Nejsem si jista

zobrazeno 769×

Vložil(a): dadinkamaminka, 2. 1. 2018 10.41

Tak jsem prisla od doktora s tim, ze mam anginu. To jsem vedela, ze ji mam, ale co me znepokojuje je fakt, ze mi neudelal zadny vyter z krku, ani nevzal krev. Rovnou psal penicilin a nejaky silny protizanetlivy leky. Na kontrolu me nepozval. Je to normalni? Minule mi taky rikal, ze mam v krku zanet, dal antibiotika a leky na zanet a po tydnu se to vratilo a po 14 dnech se z toho vyklubala tahle hnusna angina. Je opravdu nutny cpat se 3 krat denne jeste Veralem? Horecky skoro nemam, drzi se to pod 38 * a bolest se da vydrzet. Tak nevidim duvod 3 krat denne snizovat teplotu. Asi popremyslim o zmene doktora. Co si o tom myslite?? Omlouvam se za roman.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Cherrynka, 3. 1. 2018, 19.49

Já teda poslední 4 roky antibiotika nebrala, zatím na všechno mi pomohl česnek, ale já teda osobně proti atb a pencilinu nic nemám když je potřeba, tak je potřeba a basta

editak, 3. 1. 2018, 10.53

když nemusím, k lékaři nechodím, vykurýruji se doma

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 1. 2018, 18.18

Anginu pozna i bez steru, a co si cekala, ze ti neda antibiotika? Uz to mas tak rozjete ze bez nich se nevylecis. Hlavne uz tenkrat si je mela zacit brat hned nez se to rozjede a ne hledat vymluvu proc je nemuzes nevyzvednout.

dadinkamaminka, 3. 1. 2018, 22.01

Ja vedela, ze mi je da. O ne nejde. Ptala jsem se, proc mam k tomu i ty silny protizanetlivy leky Tenkrat jsem je taky brala... Behem pul roku mi je napsal uz trikrat. A bez toho, aniz by mi udelal jakykoliv vysetreni... Prot jsem zalozila tuhle diskuzi, abych se dozvedela, zda je tohle normalni nebo mam uvazovat o zmene doktora...

vendy.z, 2. 1. 2018, 15.14

co změnu praktika?

dadinkamaminka, 3. 1. 2018, 22.40

No, jestli bude porad dokola vsechno bez vysetrenich resit antibiotiky, tak ho asi fakt zmenim. Preci neni mozny aby doktor cpal pacientum porad antibiotika. Dokonce 2 krat behem necelych dvou mesicu...

Žofinka

Žofinka, 2. 1. 2018, 15.07

může to být zase nějaký jiný bacil, spíše zkuste do budoucna více budovat imunitu

Fuga

Fuga, 2. 1. 2018, 14.59

angínu pozná podle pohledu do krku a Veral brát nemusíte

Mygara

Mygara, 2. 1. 2018, 14.44

veral nutný není, ten berte jen podle potřeby

slavuska

slavuska, 2. 1. 2018, 14.24

naše naše dr to tak taky dělá.s těmi atb.lékama na horečku abolest se nedopuju, když mi je jakž takž.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 1. 2018, 14.19

Doktor by to poznat měl, ale pokud jsi chtěla stěr, tak sis o něj měla říct

Jarka mmm, 2. 1. 2018, 14.14

Proč by dělal ster? Koukne a vidí...Angina je dost snadno rozeznatelna a jestli máš klasickej průběh,tak je ster zbytecnej. Když ti to vrtalo hlavou,tak proč ses nezeptala? Proč by tě zval na kontrolu jak mimino? Poznas snad,jestli ti to pomohlo ne? Kdyby všichni chodili pro ujištění,že jsou pk,tak by čekárny byly nacpany k prasknutí a pak bys tu zavedla další diskuzi,jak dlouho jsi tam čekala a co dalšího chytla.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 1. 2018, 14.20

To je pravda já bych byla spíš ráda že nemusím na kontrolu pak tam můžeš chytnout něco jiného

dadinkamaminka, 3. 1. 2018, 22.05

Jaky mimino ? To je snad uplne normalni, ze si doktor nekoho pozve na kontrolu, aby udelal nejaky krevni vysetreni, aby se ujistil, jestli je zanet vyleceny ne? Pak by se nemuselo stavat, ze mi napise ATB 5 krat za rok. A ano, klidne zavedu dalsi diskuzi o tom, co dalsiho chytnu

Leňulka, 4. 1. 2018, 8.55

tak nemusí, já měla loni po klíštěti podezření na boreliozu, antibiotika na 4 týdny a žádná kontrola, jen kdyby byly potíže, což nebyly

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů