Přírodní produkty

zobrazeno 2900×

Vložil(a): Adrianita, 24. 11. 2016 6.40

Maminky,jaké přírodní produkty si kupujete?Ať už kosmetiku či čistící prostředky. Máte osvědčené značky či obchody? Nebo si je vyrábíte doma? Dejte tipy! 😉 Tady na webu v návodech je např. tip na domácí jar nebo gel na praní,dobře se dá v domácnosti využít i soda.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Renny09, 6. 12. 2022, 9.46

V poslední době hodně Čechů začalo dodržovat správnou výživu, včetně mě, snažím se potraviny správně kombinovat, dodržovat potřebné množství bílkovin, sacharidů a tuků. Četl jsem zde https://www.apetitonline.cz/zdravi-vyziva/superpotraviny-dobyvaji-svet-po-kterych-cesi-sili , že stále více lidí dbá o své zdraví.

Olla, 31. 1. 2022, 15.44

Ano, tím, že je dcera ekzematik, tak jsem tomu musela všechno uzpůsobit aby ji prostě nic nedráždilo . A objednávám si všechno tady z toho eshopu wereco.store

Olla, 19. 1. 2022, 20.53

Já jsem na ekologické čistící přípravky přešla s narozením dcery a nemůžu si to vynachválit. Nejsou to žádné žiraviny, takže nemusím používat ani rukavice jako tomu bylo u předchozích přípravků a hlavně oceňuji, že jsou bez parfemace.

IvčaSemi, 21. 1. 2022, 12.41

Jakou značku čistících prostředků používáš ?

Olla, 26. 1. 2022, 13.30

Primárně si kupuju značku Klar, mají i přípravky na praní, do myčky apod…

IvčaSemi, 29. 1. 2022, 10.21

Mohla bych vědět kde je tady ta značka k dostání ? Ty přípravky na praní jsou taky bez parfemace ?

JaniKvetinka, 9. 5. 2021, 17.21

Pěkný den maminky Já jsem začala používat přírodní čistící prostředky, mají je tady https://www.allsa.cz/cistici-prostredky/ Napadlo mě to používat jednak kvůli bezpečí (protože už doma nemusím mít spoustu těch lahví plných chemikálií které jsou fakt nebezpečné pro děti, a zároveň proto že je to ekologické). Přemýšlím i o eko-drogerii pro sebe, tak budu také ráda za vaše tipy v tomto směru Díky!

Mygara

Mygara, 14. 4. 2017, 14.22

leda tak kyselinu citronovou a ocet na odvápnění

Kočičkaa, 4. 2. 2017, 23.37

Já používám přírodní bio kosmetiku zahir. Jedná se o marocké olejíčky, jsou naprosto čisté, bez chemie. Lze použít na pokožku, celé tělo i na vlasy. Jedná se o kombinace různých olejů, arganový, olivový, kokosový a mnohé další... Podívej se na www.zahir.cz.

irisek0007, 10. 1. 2017, 17.37

Já používám přírodní produkty ACCESS BUSINESS GROUP. Malý měl alergii na prací prášky - vyzkoušeli jsme jich asi 10 a pokaždé to samé. Pak mi kamarádka nabídla vyzkoušet jejich prášek s tím že pokud bude mít malý stejnou reakci tak mi vrátí peníze. Vyzkoušeli jsme tedy prášek a malý je v pořádku. Dobře pere a pěkně voní. Registrovala jsem se u firmy sama abych nakupovala pro sebe zhruba o 30% levněji. Vyzkoušela jsem již více jejich produktů (kosmetika, vitamíny i pro malého a úklidové prostředky ) a jsem spokojena. http://www.amway.cz/user/szepeova_i

editak, 4. 12. 2016, 19.55

používám ocet v na kuchyňskou linku, je to paráda...

Lusesita25, 28. 11. 2016, 8.43

Jenom ocet na prani pradla jinak zatim nic.

Adrianita, 28. 11. 2016, 8.52

Ocet na praní?

Sabaha, 25. 11. 2016, 14.30

My používáme čistící prostředky Frosh, prací gel Yellow and blue a kosmetiku hodně od české značky přírodní kosmetiky Nobilis tilia.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů