Vitamíny na vlasy

zobrazeno 1239×

Vložil(a): Gustawka, 26. 1. 2022 16.54

Máte zájem zkušenosti s nějakými dobrými vitamíny na vlasy které fungují?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lejla76, 7. 4. 2024, 20.22

zdravím, tohle téma mě zajímá. chci podpořit růst vlasů a zajímají mě jak vitaminy tak třeba jestli vám fungují i šampony

KlarikaD, 26. 10. 2023, 14.45

Tak to já zas moc doplňků nezkoušela, protože ještě na jaře jsem měla vlasy krásně lesklé a pevné, po třítýdenní dovolené jsem se vrátila od moře s vlasy jako sláma. Sluníčko a slaná voda se na nich podepsali, kadeřnice mi doporučila vlasy zacelit maskou a po dobu alespoň měsíce brát Wecare Hair. S odstupem vidím jak se lesk vlasů a hydratovanost vlasové pokožky zlepšila.

Hedvikakasa, 7. 10. 2023, 9.32

Já jsem zkoušela kde co a moc účinků to teda nemělo, tak jsem jednou při dobrém rozmaru objednala od Tomáše Arsova Hair booster tabletky. Plácla jsem se přes kapsu, ale říkala jsme si že to prostě fungovat musí. A světe div se, taky to funguje. Navíc to cenově vlastně tak špatně nevychází, protože to jedno balení je na 45 dní, pokud je berete pravidelně každý den.

Ratajka, 17. 10. 2023, 15.39

A liší se to v něčem od ostatních nebo se platí vyloženě za značku? Já si připlatím klidně, to mě problém nedělá, ale chci aby to opravdu fungovalo. Ještě mě řekněte jak to myslíte s tou pravidelnosti?

Hedvikakasa, 20. 10. 2023, 10.40

Tak upřímně já úplně nestuduju složení všech vitamínů na vlasy. Tyhle obsahují Astaxanthin, kyselinu hyaluronovou, hlívu, přesličku nebo třeba ashwagandhu a výtažek se slávek. Mrkněte se sama https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-hair-booster-sada-1-1/, kupuji 2x do roka tohle balení a stačí mi to. Beru ho vždy ty tři měsíce a pak na tři vynechám. Někdo bere vitamíny třeba jen 5dní v týdnu a vynechává dva dny, takže je bere celoročně. Mě to vyhovuje takto.

MajkaD, 20. 9. 2023, 23.04

Mně na moje zničené vlasy nezabírá vůbec nic…zkusila jsem vitamíny, všemožné přípravky na vlasy a nic. Mám strach, že jsem si je odbarvováním a trvalou nadobro zničila nemáte nějakou radu, prosím prosím?

Helenka88, 21. 9. 2023, 21.34

Mám asi podobný problém, mám vlasy úplně vyschnuté, krepaté, prořídlé a používám pořád nějaké kondicionéry, ale je to k ničemu

Jitulenka, 27. 9. 2023, 23.58

Mně taky nepomáhalo nic, nakonec jsem šla na radu známé na https://www.clinicalhair.cz/ a tam mi udělali vyšetření a konečně mi daly vlasy do pořádku. Mají pobočky ve více městech, já jsem byla v Brně a vřele doporučuju.

MajkaD, 28. 9. 2023, 21.28

Aha a jak to tam prosím tě řešili a na jak dlouho to bylo?

Jitulenka, 16. 10. 2023, 19.36

No já jsem měla kúru na tři měsíce a už během toho jsem viděla rychlé změny k lepšímu. Ale tohle bude určitě u každýho jiný, oni ti tam všechno řeknou neboj, jsou moc ochotní a vědí co dělají

Betuska12, 31. 10. 2022, 16.44

Já měla dlouho problém s padáním vlasů, zkoušela jsem doplňky stravy a přípravky na vlasy ale bez většího efektu, pomohli mi až na specializované klinice clinicalhair.cz. Myslím, že to opravdu stojí za to, za pár měsíců mi daly vlasy do pořádku.

Dajikaaa, 3. 10. 2022, 20.23

Mně ten orcacollagen zaujal díky tomu, že je za studena hydrolyzovaný. Hydrolyzovaných kolagenů je hodně, ale tento je za studena hydrolyzovaný, což je fakt zajímavý a takových kolagenů je málo, možná je jediný

Dajikaaa, 28. 8. 2022, 22.54

Jojo, taky jsem u nich regostrovaná a ty slevy jsou super. A taky doprava zdarma, tu teda využívám

Alexx, 26. 8. 2022, 23.16

Já ho beru dlouhodobě a hlavně pravidelně, takže účinek jsem viděla docela rychle Má rychlý nástup a hlavně… jeho účinek opravdu trvá, což jsem ještě nezažila. Proto je za mě ten orcacollagen.cz nejlepší kolagen, co si můžeš koupit.

Soniiiciii, 1. 8. 2022, 23.56

Hele, jak dlohou ten orcacollagen.cz užíváš? A po jaké době jsi viděla výsledky? A on je rozpustný ve vodě, že? Jak chutná? A jaké je jeho složení? A tak mě napadá… Je třeba chodný i na zmírnění akné?

Eliiika85, 3. 8. 2022, 21.24

No, tady ten kolagen užívám a ano, je rozpustný vě vodě a je vynikající. Navíc je hydrolyzovaný za studena a je nabušený účinnými látkami. Je ale super je to, že jsem se při nákupu registrovala a díky tomu mám od nich docela fajn výhody. Zrovna jsem využila 30% slevu

Alexx, 29. 6. 2022, 21.46

Já teda musím říct, že ty vlasy jsou můj dlouhodobý problém… Zkoušela jsem spousty doplňků, nejrůznější kury, zábaly a nic Ale od kamarádky jsem dostala k narozeninám kolagen od orcacollagen.cz a musím teda říct, že mám konečně něco, co mi pomáhá. Jo a taky jsem se registrovala, takže mám členství a díky tomu mám fakt výhody. Třeba doprava zdarma je super.

Misacek, 30. 6. 2022, 22.34

No, já jsem toho zkusila hodně, ale mě zabral až kolagen ve formě rozpustného prášku. Nevím, asi je to díky lepšímu vstřebávání…

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů