Lámání nehtů od shora dolu

zobrazeno 77×

Vložil(a): Jarka mmm, 9. 8. 2018 7.20

Ahoj,lámou se některé nehty od shora dolu? Mě se to poslední asi dva roky občas stane u palců na nohou - na kraji se jakoby odstipne a jede to až dolu (umíte si představit,jak to bolí). Jinak mám nehty hodně pevný a netrepej se mi. Ma kožní se mi s tím zatím nechce (vime,jak to je nadlouho). Díky za rady.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

V007A, 10. 8. 2018, 21.10

Sice tento problém nemám,ale zlepšil se mi stav nehtů,když jsem brala hlivu ustricnou.

Zdeňka S., 10. 8. 2018, 7.40

Mě se nehty lámou strašně , ale úplně na všech prstech i na rukou. Asi tak 2 měsíce po porodu byly krásné a teď během 14 dní zase všechno zatrhane a polámané...

L.janicka.l, 9. 8. 2018, 22.19

Me se takhle obcas ulomi na ruce a fakt to boli

Aliisha

Aliisha, 9. 8. 2018, 20.51

Dle mého plíseň. Špatná obuv. Noha se zapaří a je to hned.

Jarka mmm, 9. 8. 2018, 21.49

Možná to plíseň bude,ale obuví to určitě neni .

Fuga

Fuga, 9. 8. 2018, 12.57

tak čistě teoreticky to může být i plíseň, ale usuzuji jen tak na dálku a podle toho, že nehty más jinak pevné

jkubeso, 9. 8. 2018, 12.05

Mamce se tohle stávalo na palci u ruky, začala pravidelně lakovat a dávala si i nějaký ty vitamínový laky, pak se jí to spravilo. Těžko říct čím to bylo, gumové ani jiné rukavice nenosi.

Janako

Janako, 9. 8. 2018, 9.32

Zkusila bych nějaké doplňky na podporu nehtů.

Eliška Kozlova, 9. 8. 2018, 8.34

Mamce se to začalo objevovat na rukou, když používala gumové rukavice, bylo to plísní, jenomže na to řešila az dlouho, dostala od lékaře mast, docela driak, měla takové čárečky od lůžka ke koneckum a v te čárce se to lamalo. Zkusila bych Imazol a hodně větrat. Když to nepomůže, tak doktor, nebo zkusit pedikera (určitě ma zkušenost).

Jarka mmm, 9. 8. 2018, 12.07

Pořád kojim,tak se chci dryakum zatím vyhnout,zkusím nějaké alternativi a kdyžtak tu pedikerku,ta mě nenapadla .

Lenička, 9. 8. 2018, 8.15

Napadá mě také plíseň. Zkusila bych nechty nalakovat .

Katka, 9. 8. 2018, 8.00

Taky mě napadla malá obuv, jinak je to zvláštní, když jsou nehty jinak pevné. Zkus navýšit minerály a vitamíny. Nebo mě ještě napadá plíseň, ta taky ničí nehty.

Jarka mmm, 9. 8. 2018, 8.39

No jinak je mám jak šutr no. Zkusím nastudovat tu plíseň no,protože mě fakt nic jinýho nenapadá. Tji ale na kožní se mi fakt nechce no.

Katka, 9. 8. 2018, 8.41

Koupele v jablečném octu a mazat tea tree oilem. Tím nic nezkazis.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací