Oteklý prst

zobrazeno 982×

Vložil(a): Kanica, 5. 1. 2022 20.57

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu, pokud s tím má někdo zlušenost. Před dvěma týdny mi otekl prst u nohy. Na pohmat bolí jen ten "sval" okolo, ne kost nebo kloub. Dle rad na netu si mám dávat nohy častěji nahoru kvůli proudění lymfy. Jenže to vůbec nepomáhá. K tomu mi před pěti dny brní neustále lýtka a mám v nich jakoby studený pocit a chvění. A to jen v klidu, při chuzí nebo stání to nepociťuji. Při sezení či ležení je to dost nepříjemné, a tak mám s nimi potřebu stále hýbat. Nevíte, čím by to mohlo být? Nekouřím, alkohol jen vyjímečně při oslavách a životospráv a v normě. Děkuji.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Katka

Katka, 6. 1. 2022, 11.40

To brnění má teď spoustu lidí po očkování 🙄

patricia077

patricia077, 6. 1. 2022, 17.52

a nejen brnění !

Katka

Katka, 7. 1. 2022, 9.55

A ve světle nových informací a nárůstu hlášených vedlejších účinků to vypadá, že nás v ČR za chvíli bude jen 35 %. 🤷‍♀️

patricia077

patricia077, 7. 1. 2022, 11.16

Je to šílený 🤦

Katka

Katka, 7. 1. 2022, 11.48

Nejvíc mě fascinují lidé, co mají potíže už po první dávce (a tím nemyslím den zvýšené teploty) třeba jim ochrne ruka a oni jdou na další dávku (kterou jim samozřejmě obvodní lékař doporučí) poté se přidají další zdravotní obtíže a oni se chystají i na třetí dávku, protože už přece mají ty 2 a třeba je ta třetí uzdraví. Neuvěřitelné.

patricia077

patricia077, 7. 1. 2022, 15.14

Všichni v mém okolí a bohužel i nejbližší rodina na třetí dávku reakce bylo jim dost zle ale jak jsem zjistila je jedno ze já nejsem očkovana prý když žiješ s očko partnerem nebo rodinou tak se různí parazité apod z té vakcíny přenáší i na tebe jedno zda jsi nebo ne

Katka

Katka, 7. 1. 2022, 15.33

Taky jsem slyšela o maserce, co má potíže (bolesti, brnění) s rukama po masáži očkovaných. Ale horší bylo, co vykládali 2 pediatři ze Slovenska, co si dělají v ordinaci vlastní studii a statistiku, že někteří jejich dětští pacienti po kontaktu s očkovanými z rodiny měli krvácení z konečníku a u všech se prokázali zánětlivé stavy, které by měli mít jen očkovaní. Prý jediná ochrana před očkovaným je, potkat se s ním až po prodelani kovidu, že tě ty tvoje protilátky ochrání před tou reakcí na složky vakcíny. Což teda není dobrá zpráva, protože takhle jsme v prčicich i my neocko. No bude to zajímavé, co se ještě všechno potvrdí.

patricia077

patricia077, 7. 1. 2022, 19.41

Tohle je vážně šílený 🤦😰

Kanica, 24. 1. 2022, 14.00

Nejsem očkovaná

Kanica, 24. 1. 2022, 14.00

Já očkovaná nejsem, zatím nechci

Katka

Katka, 24. 1. 2022, 15.39

To je jenom dobře 😉

patricia077

patricia077, 24. 1. 2022, 19.56

No já nejsem ale už mne to omezení přestává bavit dnes já negativní letím do školy hned ráno pro pozitivní dceru teď čekáme na výsledky už mne nepustili ani zpět do práce dokud nebudou výsledky i když já jsem.bez příznaků a negativní 🤦

Janna, 5. 1. 2022, 22.44

Dva týdny je ještě krátká doba. Může to být od šlachy. Kdyby to přetrvávalo nějak dele, asi bych navštívila neurologa.

Kanica, 5. 1. 2022, 22.55

Děkuji. Já bych čekala, ale když ono je to dost otravné a nepříjmené, jako kdybych nohy necítila. V pohybu to nevnímám, ale sedět nebo s tím usnout je hrůza

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů