Migrény

zobrazeno 1269×

Vložil(a): darzanka, 15. 9. 2016 17.50

Maminky, nemáte některá zkušenosti s migrénou? Co vám pomáhá? Nikdy jsem s tím potíže neměla, ale od porodu se mi jednou za čas stává,že mi před očima začne pulzovat tmavá skvrna, až skoro přestanu vidět a pak se to šíří to periferie. A tak za půl hodiny mě začne krutě bolet hlava. Prý to mám od krční páteře, ale nepomohly rehabilitace ani cvičení a protahování. Nemáte s tím některá zkušenosti? Je to hrůza, když se kolem mě batolí dcera a já musím tak hodˇku jen ležet, protože ani nevidím:(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 5. 11. 2017, 7.11

tak o té metodě jsem nikdy neslyšela

Fuga

Fuga, 7. 1. 2017, 23.29

bolest může mít spoustu příčin.. Já bych šla na vyšetření k neurologovi, ale vidím, že zakladatelce pomohla Dornova metoda, o které jsem předtím nic neslyšela

Aliisha

Aliisha, 14. 12. 2016, 21.18

Něco podobného nyní řeším. Od porodu trpím na bolesti hlavy a očí. Mám před očima skvrny a je mi špatně. Nyní mě čeká vyšetření očního pozadí. Pak se bude řešit neurologie. Sama jsem zvědavá, jestli se na něco příjde. Je to totiž hodně nepříjemné.

darzanka, 15. 12. 2016, 9.04

Jojo,ja zacala videt na svetlem pozadi bile skrvnky. Ale uplne vsechno me preslo po te Dornove metode. Uvidite,jak vam dopadnou vysetreni, ale Dornovku jen doporucuji. Bylo mi tam receno, ze mam od porodu uplne vychylenou kostrc a pote,co mi to pani srovnala, se poprve po roce citim tak,jak pred porodem. Predtim to bylo vazne priserne. I mi piskalo v usich.

Aliisha

Aliisha, 15. 12. 2016, 15.10

No jsem zvědavá. Mam i nízký tlak, hučení v uších. Snad se najde nějaké řešení.

darzanka, 27. 12. 2016, 16.46

Uvidíte, jak dopadnou vyšetření. Já už byla úplně zoufalá, připadalo mi, že nemůžu přeci vůbec normálně fungovat. Kdyby se vám to nesrovnalo, tak vážně zkuste tu dornovu metodu.člověk by ani neřekl, co všechno může způsobovat páteř..

Minnie, 2. 12. 2016, 11.18

Díkybohu jsem to nezažila, ale ségra na ně trpěla dost. Vždycky musela jen ležet a spát. A nakonec se zjistilo, že jí to způspbovala antikoncepce

darzanka, 2. 12. 2016, 18.28

To bylo také to první, na co se mě neuroložka ptala. Antikoncepce je svinstvo..Mě to zřejmě způsobovala po porodu vybočená kostrč. Od té doby, co mě to srovnali na Dornově metodě, tak mám pokoj:)

patricia077

patricia077, 14. 10. 2016, 13.39

Trpím na migrény, u nás je to dědičné a v těhotenství vlivem hormonů to byl mazec a navíc se nedalo skoro nic brát, takže utrpení...asi nejlepší zajít na neurologii, ať něco napíší, doporučí .

darzanka, 14. 10. 2016, 18.37

Akorát tento týden jsem tam byla. Doktorka mi řekla,že mi stejně nic nenapíše, když kojím, a že si mám zkombinovat paralen s ibalginem.A v listopadu mám ještě pro jistotu eeg,tak snad to bude v pořádku. Ale minulý týden jsem byla na Dornově metodě. Paní mi tam porachtala celou páteř, tak se modlím, aby to bylo tím a měla jsem pokoj. Jestli na to trpíte už dlouhodobě, tak vás tedy lituji. Je to hrůza.

patricia077

patricia077, 15. 10. 2016, 15.50

Zvláštní..kombinovat léky by se neměly, ale když to radí doktorka hmm ..

Maruna10, 10. 10. 2016, 20.28

zkus se zeptat v zelené lékárně, myslím, že na to budou i homeopatika a tam mají hodně alternativních přípravků a i poradenství.

darzanka, 14. 10. 2016, 18.38

V listopadu jsem objednaná k neurologovi, co se právě homeopatikama zabývá, tak snad na to něco zabere..

Maruna10, 12. 11. 2016, 7.58

jo tak to je super, to slyším prvně co se nějaký neurolog zabývá homeopatika. Jsem vždycky hrozně ráda, když nějaký doktor se přikloní i k možnosti alternativní léčby. Tak držím pěsti, ať nasadí správné a máš klid. Nám doma homeopatika zabírají moc dobře, tak snad na tom budeš stejně.

darzanka, 16. 11. 2016, 17.45

Já dávám homeopatika dceři při růstu zoubků. Myslím, že bez nich bysme nepřežili:). Ono to ale vypadá, že od něj ani nic potřebovat nebudu. Byla jsem na dornově metodě, pani mi srovnala záda. Řekla mi, že většina migrén je od kostrče a já že jí mám úplně vychýlenou. Srovnala to a ťuk ťuk, už dva měsíce jsem bez migrény:)

benca, 18. 9. 2016, 18.04

mne nepomahaju ani lieky, mavam to porode pravidelne a casto, a citala som , ze je dobre na to aj mandle

jitkamety

jitkamety, 17. 9. 2016, 9.18

Taky jsem s tím měla problémy a pomohlo mi hodně pít a prášek

kajca, 16. 9. 2016, 21.26

Tiez mávam obcas migrény,s inym priebehom(stastie v nestastí je,ze vacsinou vecer).Mne pomáha jedine vyprázdnit zalúdok,paralen s kolou a spánok

lazna, 16. 9. 2016, 15.03

Na migrénu mi pomohlo homeopatikum neo-cephyl. Bohužel se k nám už nedostává. Takže už beru prášky na bolest, někdy mi to pomůže a někdy ne, občas mě to trvá třeba tři dny.

darzanka, 17. 9. 2016, 16.06

Ty jo, tři dny by mě asi zabily☺. Já si právě taky vezmu prášek hned jak to na mě jde a většinou mám pokoj

lazna, 18. 9. 2016, 10.09

Tak to závidím.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů