opalovací krém

zobrazeno 193×

Vložil(a): Lejla76, 14. 3. 2024 13.47

zdravím, mám hodně citlivou plet a u krémů se musim hodně dívat na složení, ale zatím jsem nenašla vhodný opalovák a za za dva týdny jedeme s kamarádkou na mallorku, kde máme v plánu plno výletů a budu celý den na sluníčku, poradíte mi čím se mažete?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

gab.chocholouch2, 10. 4. 2024, 13.59

se s dovolením připojím, čím mažete vaše ratolesti? jak jsou pořád ve vodě, tak se vždy spálí

Kajka Janikova, 9. 4. 2024, 15.52

ahoj já beru na naše rodinné dovolené tenhle https://www.milujubio.cz/alphanova-opalovaci-krem-ve-spreji-rodinny-spf-50-125-g-bio je voděodolný a přírodní, za mě nej opalovák který používáme všichni a jsem ráda ,že nemusím tahat pro děti krémy zvlášt

Lejla76, 15. 4. 2024, 17.51

Ahoj, zvolila jsem nakonec taky tento a byl super, na mou citlivou pleť naprosto ideální

Koudelka80, 3. 4. 2024, 19.22

Mě se často dělala vyrážka ze slunce a hlavně i z tch spf krémů. Už od minulého jara jsem začala používat opalovací krém od Veniry, konkrétně tento https://www.venira.cz/venira-opalovaci-krem--spf-50-50ml/ a jsem moc spokojená. Hledala jsem totiž hlavně nějaký s přírodním složením.

Alexiska, 21. 3. 2024, 20.12

Ahojky. Já mám ráda Oranjito Bio Light Vanilla, před nějakou dobou, než jsme jeli na dovolenou, jsem ho objevila na Notinu a hodně si ho oblíbila.

Somelierka, 18. 3. 2024, 15.11

ahoj, já jsem od dětství atopik a aji moje děti...kupujeme alphanova opalováky s vysokým faktorem složením jsou šetrné, patří k bio kosmetice, tak věřím,že ti taky sednou...já mám nejraději ten opalovací olej uva krásně voní kokosem a roztírá se dobře , dávám ho i starší dceři

Jaja88, 15. 3. 2024, 11.30

ahoj s citlivou pletí bych určitě volila 50 ku at se nespálíš

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů