Tchýně :-P

zobrazeno 1050×

Vložil(a): Míša Ellenka Nováková, 25. 7. 2018 21.01

Zdravím holky, zajímá mne Váš vztah s tchýní, jaké to mezi sebou máte? Mordujete se nebo jste skvělé kámojdy? :-P Napište své příběhy, rady, zajímavosti, vtipné zážitky apod.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

koliaska105, 20. 12. 2019, 9.04

Ač to říkám nerada, tak si myslím, že moje tchýně na mě ve finále vlastně nemá vůbec špatný vliv. Je to taková ta typická vzorná hospodyňka a je pravda, že mě hodně věcí naučila. Třeba jak si udělat pořádek v kuchyni. Dokonce mi dala i tip na to, jak vyřešit můj problém s věčně umatlanou sklokeramickou deskou - takovýmto šikovným ochranným krytem: https://www.emako.cz/ochranne-sklenene-panely-na-sporak/

Mygara

Mygara, 3. 8. 2018, 7.10

moje tchyně je trochu generál a nejvíce mi vadí, že mě nenechá domluvit a přitom ona mele pořád tu svou dokola

Žofinka

Žofinka, 2. 8. 2018, 18.59

Já jí respektují a musím říct, že hlídání je skvělé, občas se preme, co se týče výchovy

Fuga

Fuga, 2. 8. 2018, 5.36

tak střídavě oblačno ), kamarádky nejsme, ale navzájem se respektujeme, pokud možno se nepodrážíme, když se něco nelíbí jedné nebo druhé, tak si to řekneme

WeruskaSK

WeruskaSK, 30. 7. 2018, 16.51

iny svet, uplne, co situacia, to perla, asi sa nikdy nebudeme chapat, nezmenim ju, musim len ovladnut to do akych otacok ma az vytoci nic ine sa neda robit ona je vlastne to jedine na com sa s muzom hadame

Lenourecek, 27. 7. 2018, 21.30

S tchyní moc nevycházíme, vlastně od narození dětí. Pořád mi do něčeho zasahuje, radí, plete se do věcí, do kterých jí podle mě nic není. Minulý rok to mezi námi bylo hodně vyhrocené. Teď na sebe občas vyjedeme, ale kvůli dětem se snažím, protože chci, aby měly babičku

Petra Schoberová, 27. 7. 2018, 14.21

Ta paní co porodila mého muže si nezaslouží aby byla nazývána tchyni natož tak babičkou..

Furciferka

Furciferka, 27. 7. 2018, 10.41

Moje tchyne je v pohode. Ale i kdyby nebyla, je treba to brat tak, ze je to porad manzelova/partnerova maminka, babicka vasich deti a clen te nejblizsi rodiny, ve ktere je fajn mit klid a pohodu, takze je obcas potreba neco zkousnout

Katka

Katka, 27. 7. 2018, 12.20

Jako držet hubu a krok? To není ideální strategie do života.

Furciferka

Furciferka, 27. 7. 2018, 12.47

To zrovna ne. Ale byt spolu na ostri noze nebo spolu vubec nemluvit neni zrovna idealni vzor pro deti a nejlepsi strategie do zivota.

Katka

Katka, 27. 7. 2018, 13.03

Proč na nože, proč nemuvit? Mezi držením úst a hádkou je ještě efektivní komunikace. Ale nevidím důvod proč si vše nechat líbit pro klid v rodině.

Furciferka

Furciferka, 27. 7. 2018, 19.20

Vsak jo, o efektivni komunikaci to je predevsim. Proste obcas nemusi byt hned po mojim a neco je treba vykomunikovat. O drzeni huby a kroku neni rec. Jak jsem psala, u nas je to nastesti v pohode. Ale tak precti si nektere komentare - tam uz by se o ostrych nozich mluvit dalo.

zuzkagodarova, 27. 7. 2018, 10.00

ja som s tou mojou nastastie v pohode rozumieme si a dokaze vela pochopit

Aliisha

Aliisha, 26. 7. 2018, 20.53

Máme celkem dobrý vztah. Já si teda nenechám do ničeho kecat

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů