Lámání nehtů od shora dolu

zobrazeno 942×

Vložil(a): Jarka mmm, 9. 8. 2018 7.20

Ahoj,lámou se některé nehty od shora dolu? Mě se to poslední asi dva roky občas stane u palců na nohou - na kraji se jakoby odstipne a jede to až dolu (umíte si představit,jak to bolí). Jinak mám nehty hodně pevný a netrepej se mi. Ma kožní se mi s tím zatím nechce (vime,jak to je nadlouho). Díky za rady.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Nikolka81, 14. 6. 2021, 11.51

Ahoj mně pomáhají doplňky stravy, i když mi všichni říkali, že je to zbytečný a drahý. Ale na zkoušku skoro nic nedáš. Kamarádka užívá Curapil.cz a nehty vypadají celkem pěkně a nelámou se jí - takže u ní to fungovalo. Já jsem zkusila na zkoušku https://www.vlasimo.cz/, jak mi to zpevní nehty a byla jsem překvapená, že to funguje, i když je pravda, že je to spíš na vlasy, které se mi ovšem taky krásně zkrášlily. Když se mi teď třepí nehty, tak si dávám nějaký doplňek, často Vlasimo nebo Curapil od kamaradky, ale zkouším i další.

leontynkas, 14. 7. 2021, 10.21

objednala jsem to vlasimo ktere si doporucovala a zatim ho beru asi 14 dnu a musim rict ze už po takove chvili je videt na nehtech zlepseni.. objednala jsem baleni na 3 mesice tak uvidime ale myslim si ze to zlepsi jeste vic az po delsi chvili.

leontynkas, 8. 6. 2021, 8.45

pomohl vam neco na ty nehty? mam podobny problem.. hrozne se lamou a celkove jsou ponicene. Uz si moc nevim rady co by pomohlo pomoci.

Leonka Hukova, 16. 7. 2019, 13.41

Dobrý den, hodně se mi ničí nehty a nevím co na ně použít, myslíte, že by bylo dobré vysadit nějaké potraviny nebo změna jídelníčku?

tersmet, 5. 9. 2018, 12.07

Ahoj, můžu ti doporučit tento článek https://ifarmacie.cz/jidelnicek-bujnou-hrivu-pevne-nehty/ . Mně pomohl se stejným problémem jako máš ty.. snažila jsem se přidat do jídelníčku co nejvíc potravin ,o kterých je tam zmínka. Snad ti to pomůže

Monika Růžičková, 1. 9. 2018, 16.58

Ahoj, užíváš zinek? Já měla problémy ale co jsem nasadila zhruba 25mg denně (1 tableta) tak mám o dost lepší nehty, vlasky i pokožku.

Mygara

Mygara, 29. 8. 2018, 6.04

nenapadá mě nic nového, než už bylo napsané ostatními

WeruskaSK

WeruskaSK, 22. 8. 2018, 22.28

ano niekedy hej, potom si na ranu davam ichtyol masticku

Žofinka

Žofinka, 20. 8. 2018, 2.08

To takto na dálku vůbec nevím a osobní zkušenost s tímto problémem nemám

V007A, 10. 8. 2018, 21.10

Sice tento problém nemám,ale zlepšil se mi stav nehtů,když jsem brala hlivu ustricnou.

Zdeňka S., 10. 8. 2018, 7.40

Mě se nehty lámou strašně , ale úplně na všech prstech i na rukou. Asi tak 2 měsíce po porodu byly krásné a teď během 14 dní zase všechno zatrhane a polámané...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů