Už se z toho asi zbláznim

zobrazeno 695×

Vložil(a): dadinkamaminka, 27. 10. 2017 10.43

Potřebuju si asi taky trošku ulevit,nebot už začínám šílet. Už podruhý během 2 měsíců mám chřipku,že nevidím ani na oči,kvůli rýmě :( Hlava mě bolí,jak když mě přes ní někdo praštil,záda mám rozlámaný a aby toho nebylo málo,mám nejspíš zase zánět močáku :( Už potřetí během pár měsíců :( Čím to může být,že jsme neustále takhle nemocná? Záněty močáku jsem v životě neměla až ted poslední dobou na to hrozně trpim :( Matyáš dobral před týdnem antibiotika a ted se zase bojím,aby to nechytnul zpátky ode mě :( A to jsem si říkala,jak už půjde v pondělí do školky :( Jak já ten podzim nesnášim :(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Cherrynka, 30. 10. 2017, 20.15

Asi dost oslabená imunita... určitě bych zašla k lékaři

Leňulka, 30. 10. 2017, 8.19

buď jak píšou holky psychika ta je mrcha ta může za většinu problémů se zdravím. A nebo to nemáš třeba doléčené a pak se to pořád vrací

Marťan, 29. 10. 2017, 1.11

Jak tady píšou všechny, dej se psychicky do pořádku. Je potřeba, abys měla i pozitivní přístup, což s větou: "Já ten podzim nesnáším", jde těžko . A to i ten močový měchýř může souviset s tvou psycikou, protože prostě špatná nálada oslabuje imunitu. Zkus třeba cvičit jógu, to je úplný balzám na duši. Když jsem měla problémy s gynekologickými záněty, tak jsem brala wobenzym a ten mě dal tak nějak celkově do kupy. Tak mžeš zkusit i to. Ale hlavně buď psychicky ok!

Cherrynka, 30. 10. 2017, 20.15

Ano. Psychika dělá hodně a jde hůř léčit

snany, 28. 10. 2017, 10.14

Jak radí všichni, dej se psychicky do pořádku, najdi si práci, chlap bude muset více pomáhat, ty v práci příjdeš na jiné myšlenky, dostaneš se mezi lidi...S tím močákem, není ti manžel třeba nevěrný a nebo nemá nějákou neléčenou infekci? To by s tím mohlo souviset, vím, že jsi předtím psala, že ne, ale...

dadinkamaminka, 30. 10. 2017, 22.54

Snažím se být psychicky v pohodě,ne ždycky to jde,ale docela to zvládám,poslední dobou se i směju,což se mi předtím stávalo málokdy... S tou prací nevim,jakt o mám udělat. Nemá kdo syna odvádět do školky,abych mohla jít do normální práce.Většinou se maká od 6 od rána,když bud emít přítel ranní,ten vstává ve 4 ráno,takže je to prostě nemožný jít do práce.Leda,že by přítel změnil práci,ale jemu s etam docela líbí.. Nevěrný mi není,to vím na 100%,o infekci by asi věděl,žádné problémy nemá. Já už fakt nevím,čím to může být.Upřímně mě to už nebaví,to je pořád něco... Malej samozřejmě tu rýmu ode mě chytnul Pořád si to předáváme,už jsem z toho docela zoufalá...

Fuga

Fuga, 28. 10. 2017, 6.36

je to naprd, co více dodat, holky napsaly už snad vše

vendy.z, 27. 10. 2017, 21.00

Naše děti také pořád dokola....hlavně syn (4 r.) před rokem ve školce celkem ok. Letos týden doma - týden ve školce...pořád!

Lenča Pešková, 27. 10. 2017, 20.51

Mam sama na sobe vyzkousene ze kdyz nejsem psychicky v pohode tak jsem porad na hromade. A na posileni imunity neco beres?

Cherrynka, 30. 10. 2017, 20.16

Já jsem asi odolná proti všemu i když jsme mezi nemocnými, nikdy nic nechytnu. Už asi 5 let. A synovi je 10m a taky ještě nic nikdy díkybohu

dadinkamaminka, 30. 10. 2017, 22.57

Mám vitamíny šumivý,piju 100% džusy,občas si dám nějaký to ovoce i zeleninu,ne každý den,ale obden určitě... Asi je to málo no,když to na mě nepůsobí

Žofinka

Žofinka, 27. 10. 2017, 20.24

někdy se to holt sype vše, ale zkusit si udělat pořádek v hlavě by mohlo opravdu zabrat

Janna, 27. 10. 2017, 17.47

Jak už tady píšou holky, velkou roli hraje psychika. Základ je dát se dohromady po této stránce a pak bude líp.

Aliisha

Aliisha, 27. 10. 2017, 17.39

Velkou roli hraje i psych. stav. Zkusila bych nějaké vitamíny, čerstvé ovoce a hodně pohybu na čerstvém vzduchu.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů