Vlasová kosmetika na zničené vlasy

zobrazeno 1147×

Vložil(a): Hodinkova2, 6. 7. 2022 12.01

Dobrý den, doporučíte mi opravdu dobrou vlasovou kosmetiku na zničené vlasy melírem? Mám je jako chemlon a nevím, co s tím.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vlastinkaa, 26. 3. 2024, 9.49

které vitamíny jsou nejdůležitější pro obnovu zničených vlasů? předpokládám že to určitě bude bitoin, ale právě mě zajímá jestli je lepší v kombinaci s dalšími případně jakými.

Denisa75, 5. 3. 2024, 22.53

Zkuste Hairbooster od tomas arsov, to mi vlasy tak krásně zvedlo. Jsou mnohem víc silnější a zdravější, taky určitě vitaminy zevnitř pomůžou. Doporučuju umývat vlasy vždy 2× po sobě, pak se mnohem líp pročistí.

esterka228, 26. 3. 2024, 0.09

S tím umýváním máte pravdu, od arsova jsem zatím měla jen fialové kapky, ale nádherně to vytáhne žlutou barvu.

Adulka88, 7. 2. 2024, 11.30

moc prosím poraďte, koupila jsem si příčesky a několikrát po sobě je obarvila, nemohla jsem se dobrat svojí barvy vlasů.. vím, že jsem měla jít raději do salonu, vlasy jsem si zničila, vlastně jako moje pravé. Máte radu jestli se dají dát dokupy i příčesky.. Na svoje vlasy používám různé masky, ale nevím, zda neuškodím těm na sponkách ještě víc..

Alexx, 13. 2. 2024, 23.50

Tak s tvými vlasy bych zašla do kadeř... A nebo, víš, co je super? Wellness pro vlasy. Salonu je docela dost. Odkud jsi? Je u vás takový salon? No a co se týká clip in. Až budeš mít barvu, se kterou jsi spoko, kup si clip in v tomto odstínu Doporučuju kvalitní e-shop. Já mám ráda https://www.clip-in-vlasy.eu/. Tam mají skvělou nabídku a co vís - na mailu ti přesně poradí, jak vybrat odstín aby ti seděl.

Lenuleprusova, 14. 2. 2024, 22.05

Odkud máte vlasy? Barvím je celkem často a nic takového se mi nestalo. Mám je z clipinhair, tam vím, že jsou kvalitní. Jak už se tu psalo, zajděte si k profesionálovi. Zkuste vitamíny na vlasy,nehty,pleť a vydržte. Nebude to hned, ale za čas se to projeví. Nebo zkuste i takové ty leave-in kondicionery, ty hezky vlasy vyživí.

moncap8, 24. 2. 2024, 21.40

Dobrý den, vždy doporučuji svěřit se profesionálům, i když jde o příčesky, popřípadě prodloužení. Mnohem víc ve výsledku ušetříte, než barvením doma. Také záleží jaký typ péče používáte a zda s nimi dobře pracujete. Některé přípravky je potřeba opravdu důkladně vymýt, jinak si vlas zanesete.

Adulka88, 25. 3. 2024, 23.53

Děkuji za rady a tipy, objedanala jsem si už pravé vlasy. Zjistila jsem, že to bylo něco jako syntetika, nekvalitní. Divím se, že to aspoň trošku přežily. Šly do koše.

Dajikaaa, 26. 3. 2024, 18.48

No, pokud si ale koupíš clip in kvalitní a z pravých vlasů, tak je můžeš upravovat jako svoje. Já jsem nikdy s barvení ani s natáčením a podobně neměla problém... Ale jak říkám... Je potřeba vybírat opravdu kvalitní. Ze shopem clip in vlasy.eu mám taky osobní zkušenost a neberu clipy nikde jinde.

sarkanova3333, 20. 12. 2023, 22.27

regenerační maska od arsova - to mi pomohlo hodně https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-restorative-hair-mask/

Saamuela, 28. 11. 2023, 9.04

co je u takové kosmetiky nejdůležitější? šampon, kondicionér nebo nějaká kombinace produktů? mám hrozně zničené vlasy, jako kdybych si je žehlila 3x denně ale přijde mi, že jim dávám maximální péči. Otázka spíš u čeho bych měla začít.

hanca.batkova, 21. 3. 2024, 10.47

Přesně jak píšeš, kvalitní šampon a kondicionér ideálně ze stejné řady. Já používám obojí od Beamia. Mají k tomu navíc ještě keratin, který skvěle podporuje účinky a má na vlasy dost dobrý vliv. Za zkoušku to stojí, mně chvíli trvalo než jsem přišla na tohle, že mi to opravdu pomáhá. Takže otázka co za produkty už používáš, ale určitě to chce zkusit změnu a možná i ten keratin, který vlasy dost vyživuje a hydratuje.

Hedvikakasa, 10. 9. 2023, 10.56

No tak já bych určitě doporučila nějakou dobrou přírodní kosmetiku s dobrým složením a nebo i barvit vlasy přírodnější cestou. Já jsem takhle přešla na Khadi barvení. Je to na bázi henny a za mě paráda. Vlasy se mi zlepšily postupně během používání tak o 80% a jsem teď naprosto spokojená.

Jaja88, 15. 9. 2023, 11.59

A používáte jen ty barvy nebo i jinou kosmetiku vlasovou? Jak často se musíte barvit a barví dobře? Nikdy jsem to nezkoušela, ale hledám teď také nějakou alternativu.

Hedvikakasa, 19. 9. 2023, 9.46

Používám jak barvy tak i kosmetiku na vlasy i tělo. V prvním kroku jsem použila tyhle věci https://www.khadi.cz/priprava-pred-barvenim na vyčištění vlasů, právě aby barva hezky chytla. Používám jak šampon, tak olej na vlasy a samozřejmě kondicionér. Vše dokonale voní. Vlasy mám po umytí vždycky nádherně jemné, lesklé. Přestaly mi tolik vypadávat a opravdu se mi zlepšila i ta kvalita vlasů. Barvím se 1-2 do měsíce, jak kdy je čas a chuť. Barva se vymývá postupně, takže také záleží jak moc často si myjete hlavu.

Jaja88, 22. 9. 2023, 12.02

Páni, děkuji moc za odkaz, koukla jsem na stránky a mají to teda moc hezky udělané a líbí se mi že mají i návod na to jak vlasy barvit i ty ukázky barvení a rady jakou barvu použít. Oleje i vše ostatní vypadá teda opravdu moc hezky. Potěšilo mě že kosmetika není testovaná a je vegan s ajurvedskou recepturou, ta je dost vyhledávaná.

esterka228, 23. 8. 2023, 21.02

@lisakmartin Ahoj Martine a nemáš zkušenosti ze svého okolí? Myslím dámskou, přece jen asi textura vlasů bude jiná, tak mě zajímají zkušenosti ženy na produkty proti lupům. Díkky

Lejla76, 11. 8. 2023, 23.03

Dobry den, porad o tom nejak uvazuji.. slysela jsem samou chvalu na jeho produkty, ale jeste jsem se neodhodlala to koupit. Mam docela lupy, ma i nejakou radu na lupy? Dekuji

lisakmartin, 14. 8. 2023, 16.37

Dobrý den, taky jsem s tím bojoval partnerka mi k narozeninám koupila tuto péči, a teda po lupách ani památky, tak zkuste:) https://shop.tomasarsov.cz/komplexni-pece-proti-lupum/

Bouskovka, 26. 3. 2023, 14.17

Mě se na vlasy osvědčily produkty od Tomas Arsov (Bonifre a Green Tea), taky mám melírované vlasy a pořád jsem řešila suché konečky. Zkusila jsem tuhle malinko dražší kosmetiku a byla to dobrá investice. Vlasy mi vydrží déle bez mytí a jsou pružné a vyživené.

kamčatkakamča, 21. 4. 2023, 17.59

To je opravdu skvělá kosmetika, používám Hairbooster na podproru růstu vlasů a jsem s tím teda moc spokojená. Navíc je super, že to seženu i u nás v Rossmannu. Jak říkáš, dražší, ale stojí za to.

Tatramatka, 22. 3. 2023, 8.30

Dobrý den, ženy, mám docela zničené vlasy od barvení doma a potřebovala bych si je dát nějak dohromady. Bohužel jsem neměla čas chodit ke kadeřnici a barvila jsem si vlasy sama doma a teď vidím na svých vlasech jak jsou zničené a zesláblé. Pomohla Vám nějaká péče, zábaly nebo prostě něco, aby se vlasy dostaly do lepší kondice?

karlaaa, 24. 3. 2023, 20.10

Také jsem měla zničené vlasy a dostala jsem doporučení na tuto sadu komplexní výživy https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-architekt-pro-chemicky-ci-mechanicky-poskozene-vlasy/ a musím říct, že vlasy získávají lesk a jsou krásně nadýchané a jemné.

Tatramatka, 5. 4. 2023, 10.26

Děkuji za reakci, dívala jsem se na tu sadu a má pozitivní reference, tak jsem si sadu rovnou koupila a už se velmi těším jak ji vyzkouším.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů