Úprava - zvětšení prsou

zobrazeno 1278×

Vložil(a): IvčaSemi, 28. 11. 2017 17.49

Za jak dlouho po dětech jste si prosím nechávaly upravovat nebo zvětšovat prsa ? Jsem po dvou dětech a další už určitě neplánujeme a prsa mám v žalostném stavu takže bych si je chtěla při nejmenším upravit. Je tu někdo se stejným problémem ?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Somelierka, 11. 1. 2024, 10.49

Pokud by chtěl někdo v Brně tak doporučuju všema deseti pana doktora Justana. Prsa od něj mám a jsem hrozně spokojená. Všechno řeší na rovinu, celková operace dopadla dobře, ani jsem neměla nějak velké bolesti po operaci a výsledek je parádní.

MajkaD, 22. 1. 2024, 11.00

A byla jsi na konzultaci i u někoho jiného? Proč jsi se rozhodla zrovna pro něj?

Somelierka, 25. 1. 2024, 11.25

Byla. Tak koukala jsem se i hodně na recenze, fotky a samozřejmě i první dojem na konzultaci. Pan doktor byl přímí a mluvil prostě na rovinu, poradil mě, jaký tvar by byl nejvhodnější k mému hrudníku a tělu. Určitě jsem neudělala chybu. Kdyby jsi chtěla tady je kontakt https://justan.cz/.

Jajka, 26. 6. 2023, 21.24

A můžete prosím doporučit přímo doktora, který je na prsa nejlepší? Chci nová prsa už od puberty, ale čekala jsem po dětech a konečně přišel ten čas a já chci mít jistotu, že si vyberu dobře a že toho nebudu litovat. Takže budu vděčná za každé info

Bertikber, 30. 6. 2023, 20.16

Mně prsa dělal pan doktor Patzelt z ABClinic, doporučuju ho všema deseti. Má zlaté ruce, skvělý přístup a já si konečně užívám svou vysněnou postavu, ani jsem nedoufala, že to bude vypadat takhle dobře a přirozeně teď koukám na jejich stránky a koukám, že mají nějakou výhodnou letní cenu, tak kdo nad tím teď uvažujete koukněte https://www.abclinic.com/aktuality/akce-vyjimecna-letni-cena-prsa/

Jajka, 1. 7. 2023, 18.56

To je super, díky za sdílení. A jak jsi zvládala tu rekonvalescenci? Neměla jsi problémy s hojením? A jizvy máš po zahojení hodně viditelné nebo ne?

helena662, 24. 10. 2022, 12.30

Přemýšlí zde někdo o zvětšení prsou? Nebo byla jste některá? Jaké to bylo? Našly jste nějakou vhodnou kliniku?

krisstaZ, 25. 10. 2022, 11.38

já ano, byla jsem na www.abclinic.com v Praze a musím teda jedině doporučit. Opravdu vysoce profesionální přístup a neskutečně podařený výsledek

helena662, 27. 10. 2022, 18.43

napíši zprávu a pobavíme se více, děkujuu

krisstaZ, 17. 11. 2022, 15.34

Byla jsem na abclinic.com a kolegyně z práce tam byla taky a je teda velice spokojená a co vidím já, tak to vypadá i velice přirozeně. Takže za nás obě spokojenost

helena662, 21. 11. 2022, 15.01

Dobře, mnohokrát děkuji za názor, Zřejmě tedy taktéž zavítám na tuto kliniku. Vypadá velice profesionálně a to je pro mě rozhodující. Děkuji

novaklen, 6. 4. 2022, 0.55

Já osobně teda nad plastikou vlastně nikdy neuvažovala a asi bych na to ani nešla, ale mám kamarádku, která asi před rokem na zvětšení prsou byla a je spokojená. Teď nedávno byla i na jiné operaci, konkrétně na labioplastice, viz https://www.labioplastika-praha.cz/ Já například vůbec nevěděla, že je něco takového možné. Ale na druhou stranu, dnes se dá upravit prakticky cokoliv.

KvětinkaBegý, 24. 2. 2021, 10.59

já sem tady po dvou dětech přemýšlela nad nějakou aspoň drobou úpravou.. máš pravdu vypadá to dobře, ještě sem koukala tady: https://www.medicomclinic.cz/plasticka-chirurgie-a-dermatologie-brno jsou totiž i v Brně. Je super, že tam jsou i reálné obrázky reálných ženských a ne jen modelek

Kjuše, 17. 11. 2020, 9.58

Já už jsem se naučila respektovat rozhodnutí každého, co se svým tělem dělá. Dříve mi přišla plastická operace jako něco šíleného, už ani nevím proč. Když to může ženám tolik pomocí se ztraceným sebevědomím. Tady https://www.nova-prsa.cz/ jsem teď koukala na nějaké práce a opravdu to vůbec nevypadá špatně a nepřirozeně. Zvlášť tedy, když ta žena měla předtím nějaký problém.

viktorie12, 19. 10. 2018, 11.51

Kamarádka byla teď na plastice prs a právě mi o tom říkala, že to měla také na bolest. Že jí to doporučila doktorka.

kamila.336, 14. 5. 2019, 9.34

Tak o tom slysim poprve jak to prosim funguje? diky

Tsambika, 21. 9. 2018, 15.31

Moje setra byla na zvětšení prsou v Německu,říkala,že po dětech do toho půjde a je spokojená. Já bych se asi bála bolesti,ale říkala mi,že měla do rány zavedenou kanylu s takovou pumpičkou,kterou ji tam po zákroku aplikoval doktor,mechanicky stlačil pumpičku a ta jí po dobu 3 dnů postupně vytlačovala látku,která ji pomáhala od bolesti. Znáte to někdo? Máte s tím zkušenost i u nás?

KvětinkaBegý, 5. 4. 2018, 12.02

Kámoška byla po ukončení kojení druhého dítěte na autoaugmentaci a je spokojená. Předtím si hodně stěžovala že má prsa vytahaný, řekla bych, že jí ta plastická operace dost zvětšila sebevědomí.

Olla, 31. 12. 2017, 17.55

A je potřeba implantát potřeba umístit pod sval nebo nad sval ?

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů