Mylné přesvědčení

zobrazeno 668×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 11. 3. 2018 23.32

Ženy, jak byste vymluvily někomu, kdo je URPUTNĚ přesvědčen o tom, že vám manžel ubližuje (fyzicky či psychicky), že je to naprostá blbost a nic takového se neděje? Když je jak víme všeobecně známo, že týrané ženy tohle většinou nepřiznají..

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 20. 3. 2018, 19.31

No to je oříšek....

Nikoll, 13. 3. 2018, 16.41

Asi těžko, pokud má někdo takový názor. Rozumně vysvětlit si to nenechají, a jedou si svou "pravdu" ale tak pokud já vím jak to je, asi bych vypouštěla ...

klarike1

klarike1, 13. 3. 2018, 15.34

Jejda, tak to jsem taky týraná žena !!! Často doma sama s malou, od jejího narození (cca 4 roky) jsem si nikam nevyjela a kromě do obchodu a do práce ani nikam nazašla...no nevím, to se asi fakt těžko vysvětlí, zvláště maminkám a tchyním

Žofinka

Žofinka, 13. 3. 2018, 7.32

To těžko přesvědčovat, ale hledala bych příčinu, proč tak uvažuje

Petra Schoberová, 13. 3. 2018, 6.45

Tak to asi vymluvit nejde ..

Aliisha

Aliisha, 12. 3. 2018, 20.15

Názor někoho cizího je mi jedno. Řídím se vlastním rozumem a nemám potřebu něco někomu vysvětlovat.

snany, 12. 3. 2018, 14.55

Na základě čeho si to myslí? Některé týrané ženy to přiznají, třeba v práci a čekají pomoc. Třeba kolegyně od manžela (ano je taky policistka) přiznala, že ji přítel ubližuje, ale bojí se od něj odejít aby nepovedl něco horšího Přitom o ní má zájem jiný kolega, ale ona raději žije v nefunkčním vztahu (děti nemají) a ač ví jak by se měla zachovat nedělá nic

Kamila Pecharová, 12. 3. 2018, 15.10

Na základě čeho netuším! Nikdy jsem nic nikomu neříkala, nemám co! Manžel by neublížil ani mouše! A to doslova! U nás zabíjím mouchy já každopádně mě má pořád máma za malou holku, která neumí říct, když se jí něco nelíbí, má dojem, že mě manžel usurpuje.. Jezdí častěji pryč od rodiny za sportem než já.. (nemůže pochopit, že já jsem nakonec stejně radši s dětmi) i když je fakt, že by se mi vypadnout někdy hodilo a nevyjde to téměř vždy díky zákonu schválnosti.. Jinak já taky znám víc holek, kterým manžel ubližuje a ony si to nechají líbit.. A můžeš jim říkat co chceš.. Mají klapky na očích i uších..

Katka

Katka, 12. 3. 2018, 17.13

Tak si zkus s mamkou na rovinu promluvit, že ti tohle její smýšlení ubližuje, že se opravdu nic neděje a že chápeš, že o tebe má strach. Ještě jsem teda neslyšela, že by někdo identifikoval domácí násilí jen kvůli tomu, že druhý partner tráví čas i sám, nejenom s rodinou. Takových je totiž nejméně polovina národa. Ale občas je to je prospěšné pro všechny.

Kamila Pecharová, 12. 3. 2018, 20.00

Ptala se vyloženě jestli mě nemlátí, což mě urazilo a manžela posléze taky a to že jí vadí, že jsem (podle ní) často sama doma, to je další velké téma.. Oni s tátou sami nikam nešli když jsme byli malí a často jezdí na služební cesty (to je nemůže odmítnout?) atd. Takže asi fakt marný boj

Janako

Janako, 12. 3. 2018, 17.46

Tak to,ze je zena vice s detmi,je uplne normalni. Chapu,ze tam manzel uz nechce jezdit,ale neni to pak jeste podezrelejsi,kdyz tam nejezdi?

Katka

Katka, 12. 3. 2018, 20.12

Zřejmě nedokáží nechat ti zodpovědnost za tvůj vlastní život a jeho uspořádání. Tvé mamce by takový život zřejmě nevyhovoval, tak automaticky předpokládá, že to cítíš stejně, jen se jí to bojíš říct. To jsou ty domněnky.

vendy.z, 20. 3. 2018, 19.34

To je tak, když někdo nezapadá do vzorce, který si ostatní myslí, že funguje... Mě přijde, že přesvědčit jiného, pokud je přesvědčen o své pravě, je velmi velmi těžké. Chce to argumentovat bez emocí, fakticky...to je jediné a i tak je to těžké

Jarka mmm, 13. 3. 2018, 9.01

Jezis teď se mi vybavil případ mojí pubertální sestrenky,chodila několik let s psychopatem,byly jsme.z toho zoufalý,taky jsme se báli,aby jí něco neudělal (on to ale fakt psychous byl). Díky bohu je to za náma a snažím se na to zapomenout...brrr

Lenča Pešková, 12. 3. 2018, 14.09

pokud je nekdo o necem presvedceny tak mu to nevymluvis. jedine nejak dokazat ale u tohodle netusim jak

zuzkagodarova, 12. 3. 2018, 13.06

myslim si ze to sa neda vyhovorit, ked je niekto presvedceny o svojej pravde, ide to tazko

Janako

Janako, 12. 3. 2018, 11.20

Kdo to nechce vymluvit,tomu to nevymluvis.Asi by me zajimalo,proc si to ten dotycny mysli a v jakem by ke mne byl vztahu.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů