Naturamed

zobrazeno 10284×

Vložil(a): dadinkamaminka, 22. 9. 2017 13.35

Mamči,objednávala jsem před časem vzorek,spíš teda celé balení omega 3 od této společnosti pouze za poštovné a balné 49kč. Dnes na mě zazvonil pošták a opět mi poslali jejich výrobek.Je ale divný,že já si nic neobjednávala. Po rozbalení na mě vykouknul multivitamín v hodnotě cca 700kč.Je to balení na rok. Poslali mi to zadarmo,nebyla u toho ani žádná faktura,prostě nic. Já mám z toho docela radost,že mi poslali něco zadarmo,že jo,ale nějak nevěřim kvalitě toho výrobku. Na Heurece není žádný obchod,který by tenhle výrobek prodával.Co si o tom myslíte ? Máte zkušenosti s touhle značkou a s těmihle výrobky? Děkuju za reakce...

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Elwirka, 19. 8. 2022, 11.20

Za mě je to v poho. Beru od nich pár věcí pro sebe i pro mamku a myslím si, že se jedná o velmi kvalitní výrobky.

Barboralen, 8. 7. 2022, 12.35

Já zkušenost mám. Odebírám pravidelně vitamín D3. Myslím, že produkty mají kvalitní.. Mimo vzorky cena odpovídá kvalitě, takže bych se toho nebála, určitě mají kvalitní věci. Prodávají jen přes svůj e-shop a pokud mají nějakou akci na vzorky zdarma, tak to je fakt super. Asi se na to taky podívám. Ty omega bych celkem i zkusila.

Svatlankanovak, 23. 8. 2022, 11.07

Přesně tak, souhlasím s tebou. Taky mám názor, že ty jejich produkty jsou kvalitní.

Barboralen, 21. 9. 2022, 13.38

Normálně mají produkty za běžnou cenu, která odpovídá kvalitě výrobku. Prostě marketingová akce na vyzkoušení. Běžná praxe některých firem.. proč toho nevyužít, že jo.. Já jsem na mateřské, někdy úplně těch financí není tolik co bych si představovala, tak je to fajn, že můžu něco vyzkoušet za zvýhodněnou cenu..

Elen_elen, 21. 10. 2022, 14.57

Ano, taky mi to příjde. Normální ceny jsou průměrné a vyšší, stejně jako vyšší kvalita výrobků. Proto mi taky příjde prima ta možnost si vyzkoušet zdarma, než objednám třeba pravidelný odběr. Člověk pak aspoň ví, co kupuje, že nedostane "zajíce v pytli".

magdi01, 10. 5. 2022, 9.19

Když už tu rozebíráme ten NaturaMed, založila jsem na to i samotnou diskuzi, ale nadhodím i zde:-) Co říkáte na Rybičky omega 3 pro děti? Máte zkušenosti? Nemusí být vysloveně od NaturaMed ale tak celkově. Já právě zvažuji zda začít odebírat.

Elen_elen, 11. 5. 2022, 13.06

Jo, za mě pro děti top, hlavně pokud nejíte pravidelně ryby. Mimo jiné mi omega byly doporučeny na koncentraci u dětí a určitě je to super i pro správný růst a vývoj.

Elwirka, 29. 6. 2022, 11.36

Už jsem ti reagovala i v te tve jiné diskuzi, ale kdyby si na to náhodou nenarazila:-) Tady je to hezky popsané, zajimavý článek. https://www.pediatriepropraxi.cz/pdfs/ped/2010/05/14.pdf

Petruse.H, 25. 4. 2022, 10.51

Já bych se chtěla zeptat jestli od této značky bral ještě někdo FlexiMed na klouby? Zvažuji že objednám. Tady ho jedna mamča doporučovala, vypadá moc dobře, i to složení, ale zajímají mě i jiné zkušenosti. Pokud se podělíte, budu moc ráda. Předem děkuji.

magdi01, 27. 4. 2022, 10.01

Já už jsem to tu psala, můj chlap je používal a docela si je pochvaloval. Nevím, nestudovala jsem přesné složení v porovnání s jinými produkty, ale my s tím máme moc dobrou zkušenost. Tak asi je to individuální, ale jak říkám, manžel spokojen.

Barboralen, 18. 7. 2022, 14.55

Jo, tak to ráda slyším, zrovna uvažuju co si pořídit na bolavé klouby z fitka (sportem k trvalé invaliditě haha:-D) Možná do toho půjdu, vypadá to dobře a koukala jsem, že i na Heurece má dobré recenze.

Petruse.H, 18. 8. 2022, 15.12

Tak teda píšu, že jsem si ho objednala, dorazil v pořádku a jsem spokojená. Tablety se dobře polykají, jsou takové drobnějsí.

Svatlankanovak, 21. 4. 2022, 14.46

Já si myslím, že konkrétně kvalita jejich výrobků je fajn. Tahle značka posílá vzorky zdarma. Normálně když to není vzorek zdarma tak i cena odpovídá kvalitě, takže bych se toho vůbec neobávala.

Petruse.H, 22. 4. 2022, 14.10

Přesně tak. Kvalita produktů je super. Jen pokud nebudeš chtít odebírat dál, je třeba včas odběr zrušit. Jinak jejich produkty jsou upravdu dobré a kvalitní. Beru od nich už delší dobu a za mě spokojenost.

Svatlankanovak, 29. 4. 2022, 7.46

Jo no, jak říkáš. Vůbec bych se toho nebála. Kvalita je u téhle značky zrovna dobrá i když jsou to ty vzorky. Dávají je zadarmo, protože to je "investice do marketingu". Lidi si vyzkouší a když jsou spokojeni tak si už objednají normálně. I proto ta kvalita vzorků musí být stejná jako u "placeného produktu".

Elwirka, 4. 4. 2022, 7.38

Pořídila jsem mamce k Vánocům roční předplatné na "vitamíny" a zatím si nestěžovala. Ona si žádný vitamín nekoupí co je rok dlouhý, tak jsem si říkala, že by ji to mohlo motivovat. :-D Holky co všechno zobete za vitamíny?

Elen_elen, 6. 4. 2022, 9.40

Já tak ruzne. Hlavně vitaminy D a C na imunitu, a pak sezónně a podle toho co mě zrovna trapi. Dětem dávám multak pro děti a do manžela nedostanu nic hahaha. To je prima tip na darek, taky bych mohla našim objednat. Nikdy nevím co jim koupit, nikdy nic nechtějí a tohle je aspoň prakticke.

Elwirka, 11. 4. 2022, 15.55

Jo, tak D a céčko je klasika. taky je baštíme, teda hlavně na podzim na imunitu. To ti úplně rozumím Elen. U nás stejný problém:-D Manžel tedy jí vitamíny dobrovnolně, ale s děti se na klasické tabletky moc netváří, ale například takové dětské ochucené vitamíny jim jedou. Myslím, že taky jsme měli nějaké od Naturamed.

magdi01, 22. 4. 2022, 14.21

Elen_Elen myslím,že to byl FlexiMed na klouby. Výsledky super. Produktů je na trhu hodně, třeba se podívat a vybrat co komu vyhovuje. Myslím, že konkrétně ty doplňky na klouby jsou pro lidi co sportují (sportovali) super. Když mám občas aktivní období a chodím běhat, tak je taky beru.

Elen_elen, 16. 5. 2022, 9.03

Jak říkáš, pokud je to klasická pilulka nebo cokoliv jiného, tak se děti netváří, ale jakmile se to tváří jako bonbon, tak by to baštili pořád:-D

magdi01, 12. 4. 2022, 14.20

No tak to jsem ráda, že nejsem sama kdo bojuje s manželem a vitamínama. Taky mě to stojí přemlouvání vždycky, než si něco zobne. Teď ho ale začala bolet kolena, tak najednou jí přípravek na klouby bez řečí a prý mu i pomáhá. Tak asi má motivaci, když vidí, že se to lepší. Máme taky od teto značky. Naopak děti polykají vitamíny jako nic. Jak píše Elwirka, asi je to tím, že jsou většinou chuťově dobré.

Elen_elen, 21. 4. 2022, 14.22

No už to tak asi bude:-D Ale tak jak píše Magdi, když už ten zdravotní problém je a je třeba řešit, tak nakonec ještě rádi zobou vitamínky. Magdi a co bere na ty kolena, když to pomáhá, to by mě zajímalo. Já mám taky problém s koleny. Aktivně jsem v mládí sportovala a začíná se to dost projevovat.. Pár věcí jsem zkusila, ale změna jen malá.

Petruse.H, 1. 4. 2022, 13.33

Jinak zapoměla jsem napsat co od nich beru. Mám od nich Omega3 Marine Forte a něco na klouby. Brala jsem i Céčko, ale to mám teď normálně z lékarny, protože manžel koupil zásobu, tak jsem ten odběr u céčka právě rušila.

Svatlankanovak, 25. 4. 2022, 10.46

A byla si s těma Omega spokojená Peti? Já mám teď od jiné značky, ale je dost drahá, tak zvažuji změnu. Tyhle vypadají zajímavě. I ten poměr cena/kvalita mi příjde v pohodě.

magdi01, 25. 3. 2022, 8.16

Párkrát jsem od nich něco objednávala. Bylo to více věcí. Nevím jak to je s tema vzorkama, já to brala myslím klasicky přes e-shop a s kvalitou jsem byla spokojená.

Elen_elen, 18. 3. 2022, 13.27

Beru od nich, takové ty Omega-3 pro děti. Objednala to tchýně. Myslím že dobré. Dětem to jede (a to dostat do nich nějaký vitamín je bojový úkol). Takže moje zkušenost zatím pozitivní.

Petruse.H, 17. 3. 2022, 10.51

Já od nich pár produktů odebírám a nikdy jsem žádný problém nezaznamenala. Prudukty mají kvalitní. Jenou jsem řešila zrušení odebírání vitamínů co už jsem dál něchtěla a v pohodě.

Barboralen, 11. 7. 2022, 10.53

Já od NaturaMed beru D3 a maximální spokojenost. Kvalita fajn, zásilka dorazila včas a v pořádku, jak bylo slíbeno.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů