Prořídlé vlasy

zobrazeno 154×

Vložil(a): DanuskaT, 3. 4. 2024 13.03

Ahoj maminky. Po porodu mi dost vypadaly a prořídly vlasy. I předtím jsem je neměla moc husté, poradili byste mi, co s tím?? Jak zajistit lepší a větší objem?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Laurel456, 16. 4. 2024, 18.49

Ahoj, já jsem řešila stejný problém vlastně už i před porodem a po dlouhém trápení a zkoušení všeho možného jsem začala používat clip-in vlásky. Vlasy vypadají jako moje a mám krásnou dlouhou a hustou hřívu

esterka228, 10. 4. 2024, 20.05

To znám taky. Po prvním porodu celkem v pohodě, ale po druhém to byl extrém. Já jsem se zaměřila především na doplňky stravy než na kosmetiku (ta je taky důležitá, ale přece jenom problém je uvnitř těla). Brala jsem především vitamíny B, D a kvalitní kolagen. Do 2 měsíců padání ustalo a začala jsem vidět naopak růst.

Karol90, 16. 4. 2024, 21.22

taky jsem zařadila kolagen a vitamínky na vlásky. U obojího jsme byla spoko se značkou Nordbo (objednávala jsem na eshopu Alpik)

esterka228, 22. 4. 2024, 19.27

a to jste brala ten jejich kolagen booster nebo ten klasický kolagen?

Karol90, 22. 4. 2024, 19.45

mám vyzkoušené už oboje. Za mě ten booster je super, právě při zmiňovaném problému nebo nějaké bolesti kloubů a podobně a pak dlouhodobě stačí už ten klasický.

Erika90, 22. 4. 2024, 19.21

Taky souhlas, že kolagen mi pomohl k pevnosti vlásků.

HvezdinkaMartinka, 9. 4. 2024, 20.31

Pokud bys chtěla vlasy nechat zahustit pomocí clip in, tak doporučuji eshop Clip Vlasy Levně. Mají hodně variant, takže každý si tam podle mě vybere tu nejlepší variantu pro sebe. A hlavně nabízí clipy z pravých vlasů, takže kvalitka stejná jako těch tvých přirozených a dají se různě upravovat.

Denisa75, 7. 4. 2024, 21.38

Já bych zkusila nějaký šampon na podporu růstu vlasů a nějaké doplňky. Základem jsou ty rozpustné v tucích - A, E, D. Na křehké vlasy je zase Biotin a Zinek. Všeobecně bych zvýšila příjemproteinů, vlasy jsou totiž z keratinu, což je protein.

Lenuleprusova, 3. 4. 2024, 19.39

Kupte si příčesky nebo si nechte prodloužit vlasy. Za mě obě varianty v pohodě, měla jsem prodlužko tape in, jsou to širší pásky, co zakryjí spoje lépe za mě než micro ring, když si vyčešete culík. Byla jsem v salonu Clipinhair v Brně a velká spokojenost. Mám od nich i nějaké příčesky, barvím si je sama, mám hodně specifickou barvu vlasů. I příčesky jsou z pravých vlasů, takže kvalitní, dají se žehlit, umývám a foukám celkem často.

sarkanova3333, 22. 4. 2024, 18.07

Ahoj, Clipy mám už přes 2 roky a neměnila bych. Je to fajn, když nejseš ani za dlouho ani krátkovlásky , takže střídám různě, nemám clipy nějak extra dlouhé, takže rozdíl není velký, ale když mám chuť mít delší vlasy, tak si je prostě nasadím a naopak.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů