vitamíny na vlasy

zobrazeno 7497×

Vložil(a): Gustawka, 27. 7. 2019 13.19

Dobrý den, používáte vitamíny na vlasy? a jaké? Máte zkušenosti s Revalid nebo Revitalon Force? Jaké jste měly výsledky?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Hedvikakasa, 10. 9. 2023, 9.43

No ono je hodně důležitý posilovat nějak vlasy zevnitř, ale ne jen nějakýma doplňkama ale taky samotnou stravou, správným pitím. Hlavně se i vyhýbat dlouhodobému stresu, to vlasům také nepomáhá. Určitě i správná péče o vlasy je velmi důležitá. Mě v tomto hodně pomohli v salónu Tomáše Arsova. Tam mi kamarádka koupila poukaz jako dárek a já jsem si to moc užila. Poradily mě jak se mám o vlasy starat a co používat. Ale mají i spoustu videi na svém webu.

Jaja88, 14. 9. 2023, 11.56

Ahoj, já se trochu připojím k tvojí odpovědi, já jsem ad tímhle celkově tak neuvažovala, ale něco na tom asi bude. Já jsem třeba teď byla delší dobu ve stresu aniž bych si to nějak více připouštěla a je pravda, že vlasy a pleť to odnesly hodně. Měla jsme i více pupínků, vlasy mě začali více padat. Už jsem začala dělat víc věci, abych se cítila líp, ale co ti poradily za kůru na ty vlasy a pomohlo to?

Hedvikakasa, 22. 9. 2023, 9.34

Podívej se tady na stránky https://shop.tomasarsov.cz/poradna/, mají tam videa jak se právně o vlasy starat, jak na kudrnaté, jemné atd atd. Plus mají i na každé vlasy nějakou řadu. Já jsem kupovala set na poškozené vlasy, vždy mají buď sadu nebo potom produkty samostatně. A ano mě pomohly a moc. Jednou za čas tedy proměním výrobce, ale vždy se k němu zase vrátím. Vlasy mám hebké, jemné, přestali sem i třepit konečky a hlavně mě péče o ně začala i bavit.

hanca.batkova, 22. 8. 2023, 9.36

Poraďte nějaké opravdu účinné vitamíny na vlasy prosím. Vím že když jsem brala vitamíny tak to bylo na vlasech vždycky znát, ale nebyl to zas takový zázrak, abych za ně utrácela každý měsíc. Už nevím jaké jsem brala, ale vím že neměly zase tolik účinných látek. I přesto poměrně pomohly. Proto bych ráda zkusila nějaké silnější.

ferdaala, 20. 9. 2023, 10.26

No v poslední době mi dost pomohly přírodní šampony. Vitamínů jsem v minulosti taky zkoušela víc, ale jediné které opravdu měly nějaký efekt byly tyto https://www.foligo.cz/ Jsou dražší ale určitě stojí za to. Vlasy už skoro nevypadávají a je to hodně znát na jejich růstu.

Heduskaa, 16. 7. 2023, 13.36

Vážně uvažuji o prodloužení vlasů, kde jste pořídila materiál? Ráda bych opravdu kvalitní.

Dandina, 10. 7. 2023, 17.41

Mě začaly po vitamínech krásně růst vlasy do délky, ale moc nezhustly. Tak jsem si je prodloužila a jsem spokojená.

HankaS89, 12. 6. 2023, 9.06

Ahoj holky, slyšela jsem, že na vrásky je dobrej mít doma saténový polštář, co si o tom myslíte?

Sylvi18, 13. 6. 2023, 11.25

Já ho doma mám a spím jen na něm jestli to má vliv, to nevím, ale minimálně mi to necuchá vlasy a je hrozně příjemnej.

terez545, 7. 6. 2023, 9.49

Taky mi fungoval na vlasy nejlépe kolagen v kombinaci s kvalitní kosmetikou.

Dasenka64, 6. 6. 2023, 13.57

Já mám dobrou zkušenost s kolagenem, zabral mi na vlasy asi nejvíce. Chce to trpělivost, ale vyplatí se to.

sarkanova3333, 10. 6. 2023, 9.20

Holky a za jak dlouho jste viděly výsledky? A mělo to vliv i na kvalitu samotných vlasů, prosím?

Laurel456, 12. 6. 2023, 9.39

Na vlasech asi za dvanáct týdnů, užívám KK kolagen a jako musím říct, že jak růst, tak kvalita. Beru bez přestávky už asi rok a nikdy jsem neměla tak hustý vlasy.

kamčatkakamča, 14. 6. 2023, 8.38

Koukala jsem, že mají i nějaké vitamíny na vlasy, tak bych asi vyzkoušela kombo s kolagenem a uvidíme.

terez545, 14. 6. 2023, 10.03

Tka po šesti týdnech, jako nehty a pleť asi i za dva týdny, tam se to projevilo první, vlasy asi za dva měsíce, po čtyřech měsících viditelněj a brala jsem mořskej https://www.solobeauty.cz/rays-anti-age-kolagen/.

kamčatkakamča, 18. 5. 2023, 19.02

Ahoj holky, osvědčil se Vám na vlasy klasický zinek? Vím, že je určen na pokožku a nehty, ale vidíte nějaké výsledky při pravidelném užívání? Díky.

Kajka Janikova, 19. 5. 2023, 9.59

Užívám na vlasy a pokožku zinek pravidelně, teďka už to mám zajetý. Brala jsem první zinek z lékárny, ale tam jsem nic nepozorovala, tak jsem přešla na 100% bio přírodní zinek ve formě tablet a zhruba po dvou měsících mi začaly podrůstat vlasy a nehty dost rostly. Pleť se zlepšila celkově, změnila jsem i jídelníček, šlo to ruku v ruce.

Laurel456, 24. 5. 2023, 12.49

Hele a kde kupuješ 100% přírodní zinek v tabletkách? Já ho nemůžu nikde sehnat.

Kajka Janikova, 25. 5. 2023, 9.43

Jasně, kupuji tenhle https://vitaslife.store/produkt/vitaslife-zinek15mg, mají tam výborný věci.

karlaaa, 22. 3. 2023, 13.40

Holky, poslední dobou na svých vlasech pozoruji, že jsou zesláblé a bez lesku, možná po té zimě a nošení čepic. Berete nějaké doplňky na vlasy po kterých se Vám stav vlasů zlepšil? Nejraději bych něco šetrnějšího, takže kdyby bylo něco přírodního, tak bych se tomu vůbec nebránila.

Mulatka, 28. 3. 2023, 12.12

Určitě bych zkusila vitamíny na vlasy, sama je užívám a vlasy mám krásné, lesklé a ještě mi i povyrostly .

karlaaa, 31. 3. 2023, 11.32

No to bych právě chtěla, jenže vzhledem k tomu, že ještě s žádnými nemám zkušenost, tak se ptám tady, které se Vám osvědčily

Mulatka, 4. 4. 2023, 12.57

Beru tyto vitamíny https://www.denatura.cz/premiovy-vitaminovy-komplex-vlasy--nehty-a-plet/ a nejen, že se mi zlepšila kvalita vlasů, ale i nehty mám pevnější.

Drahuska, 4. 10. 2022, 22.26

Můžu se zeptat jestli bych tady našla někoho, kdo má prodloužené vlasy?

LauraI, 26. 10. 2022, 22.34

Vlasy mám prodloužené několik let a jestli nad tím uvažuješ, tak do toho já jsem maximálně spokojená.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů