Nehty

zobrazeno 1313×

Vložil(a): Cherrynka, 8. 4. 2018 10.21

Nevíte čím to je, že mi rostou tzv dvojité nehty?? Když mi povyrostou, rozdvojí se a pak se třepí. Vyžádala jsem si u lékaře minulý měsíc krevní testy a prý všechno v pořádku, vitamíny mi nechybí, jinak mi neporadil už nic. Nevíte něco?? Když mi nechybí vitamíny, dle doktora jsem naprosto v pořádku, tak už vůbec nevím, co dělat. Žádné saponáty mi s kůži nepřijdou do kontaktu, krom tedy mýdla atd.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 15. 4. 2021, 17.48

To se mi stává taky. Buďto si musím nehty stříhat, abych je neměla moc dlouhé, a nebo je musím mít pořád nalakované . Jakmile na nich je lak, tak jsou takové odolnější . Lepší než obyčejné laky jsou gel laky. Ty na nehtech vydrží několik dní. Já si je objednávám z https://www.rajnehtu.cz/gel-laky/ a klasické laky už nepoužívám .

nikolava, 12. 4. 2018, 15.18

Takový problém jsem nikdy řešit nemusela, ale tak možná bych zkusila nějaké vitamíny? Nebo se zeptat nějaké zkušené manikérky?

Žofinka

Žofinka, 10. 4. 2018, 8.20

Onsstačíibbběžný úklid a nehty dostanou zabrat

NiFee

NiFee, 9. 4. 2018, 14.16

ja mam to iste... a nejako to neriešim .. i ked pravda žee ked som lezala v nemocnici a nic nerobila nechty som mala krásne... akonáhle nieco robím zasa su take stiepia sa a potom lámu .

Cherrynka, 9. 4. 2018, 20.12

Mě na tom vadí to, že když se češu nebo si prohrábnu vlasy, tak se mi vlas zachytí za nehet, ten rozdvojený nebo se mi pod ten druhý dostane špína a ta vůbec nejde pryč ani kartáčkem to je pak trapas

V007A, 9. 4. 2018, 13.00

Tak prostě asi stříhat jakmile povyrostou. A nepilujete si to špatně?

Cherrynka, 9. 4. 2018, 20.12

Já je právě hned odtsřihnu a modlím se, aby rostly pak normálně, ale bohužel snad ale piluju dobře

Mygara

Mygara, 9. 4. 2018, 12.48

zkusila bych Biosil, jsou tam minerály, tak to zkus

Cherrynka, 9. 4. 2018, 20.13

Zkusím, tady to každý chválí

Katka

Katka, 9. 4. 2018, 11.31

Nehty chrání prsty. Tvrdé a silné nehty ukazují na fyzicky i psychicky silnou osobnost, lámavé a rozštěpené nehty odrážejí chaos uvnitř mysli člověka. A také určitý chaos ve stravování. Pozor na konzumaci bílého cukru, mléčných výrobků a kávy. Je to též spojeno s oslabením psychické stability, horším krevním oběhem a potížemi s vaječníky či varlaty. Štěpící se nehty ukazují na nestálý charakter dotyčné osoby.

Cherrynka, 9. 4. 2018, 20.15

Tak ten chaos uvnitř by seděl, protože mi bývalý dělá naschvály a mě nejde to přecházet, navíc mám často cysty na vaječníckách, takže by to bylo tím?? :(

Katka

Katka, 10. 4. 2018, 8.58

Může a nemusí, máš tipy, co pořešit ;o)

Fuga

Fuga, 9. 4. 2018, 7.01

záleží, co dělal za nechty, vyloženě minerály asi ne

Cherrynka, 9. 4. 2018, 11.20

Já myslela, že lékař pomůže, ale ono nic

Katka

Katka, 9. 4. 2018, 11.29

Prý lékař pomůže, tak to jsi mě rozesmála ;o) Četla jsi s diskuse s Dadinkou, jak jí pomáhá doktor ibalginem? Pak přijdeš o všechny dosavadní iluze o doktorech. Některý možná léčí, ale málokterý uzdravuje ;o)

Zdeňka S., 8. 4. 2018, 18.10

Přesně tohle se dělá mi, jen mi nehet trochu povyroste, rozdělí se na dvě půlky a můžu ho sloupnout, jednu dobu jsem brala BIOSIL , zkoušela jsem různé zpevňující laky a podobně , a žádný extra účinek jsem teda nepozorovala....

Cherrynka, 9. 4. 2018, 11.20

No mě taky nic nepomáhá. Slyšela jsem, že to trvá dlouho, asi 4 měsíce, jenže já to už mám asi 2 roky

vaniilla, 8. 4. 2018, 15.13

Zkusila bych minerály, na nehty je dobrý hlavně křemík. V krevních testech se většinou stanovují jen důležité minerály jako sodík, draslík, vápník, železo.., a jinak moc ne, takže kdyby ti nějaký minerál chyběl, tak to normálně doktor nezjistí. Já bych zkusila Biosil plus, nestojí moc a když nepomůže, tak aspoň budeš vědět, že to není tím.

Cherrynka, 8. 4. 2018, 17.40

Zkusím ho, snad pomůže začala jsem jíst banány ve velkém kvůli draslíku, tak uvidím

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů