Menstruace

zobrazeno 358×

Vložil(a): Ratajka, 16. 5. 2023 17.55

Zdravím Vás, ráda bych vyměnila klasické vložky za něco více ekologičtějšího. Ráda bych nějaké Vaše zkušenosti co používáte a co Vám vyhovuje? Vím že jsou různé kalhotky, kalíšky či dokonce houby? Děkuji za rady.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jitulenka, 8. 12. 2023, 17.38

Houbu jsem nezkoušela, to mi přišlo divné. Kalíšek mi nevyhovoval. Chtěla jsem něco co bude asi více hygienické a nebudu si muset nic zavádět. Mě nejvíce vyhovují absorpční kalhotky od Perties. Jsou opravdu hodně savé, hezky mi sedí, mají i s vysokým i nízkým pasem. A nemám žádný pocit mokra.

Srncovamila, 11. 12. 2023, 19.03

Mám to úplně stejně, ale na trhu je těch kalhotek tolik, že nevím po čem sáhnout. Zase nechci utratit tisíce za kalhotky, které pak využiji párkrát a zjistím že mi třeba nevyhovují.

Jitulenka, 18. 12. 2023, 12.22

Pokud jsi je ještě nezkoušela a chtěla bys to zkusit, tak případně můžu poskytnout i slevový kód S7S8TC8 sleva 35%. Je to na jeden produkt, tak třeba na zkoušku by o nebylo špatné. Objednávám tady https://perties.cz/ a nejraději mám typy s vyšším pasem jako je Barthory nebo Mona. Já jsem s nimi opravdu moc spokojená.

Jaja88, 17. 5. 2023, 16.00

tu houbu docela dobře nechápu .. fakt to neprosákne??

Ratajka, 25. 5. 2023, 12.00

Hele co jsem slyšela a četla prý ne, ale mě to prostě přijde nějak horší i než ten kalíšek..neměla jsem ani chut tohle testovat..

Královka85, 17. 5. 2023, 9.24

Osobně jsou zkoušela kalíšek, ale ten mi nevyhovoval. Mě se s ním špatně manipulovalo a ani mi to nebylo příjemné. Kalhotky mě sedly mnohem více, hlavně mě přijdou pohodlné. Vyberete si jaký typ zrovna potřebujete, slabé, střední, silné. I typ kalhotek a fungujete. Pak stačí jen přemáchnout a hodit do pračky na 40 bez aviváže a je vyřešeno.

Ratajka, 25. 5. 2023, 11.59

Děkuji. A kolikrát za den je třeba je vyměnit? Tam se bojím, že budou cítit a nebo se budu zapařovat.

Královka85, 30. 5. 2023, 10.02

To záleží podle síly menstruace. A taky samozřejmě podle Vašeho pocitu a pohodlnosti. Určitě doporučím koupit jich víc, pokud je chcete používat po celou dobu menstruace, tak Vám 3 stačí nebudou. Nemusíte mít vůbec strach. Cítit nejsou a díky prodyšnému materiálnu se ani nezapařují. Mají i termoregulaci. Případně mužete mrknout přímo tady na stránky https://www.repetky.cz/menstruacni-kalhotky.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů