Totalni vycerpani

zobrazeno 1104×

Vložil(a): Jana Ševčíková, 28. 4. 2016 17.47

Maminky, muzete mi zkusit poradit, jak na psychicke i fyzicke vycerpani? Doma mam rocni dracici, tatinek jezdi na mezinarodce, babicka pracuje... Uz citim ze je toho na me az moc, rano vstavam unavena a cely den se tesim az mala pujde spat :( mala je uzasna, ale obcas me vytoci do bela a ja mam co delat abych na ni nezarvala nebo ji neplacla :(

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Gustawka, 12. 8. 2021, 23.04

Na mě funguje maca prášek

Mygara

Mygara, 29. 12. 2017, 6.16

chodit spát s ní a vyprdnout se na domácí práce

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 12. 2016, 7.35

J8 jsem si šla někdy třeba lehnout se synem.

Fuga

Fuga, 4. 12. 2016, 7.20

vykašlat se chvíli na domácnost atd. a pokud dcera spí, hned také zalehnout

Čekanka, 5. 5. 2016, 13.01

Dobrý den, sama mám dvě malé děti (15 měsíců a 3 roky), jsem na ně a na domácnost víceméně sama. Totální vyčerpání mě dostalo až na pohotovost, měla jsem pocit, že mám smrt na krajíčku... Nakonec to byla jen obyčejná viróza, jedna Dr. na mě koukala jako na bebíčko, druhá chápala - máma, sama, přechází nemoci, v noci se nevyspí. Tehdy jsem se hodně zamyslela a vše kolem sebe přeorganizovala, abych první roky svých dětí přežila Alespoň než budou samostatnější. Všem doporučuji knihu Proč máma potřebuje růžovou kabelku! V mnohém mi pomohla - jak psychicky (šťastná máma = šťastné dítě), tak fyzicky (deset minut štěstí). Čtěte, stojí málo, pomůže hodně.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 12. 2016, 7.35

Tak o téhle knížcce jsem ještě neslyšela

Jana V., 4. 5. 2016, 23.21

já mám doma dvojčata a vím, že mi hodně pomáhal a stále pomáhá pobyt venku ... chodíme po lese (máme ho tedy za barákem), zkoumáme mravenečky, kůru stromů ... u každého lístečku se zasekneme, děti jsou vyklidněné, nehádají se a nevyhledávají konflikty, tak jako doma ... a já jsem na tom venku taky mnohem lépe psychicky ...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 12. 2016, 7.36

To je pravda procházka lesem dělá divy

Petra Schoberová, 2. 5. 2016, 19.46

S malým jsme dá se říci pořád sama, tatínka máme pořad v praci.. Maly je pořádny drak (bude mít rok).. Ale vžd když to jde odím vše za hlavu dám si v klidu kafíčko když spinká relaxuji u tv nebo u stroje a večer jako odměna koupel s relaxační pěnou a svíčky...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 12. 2016, 7.36

Koupel s relaxační pěnou a svíčky to si musím také udělat -

Petra Schoberová, 13. 12. 2016, 12.55

je to paráda

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 12. 2016, 19.32

Akorát mě se mal pořád budí a když zjistí, že maminka je fuč, tak sleze postel a běží za mnou do koupelny

Jana Ševčíková, 2. 5. 2016, 17.57

Ja vsem dekuji za rady a nazory zacne leto,takze s malou budeme vyletovat jak dive a snad to bude v klidu )

Mahdalka, 2. 5. 2016, 14.25

Bohužel to taky znám,malej je dost akční a většinu dne jsem na něj sama,tatínek chodí až večer a babička pracuje.Já relaxovala občas když malej po obědě usnul,to jsem si dovolila ten luxus dát si dvacet,ale pak hned zase nějaká práce - žehlení,vytírání....a na hřišti jsem si od něj taky neodpočinula,protože sedět na písku ho nebavilo a nebaví,takže neustále někde běhal a já za ním.A co nějaká kamarádka s dítětem,že by jste si pohlídali vzájemně?Jednou ty jí a podruhý zase ona tobě,to by nešlo?

kajca, 2. 5. 2016, 10.30

Ked neprsí,tak Sme vela vonku,ked svieti slnko,hned mi je potom lepsie.Mozno treba doplnit nejaké vytamíny.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů