Pročištění organismu - detox

zobrazeno 919×

Vložil(a): Letissie, 26. 2. 2021 11.05

Ráda bych zkusila detoxikační kúru nebo doplněk, ale potřebovala bych poradit, jaký způsob očisty je nejlepší ? Četla jsem, že je vhodné ho dělat 2x do roka, tak si myslím, že je ten správný čas a podruhé bych ho udělala zase na podzim. Jaké s tím máte zkušenosti vy ?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Gustawka, 6. 8. 2021, 8.38

Mě pomohl ostropestřec mariánský a výplach úst kokosovým olejem

Luci2417, 22. 3. 2021, 11.00

Dobrý den, slyšela jste už o detoxikačních účincích přípravků s NO? Zkuste https://www.enioshop.cz/speciality/l-complex-h-technology-200-kapsli Mám s tím výborné zkušenosti, můžu vřele doporučit.

Lenourecek, 3. 3. 2021, 20.37

Já už se těším na první kopřivy na čaj. A snažím se odlehčit jídelníček

patricia077

patricia077, 27. 2. 2021, 12.47

Já teď hodně piji bylinkové čaje a lichořešnici, ale potřebuju spíš vyčistit dýchací cesty, dva týdny hustý kašel a jsem negativní, tak zkouším co se dá přírodního, myslím, že očista na jaře je fajn

Katka

Katka, 28. 2. 2021, 11.24

Na ten kašel buď čaj z tymiánu nebo majoránka s cibulí či meduňka. Bezovy květ je taky fajn.

patricia077

patricia077, 28. 2. 2021, 11.29

Já už zkusila úplně vše co je přírodní, já mám snad astma nebo alergii na respirátory a roušky jak si je vezmu mám úplný záchvat

Katka

Katka, 28. 2. 2021, 15.06

No však doktoři varují už dávno, že bude exploze dýchacích potíží z roušek. Ale z dnešní vychazky mám super pocit, "po zpřísnění" lidi venku odhodili roušky úplně 👌tak jsem ráda, že jsme nebyli sami. Roušku jsme měli venku naposledy někdy v dubnu a nemíním to měnit.

LucieS

LucieS, 28. 2. 2021, 17.57

My byli honem zajet s oběma auty do myčky. Fronta teda na hodinu, ale poklábosili jsme s obsluhou, kluci absolutně bez roušek, spousta lidí taky bez roušek, ale na druhou stranu spousta lidí s respirátorem i v autě (kde byli sami...). To prostě čék nepochopí...

patricia077

patricia077, 28. 2. 2021, 21.21

Taky jsem chlapa poslala že máme nejšpinavější auto v ulici 😄 přijel za dvě hodiny hotový z respirátoru ale že já ho musím mít v práci celý den 😄 šel totiž do obchodu jen s rouškou a všichni respirátor přitom dnes to ještě neplatí tak se holt vrátil 🙉

Katka

Katka, 26. 2. 2021, 14.01

Dělám občasný jednodenní. Teď na jaře je dobrá kopřiva a zlatobýl na ledviny.

LucieS

LucieS, 27. 2. 2021, 9.45

A pomáhají ti ty detoxy? Uvažuji nad tím. I když teď bych spíš potřebovala psychický detox ve smyslu - ať už se proboha aspoň jeden den neřeší covid a vše kolem něj. Zapneš internet, vyskočí covid, zapneš televizi, vyskočí covid, jdeš venku, vyskočí na tebe babka s upozorněním, že nemáš respirátor.

patricia077

patricia077, 27. 2. 2021, 12.45

A bude hůř protože teď už i ostatní jako my nemohou opustit okres a za chvíli neopustíš dům no žasnu nad tím co ještě přijde zatím se opakuje situace loňského března zavřeme vše zakažeme chodit ven boty si děti noste zimní až do léta apod hurá hurá

Katka

Katka, 27. 2. 2021, 17.34

Já ani dcera nemáme letní boty 🙄takže situace v létě v roce 2021 vypadá na chození bosky, v pytli od brambor. A proč ne, pokrok nezastavíš 😣

LucieS

LucieS, 27. 2. 2021, 20.01

My bydlíme přímo na konci vsi, cca 25 metrů od nás už je cedule konec vsi. Tak jsme si s partnerem zažertovali, že budem hlídat, kdo kam půjde. Nebo že si vezmem ceduli a budem s ní chodit do lesa.

LucieS

LucieS, 28. 2. 2021, 10.48

Mně už 3x odložili kadeřnici. A jelikož já blbka si řekla, že když mi to 2x odložili, tak si dopřeju jó něco super a koupila jsem si poukaz do kadeřnictví za 2500,-, tak teď se mi ani nechce jít někam načerno. A vlasy už mám skoro po zadek a tak mi to vadí

Katka

Katka, 28. 2. 2021, 11.20

Čekání na kadeřníka jsem vzdala před 14 dny. Mám to na 2 cm a už je mi jedno, jestli otevřou letos nebo příští rok. U nás na to skaut dost kašle, na jaře se snažil o kontakt alespoň 1x týdně online, ale teď vedoucí vzkaze, že toho má hodně do školy a nema čas. Hlavně jak si nechali zaplatit v lednu na tento rok. Brzo jim na centrálu pošlu sprostý email, jestli jako takhle vážně.

Katka

Katka, 27. 2. 2021, 17.38

Ani nemluv, včera jsem myslela, že budu po vyhlášení dalšího nouzaku brečet. Kdyby ta opatreni, alespoň k něčemu byla, ale nejsou a vidím to asi jen já. Dcera má regulérní deprese, dnes jí vyšla básnička v místním deníku, tak můžeš posoudit.

LucieS

LucieS, 27. 2. 2021, 20.00

Nejde mi to přečíst. Jinak s těmi depresemi - vůbec se jí nedivím. Partner je na to dost náchylný, no v úterý jde k psychiatričce a už bere Neurol. Já se vždy brala jako vcelku psychicky dost odolná (jak Berani bývají ), ale včera po tom vyhlášení jsem šla jen do postele a měla co dělat, abych se nerozbrečela. Mě je tak smutno z toho, jak spousta lidí je tak blbejch a nevidí ty nesmysly.

patricia077

patricia077, 28. 2. 2021, 10.22

Chudina a co místní skaut? Dělají něco, u nás tj perfektní jak se snaží..v pátek vyráběli online 3d plastiku obraz a včera běhali po zahradě a městě a snažili se pochytat gang padouchů kteří chtějí pokazit celosvětovou oslavu Thinking Day- Dne sesterství všem skautům víme o co jde že karantény zákazy atd sice jsme šli v rouškách a brýlích ale vyšlo počasí a nakonec jsme se potkali i s ostatními jakoby teda na hlavu to je

patricia077

patricia077, 28. 2. 2021, 10.35

Lidi nejsou blbí nebo ne všichni ale vláda už prostě neví co by, moc možností už nemají, čekala jsem, že po tom co zavřeli nás, zavřou i ostatní, ale jak píšeš spravedlnost v tom není, Praha je obec velká a pak jsou malé kde můžeš chodit na pár metrech taky se u nás z toho dělá sranda, že u potoka potkáme někoho z vedlejší vesnice a hned ho práskneme no pro mne je problém i zavřené kadeřnictví, já to přežiju holce taky tak nerostou vlasy ale kluk má háro že už nevidí, budu mu muset dávat čelenky a culíčky )) jako ostříhat sama si ho netroufám, šije s sebou i u stříhání nehtů to by asi vypadal

Katka

Katka, 27. 2. 2021, 20.15

Básnička jde rozkliknout a zvětšit. Já jsem taky beran. Psychiatr a neurol nic nevyřeší, jen utlumi, to už raději psychoterapii.

LucieS

LucieS, 27. 2. 2021, 20.19

To vím, že to jde rozkliknout, ale zaboha mi nejde zvětšit. Ta psychika to u hodně lidí fakt dost odnese. Jak já tý naší pitomý vládě nemůžu přijít ani na jméno...

Katka

Katka, 27. 2. 2021, 21.20

Teď čtu článek, že se vakcíny začínají testovat na dětech. A myslím, že budu zvracet, to už snad není možný 😔

LucieS

LucieS, 28. 2. 2021, 10.11

Jenže nejhorší je, že i když se tomu bráníš, tak tě prostě donutí se nechat očkovat. To mi tak neuvěřitelně štve. Mámy kamarádka dělá ve fakultní nemocnici a říká, jak je fakultka přesně rozdělená na dvě části - jedna část je či se chce nechat očkovat, druhá to odmítá. Proč to tedy ti doktoři odmítají, když to je přece tak bezpečné?

patricia077

patricia077, 28. 2. 2021, 10.19

Donutí? No tak mně teda nikdo nedonutí, i když budu asi z rodiny jediná, kdo nejde, nechtěla jsem se ani testovat jako ovce až když jsem přestala pořádně dýchat už tři týdny dýchám na půl, ale negativní tak buď ty testy jsou na ....nebo mám panickou ataku haha každopádně sto let jsem neměla takový pitomý kašel jak teď..testovat na dětech? To se snad! Upírají jim vzdělání život s kamarády a teď tohle ať jdou už do

patricia077

patricia077, 28. 2. 2021, 11.24

Ta flaška piva mne pobavila zatočila bych nejradši s vládou a to ještě holky netušíte co na nás chystají a to že zavřou co se dá jsem věděla předem máme své zdroje ale hlava mi to nebere

patricia077

patricia077, 28. 2. 2021, 10.23

My měli s manželem v po výročí seznámení a dělali jsme si taky srandu, tak pojď půjdeme na večeři, dáme si točené pivo, masáž, kino....tak asi tak

LucieS

LucieS, 28. 2. 2021, 10.42

Točený pivo jsi v pohodě mohla udělat. Vzala bys flašku piva a zatočila se s ním. Masáž... ta mohla být. Kino... Vyrobili byste si nápis kino a dali ho nad televizi. Nevidím v ničem žádný problém

LucieS

LucieS, 28. 2. 2021, 17.54

A co na nás chystají? Mě dorazila jiná věc. V pátek měl kamarád spolu s dalšími podnikateli z daného okresu schůzku s vládním zmocněncem ohledně podnikání. Přišel tam týpek s ANO a narovinu jim řekl, že problémy dělat nebudou. Pokud budou, půjde po nich finančák. Ale jestli někdo chce, může odprodat firmu. Z tohohle jsem se dostávala celej den, jak mě ta drzost vyšokovala.

Katka

Katka, 28. 2. 2021, 11.25

Dcera si nechává narůst vlasy na prodej, tak zatím zhodnocuje 😁Má je do půli zad.

patricia077

patricia077, 28. 2. 2021, 11.31

Stejně jak nám v dětství rostly vlasy po zadek a dál...teď ať dělám co dělám tak pokaždé zastřihnu a mám to furt stejné, kdyby mi slušely krátké tak jdu do toho, ale já když měla mikádo tak se mi to vlnilo a byla jsem jako ovce...u holek je to v pohodě to dají do čelenky ale u kluka to vypadá zvláštně a strojkem ho stříhat nechci by se ani nenechal

patricia077

patricia077, 28. 2. 2021, 11.26

Tak po zadek tj super ne budeš mít krásné dlouhé přírodní a přirozené vlasy ..jj někdo dělá doma třeba řasy vlasy atd ale je to složité...pro Katku tak to se skaut u vás moc nesnaží škoda

LucieS

LucieS, 28. 2. 2021, 17.55

Barvené vlasy nemám, takže je mám opravdu přírodní. Leč ta délka mi dost vadí. Furt je musím mít stažené v gumičce, jinak mi to leze všude. V noci si je přilehávam, furt se mi motají někde... hrůza

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů