Poleptani ruky

zobrazeno 1060×

Vložil(a): dadinkamaminka, 7. 8. 2018 22.28

Mamci, jsem fakt hloupa :( Mam v kuchyni vedle sporaku takovou zed nebo desku, ani nevim co to je a uz me stvalo, jak je na tom ta mastnota, ktera nesla nicim dolu. Vzala jsem na to od Cifu ten cistic na trouby a nejak me nenapadlo, ze to je ziravina. Asi 5 minut jsem si v tom machala ruce ( houbicku). Kdyz prisel pritel, motala se mi hlava a bylo mi divne, myslim, ze to bylo z toho. Rekla jsem mu to a on mi sahnul na ruce a rekl, ze mam poleptanou kuzi ( je to chemik) Otazka zni, jestli se to dostane do krve? A za jak dlouho se to vylouci? Mam docela strach. Ta ruka me trochu boli, jako kosti v ni... :( Uz tady zadnou takovou chemii nechci, po dnesku nic takovyho...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Monika Růžičková, 1. 9. 2018, 17.00

není se třeba ničeho bát, měla jsem to podobně a hlavně pomohlo ředění vodou, prostě dát ruce pod proud studené vody co nejdéle to jde, pokud to tedy stav dovolí

Mygara

Mygara, 29. 8. 2018, 6.06

on každý čistič je sajrajt, i přes neporušenou kůži přestupuje kde co, ale osobně bych se nebála, ta doba expozice byla krátká a nemůžou tam dát zas až tak velký driák

Žofinka

Žofinka, 20. 8. 2018, 2.02

Tak když je porušena kůže, dostane se to do krve, ale moc toho nebude, tak klid

Cherrynka, 10. 8. 2018, 15.03

Tak do krve se to to dostane určitě. Akorát s emi nezdá, že je to z Cifu. My ho používáme často, taky to mám občas na ruce a nic se mi nestalo, ani mě to neštípe. To musí být z něčeho jiného. Cif není podle mě žiravina

Fuga

Fuga, 9. 8. 2018, 12.43

tak do krve přechází přes kůži spousta věcí, zaleží na molekule, zda je porušená kůže apod. za tak krátkou chvíli se nic zásadního neděje

Furciferka

Furciferka, 8. 8. 2018, 23.17

Dej si do google heslo "poleptaná kůže" a uvidíš, co to znaméná mít poleptanou kůži. Já myslím, že Cif by tohle neudělal.

Cherrynka, 10. 8. 2018, 15.04

Podle mě Cif určitě ne. Já to mám taky občas na kůži, když myju, ale nikdy mi nic nebylo

Lenourecek, 8. 8. 2018, 21.51

Veškeré čistící prostředky používám bez rukavic a nikdy se mi nic takového nestalo, ani s Cifem. Tak snad budete ok

Aliisha

Aliisha, 8. 8. 2018, 20.46

Používej rukavice. Poleptané to asi nebudu, to by bolelo a vypadlo hůř. Spíš podrážděné. Něčím to promazavej.

Furciferka

Furciferka, 8. 8. 2018, 23.18

Taky myslím, že je to jen podrážděné. Někdo má citlivější kůži, tak může reagovat i na čistící prostředky.

Ketris

Ketris, 8. 8. 2018, 19.41

Tak co, jak ti dopadlo?

Janako

Janako, 8. 8. 2018, 19.09

Nezdá se mi, že od Cifu by se dalo poleptat.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů