Pigmentové skvrny

zobrazeno 2331×

Vložil(a): Olla, 6. 7. 2017 6.05

Nemá tady některá z vás zkušenost s odstraněním pigmentových skvrn ? V obličeji mi začaly hodně tmavnou a už to vypadá dost nehezky. Jakými způsoby se jich můžu zbavit ?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kajka Janikova, 10. 5. 2023, 10.15

Máte nějaké aktuální odzkoušené tipy na kosmetiku na pigmentové skvrny, prosím? Nějaká spíše séra, díky.

Sylvi18, 14. 5. 2023, 16.01

Mně se nejvíce osvědčil peeling Instytutum https://www.solobeauty.cz/multifunkcni-peeling-7v1-instytutum/, který je teda cenově vyšší, ale funguje.

Kajka Janikova, 18. 5. 2023, 8.11

Ahoj, díky moc, je dražší no, ale zkusím ho, protože po třicítce se mi pleť hodně zhoršila a dělají se mi větší pigmentový skvrny.

milujici.teticka36, 16. 11. 2022, 9.42

Mrkněte na krémy na pigmentové skvrny od https://petrasouckova.cz/kategorie/pece-o-plet/kremy/kremy-na-pigmentove-skvrny/ Za mě asi není nic lepšího, protože na mě to teda fungovalo fakt suprově. Jak v obličeji, tak na rukou. Samozřejmě ale počítejte s tím, že do budoucna se tou nevyhnete a maximálně vám trochu vyblednou. To prostě tak nějak přichází s narůstajícím věkem a hormonálními změnami.

Silvous06, 15. 12. 2017, 16.04

Někde jsem tady narazila na diskuzi o Amaryllis centru a hodně maminek si ho chválilo, tak bych to vyzkoušela

IvčaSemi, 13. 9. 2019, 10.48

Děkuju moc za doporučení. Jsem tu naprosto spokojená a co se týče pigmentových skvrn, tak ty už jsou dávno pryč. Teď zkoušíme dát pryč celulitidu, tak snad budeme stejně úspěšní jako v případě pigmentových skvrn

Silvous06, 25. 9. 2019, 15.18

Za jak dlouho se povedlo pigmentové skvrny dát pryč a na kolik to množství ošetření v celkovém součtu vyjde ? Chci do toho jít teď na podzim, kdy už není teplo a člověk se nesluní.

IvčaSemi, 10. 8. 2017, 9.59

Na pigmentové skvrny je dobrý chemický peeling, ale toto bych podstoupila až na podzim. Akorát je na to potřeba vybrat dobrý salón, kde tomu opravdu rozumí.

Olla, 7. 9. 2017, 9.42

tak to si myslím, že bude v dnešní době problém, protože co jsem se dívala na recenze, tak je to skoro všude naprostá katastrofa

vendy.z, 9. 8. 2017, 8.15

Netuším...

Žofinka

Žofinka, 25. 7. 2017, 7.20

nemám zkušenosti, pár jih mám, ale zatím neřeším

Mygara

Mygara, 23. 7. 2017, 6.58

nezkoušela jsem, ale prý se zase stejně vrátí a hlavně je důležité používat krém s vysokým UV

Fuga

Fuga, 20. 7. 2017, 19.58

po použití krému zesvětlí, ale jak přestanete používat, zase je máte

annicka

annicka, 10. 7. 2017, 23.53

Pigmentove skvrnky se tvori hlavne od slunicka. je spousta kremu od ruz znacek(avon,orif,...) vetsinou se krem ma pouzivat az na podzim-v zime protoze zesvetluje skvrnky a tak je pokozka citlivejsina Uv zareni,proto se nedoporucuje min mesic chodit na prime slunce po anebo pouzivat UV filtr 50 aby nedoslo ke spaleni doporucuji si objednat vzorecek a vyzkouset(vune/konzistence) a pak aspon mesic pouzivat jak na den tak na noc a zesvetlaji

sestricka1989, 8. 7. 2017, 21.07

S tím zkušenost nemám

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů