Používám stomatologický bělící gelík. Finančně si nemyslím že je nějak drahý a není hlavně na jedno použití, tak to je taky výhoda. Co se pasty týče používám také jejich Black Gold a stou jsem teda spokojená.

Jaja88, 22. 9. 2023, 12.04

Aha, to neznám. A ten gel se používá jak prosím pěkne? Mají i něco jiného než gel, třeba i něco na cesty nebo jen na sjednocení barvy?

Hedvikakasa, 26. 9. 2023, 10.23

Můžeš se podívat tady https://www.krasnyusmev.cz/kategorie/system-beleni-zubu-white-pearl a ano mají toho více, teď mají dokonce i akci že dávají pastu zdarma k výrobku. JInak ten gelík je ten první, drahý není a používám jej navečer, gel se dá do toho náustku na zuby a nechá se působit. Není škodlivý na dásna ani na rty. Může se nechat působit přes celou noc pro větší účinek.

Jaja88, 27. 9. 2023, 9.26

Moc díky! Koukala jsem a je teda za super cenu, to jsem viděla i o dost dražší a se špatným hodnocením. Tak to zkusím, hledala jsem už i na netu a recenze mají moc hezké.

helena662, 18. 11. 2022, 17.18

Za mě rozhodně doporučuji kouknout na www.notino.cz. Mají tam hodně belících past, mám vyzkoušenou třeba tu švédskou a tam je rozdíl docela rychle vidět

Madla1, 31. 10. 2022, 17.42

Já už bych si zuby u zubaře bělit nedala, ten peroxid fakt ničí sklovinu a je to hoodně nepříjemný, já po tom bělení nemohla ani kousat jak mě bolely zuby. Já si teď bělila zuby sadou na bělení bez peroxidu https://www.toothy.cz/ a překvapilo mě jak dobře mi to zuby i bez peroxidu vybělilo.

Klarkastahlova, 11. 8. 2022, 14.29

Rozhodně bych nezkoušela žádné samodomo způsoby, ale zašla si někam kde tomu rozumí.

Gabullka, 21. 7. 2022, 9.53

Co nedoporučuju je zubař ... na to, že pracují s peroxidem, který ti naruší zubní sklovinu, tak efekt vybělení tam není žádný.

Gustawka, 16. 7. 2022, 12.11

Mě pomáhá kokosový olej

Katka

Katka, 15. 7. 2022, 9.09

Dentální hygiena

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů