Zánět ledvin

zobrazeno 4543×

Vložil(a): dadinkamaminka, 7. 5. 2017 8.55

Maminy,tak můj zánět močového měchýře nejspíš vyůstil na zánět ledvin.Strašně mě ledviny bolí,včera jsem zase brečela bolestí.Mám napsaný ty antibiotika,prosím vás,dá se to někde vyzvednout,i když je Neděle? Mám tu panickou poruchu a už to dál nevydržím.Začnu myslet na to,že mi lediny selžou a mozek tomu snad i věří :( Děkuji.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Laurel456, 6. 10. 2022, 20.25

Já jsem s těmi ledvinami bojovala dost. Pořád nějaké problémy. Už jsem byla zoufalá a hledala, co mi pomůže. Dostala jsem tip na tibetskou medicínu. Zjistila jsem si k tomu dost a zkusila tento čaj https://www.epam.eu/cs/caje-sypane-epam/67-na-ledviny-sypany-caj-epam. Je vyráběn z tuzemských ekvivalentů tibetský bylin a přiznám se, že jsem našla konečně něco, co mi opravdu pomohlo.

Soniiiciii, 22. 11. 2022, 20.03

Epamy jsou super. Já teda dávám přednost jejich bylinným tinkturám. Ty se mi už osvědčily mockrát, ale věřím, že všechny jejich produkty budou super a pomůžou.

Misacek, 19. 12. 2022, 22.50

Já jsem si zatím koupila ten epam ženský a musím říct, že mi vyhovuje maximálně. Moji MS mi perfektně upravil, nemám žádné obtíže. Uvažuju, že zkusím další.

Laurel456, 30. 1. 2023, 20.15

Tak paráda. Ony ty epamy zabírají na potíže opravdu skvěle Sama je beru, jak jsem psala a jsem spokojená fakt maximálně

Nikolka81, 17. 4. 2024, 15.17

U mě to byla třeba prkotina, ale pomohlo mi začít pít více vody jako zmiňují tady https://www.castemoceni.cz/onemocneni-ledvin/ . Snažila jsem se pí ty 3 litry, předtím jsem sotva vypila litr a půl a pomohlo to dost zásadně.

terezicka00, 3. 1. 2018, 21.42

Ahoj, nahřívací polštářek pomáhá! Kup si ho: http://www.mujpelisek.cz/94-nahrivaci-polstarky

vendy.z, 15. 5. 2017, 10.34

to jsou hrozné bolesti, to znám

Žofinka

Žofinka, 11. 5. 2017, 9.21

někteří doktoři opravdu nechtějí kontrolu, když se po dobrání atb cítíte dobře

Mygara

Mygara, 10. 5. 2017, 10.06

není divné, že nechtěl krev, ale ta kontrola ano, ale někdy to dělají tak, že pokud to odezní, tak ani nechtějí kontrolu někde zase kontrolují znovu moč

dadinkamaminka, 10. 5. 2017, 8.30

Holky,tak od včera beru konečně ty antibiotika. Musela jsem se překonat si ho poprvé zít,protože jsem panikář a přečetla jsem si příbalový leták,já blbec Snad to zvládnu. Jen bych s echtěla ještě zeptat,není divný,že mi doktor neřekl,kd ymám přijít na kontrolu? Ani krev mi nevzal,chtěl jenom moč..Tu jsem mu dala včera...

Fuga

Fuga, 9. 5. 2017, 19.00

tak snad jsou to jen záda, já při zánětu ledvin měla šílené horečky a záda mě nebolela vůbec, přišlo se na to až po rozboru moči, kdy už nevěděli co se mnou, ale jsem asi atyp

dadinkamaminka, 10. 5. 2017, 8.31

Já horečky neměla,ale ta bolest byla neuvěřitelná... Ono asi záleží na člověku no...ne všichni mají stejný příznaky..

dadinkamaminka, 8. 5. 2017, 9.11

Mamči,tak jsem pátrala a zjistila jsem,že mě nejspíš nebolí ledviny,ale záda. Protože ledviny jsou kousíček nad pasem a mě to bolí o hodně níž. Koukala jsem i na obrázky,kde s epřesně ledviny nachází a nějak mi to nesedí,ale nejsem si 100%jistá. Ale,že by záda bolely takhle moc? Já nevím no. Každopádně mi na tu bolest pomáhá ibalgin a dnes mě to už nebolí,jen malinko.

Katka

Katka, 8. 5. 2017, 10.19

Zánět ledvin nejde poznat jen podle bolesti, musely by se udělat krevní testy. Moje doktorka bolest testuje herdou do zad, když to nebolí, tak je to jen zánět moč. měchýře.

dadinkamaminka, 8. 5. 2017, 10.29

Tak to je mazec teda.. Já když se sama praštim zezadu do zad,tak to trochu bolí,jakobych to měla namožené... Nevím,zítra si jdu konečně pro ty léky Snad to bude v pohodě

Katka

Katka, 8. 5. 2017, 10.46

Nedělá to teda jen moje doktorka, udělali mě to i na pohotovosti. Asi to musí bolet víc než jen namožené. Těžko říct, pokud vám zabere ibalgin, přikláněla bych se jen k těm zádům, ale vzhledem k tomu, že máte zánět močového měchýře, tak je zhoršení směrem k zánětu ledvin dost pravděpodobné.

Katka

Katka, 8. 5. 2017, 10.48

Mého otce jednou taky něco bolelo a ani doktoři bez odběrů, sona apod. nedokázali říct, jestli je to spíš od ledvin nebo od slepáku. Řekli mu, že pokud je to jedno, tak horké obklady a pokud je to to druhé, tak ledovat

Aliisha

Aliisha, 8. 5. 2017, 8.36

Zkuste poprosit o pomoc rodinu. Třeba Vám léky vyzvednou

Zdeňka S., 7. 5. 2017, 21.36

Jé zánět ledvin znám, dovedu si představit jak to bolí. Ať jste brzo zdravá, a hlavně klid , ten je nejdůležitější

dadinkamaminka, 8. 5. 2017, 10.54

Děkuju

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů