Problémy s močákem

zobrazeno 567×

Vložil(a): BeruskaaK, 11. 12. 2020 18.57

Zdravím maminky, dost poslední dobou bojuji s močákem a už si vůbec nevím rady. Mám pocit, že už jsem vyzkoušela snad vše, ale přeci jen se zkusím zeptat. Pokud máte nějaké opravdu osvědčené, co možná nejpřírodnější, brusinky, které jsou vhodné i pro těhulky, budu moc vděčná za jakoukoli radu!

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Nora Pokova, 26. 3. 2021, 14.56

Dobrý den, určitě je dobré dodržovat dostatečný pitný režim a neprochladnout. Jinak nakupuji i potravinové doplňky na naturevia.cz, znáte?

Valča1, 31. 1. 2021, 21.31

já si na močák kupuju brusinky ale s d-manozou, ta je tam hodně důležitá

Saruskass, 20. 12. 2020, 20.06

Přidávám se s Naturevia, brusinek je na trhu milion, ale osobně jsem si u některých nebyla jistá, jestli jsou vhodné i pro těhu a tak jsem radši neriskovala. Tyhle účinností supr, vhodné pro těhu a navíc za nepřepálenou cenu.

KarolinaKl, 19. 12. 2020, 20.20

Já mohu všema deseti doporučit Max brusinky od Naturevia. Zánět jsem měla v prvním i v druhém těhu a vždycky mě rychle zachránily. Pro těhotný jsou absolutně nezávadný a navíc mají přírodní základ, takže ideálka

MarketaRachova, 18. 12. 2020, 14.58

Dobrý den, Hlavně hodně pijte, to je při problémech s močovými cestami základ. Já jsem měla problémy například spojené s rychlými přechody z tepla do zimy. Takže také co nejvíce se držet v teple, mít vždy deku kolem břicha a zad.

KytkovaGita, 17. 12. 2020, 22.17

Piju pravidelně urologický čaj a užívám brusinky v tabletkách.

Olivacekk, 14. 12. 2020, 21.07

Osobně mě nenapadají žádné, o kterých bych věděla, že jsou vhodné pro těhu. Jediné co, tak mohu doporučit takový můj elixír, kterej jsem si vždycky připravovala, když na mě šlo nějaké pálení atp.. Sušené brusinky, zalít je horkou vodou, tyčákem je rozmixovat a popíjet… možná už jste zkoušela, ale za mě mnohem lepší než nějaké umělé čaje. Držím palce!

Liduskaj, 13. 12. 2020, 22.22

Dobrý večer, já mám už dlouhou dobu, skoro více než deset let. Mívám chronický zánět a nevím co používat, poradíte mi?

Minnie, 13. 12. 2020, 21.23

Taky hodně trpím na močové cesty. Teď zrovna se už 3.den zaléčuji doma. Urologický čaj a mám teď prášky z lékárny.

patricia077

patricia077, 12. 12. 2020, 15.24

Jak píší holky - brusinky a čaje

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů