Varování očkovaných z Izraele

zobrazeno 675×

Vložil(a): Katka, 9. 1. 2022 9.52

Je strašidelné, jak se negativní zkušenosti očkovaných shodují a doplňují napříč kontinenty. Stejná svědectví už jsem slyšela z Ameriky i Evropy. Jestli za to NÁHODOU opravdu nemůže očkování na kovid 😡 https://rumble.com/vrsq4b-projekt-svdectv-the-testimonies-project-czech-translation.html

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

V007A, 19. 1. 2022, 13.38

Nebudu rozklikavat odkaz, ale už si přeju aby to skončilo. Já do sebe pichnout nenechám.

Katka

Katka, 19. 1. 2022, 20.59

Tak hlavně že už to nebude povinné. 🙏

Minnie, 9. 1. 2022, 12.37

Ale píchat to do dětí, to by mělo být trestné. Ti si to rozhodnout nemohou.

Katka

Katka, 9. 1. 2022, 15.33

Už jsem dneska četla příběh 14lete holky z ČR po 1.davce, jak jezdí po spitalech, bolesti vystrelujici z ruky od místa vpichu, do zad, do hlavy a doktoři od ní dávají ruce pryč. Prý až bude nejhůř má se obrátit na Motol a mezitím jeďte domů. A rodiče teď shánění info a léčbu, škoda, že nebyli tak aktivní při shánění informací před samotným očkováním.

Minnie, 9. 1. 2022, 17.16

No tohle je taky mazec, proto by to nemělo být pro děti vůbec povoleno, za ně rozhodnou rodiče a hotovo... Zítra ve 13:10 vylezeme celá rodina na balkon, na repráku pustíme na plný pecky českou hymnu a budeme mávat českou vlajkou. Ať lidi čuměj, je nám to už jedno. Bojujeme aspoň symbolicky za sebe, za děti, za budoucnost. Nejradši bych šla na náměstí, ale kvůli dceři v karanténě to nejde. Tak snad příště.

Minnie, 9. 1. 2022, 12.33

Je to z očkování!!! Nám z rodiny vloni 2 příbuzní zemřeli po vakcinaci, dalších x lidí z okolí má potíže a na další dávku nejdou. My s manželem nejsme proti očkování úplně, ať si každý sám se sebou nakládá jak uzná za vhodné. Ale ať je to dobrovolné. Podepisujeme různé petice proti povinnému očkování, deklarace atd, jsme ve Zlatém Špendlíku a sympatizujeme s Volným blokem, chodíme na demonstrace atd... Zkrátka děláme cokoliv co by mohlo pomoct. Teď v pondělí 10.1 ve 13:10 bude Minuta spojení všech lidí proti nucení k očkování.

Katka

Katka, 9. 1. 2022, 15.29

Já vím, že to z očkování JE, ale vidí to jaksi pořád velmi málo lidí 🤷‍♀️Manžel má na 10.1.upominku 😁Tak se v myšlenkách potkáme 💪My máme v rodině muž 75 let na ventilátoru po 3.vakcine a jeden poškozený zrak 🙆‍♀️

Minnie, 9. 1. 2022, 15.36

Taky mám upomínku 😉 včera jsem dočetla knihu Listopád od Aleny Mornštajnové. A obávám se, že poslední 2 roky k tomu opět směřujeme. Zákaz vycházení od 21 hodin, restaurace zavírat ve 22 hodin, do jiného okresu výjezd jen na speciálně předem daná povolení... Cenzura na interneru, pokud máš jiný názor než se hodí, tak jsi dezinformátor a Seznam, Youtube, Facebook atd ti smažou komentář nebo tě rovnou zablokují na nějakou dobu. Pokud se studenti zdrávky nenaočkují, chtějí jim znemožnit další studium... Za chvíli to bude nenaočkuješ se pětadvacátou dávkou, sebereme ti děti? Kam až to půjde, co si ještě lidi nechají líbit? Aniž bych chtěla někomu něco podsouvat nebo dělat reklamu, tak tuto knihu by si měl přečíst každý obyvatel České republiky starší 15 let aby se probral.

Katka

Katka, 9. 1. 2022, 15.45

Jj to jsem si taky chtěla přečíst, díky za připomenutí. Je to tak, ale proto musí jít odpor ze spodu, od lidí, nečekat, že se vláda změní. Už se těším na ten "Norimbersky" proces 2.dil

patricia077

patricia077, 9. 1. 2022, 10.44

Já raději nic nečtu ale mám nejlepší kamarádku v USA a tak sleduji situaci tam a říkala že např v Izraeli si bez očkování ani nenakoupis

Katka

Katka, 9. 1. 2022, 10.54

Je pravda, že tam mluvila jen jedna žena co šla dobrovolně, jinak nátlak zaměstnavatele, rodiny, partnera. A tam nemají dovazku? Každopádně info z jiné skupiny od ženy z Izraele prý není pravda, že je tam naockovanych 90% lidí, prý jen okolo 50 %, a dětí jen 5 %. Každopádně se tam o víkendu schválila dávka číslo 4.

patricia077

patricia077, 9. 1. 2022, 11.18

No nevím zda mají dovazku ale Izrael je prostě specifická země ale kdoví co bude tady 🤦

Katka

Katka, 9. 1. 2022, 11.58

Tady si myslím, že brzy vzdaji to povinné očkování. Válek to prý plánuje zrušit v polovině února (zákulisní informace ze Senátu).

patricia077

patricia077, 9. 1. 2022, 17.51

Jj mluvili o tom už že to chtějí zrušit nejen na základě protestů

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů