Krémy na pleť

zobrazeno 218×

Vložil(a): Silvous06, 13. 11. 2017 12.05

ahoj, mohla bych se zeptat jestli by se tu našla nějaká maminka, co trpí ekzémem a má ložiska i na obličeji ? Chtěla bych vědět, co používáte za kosmetiku, konkrétně krémy, protože ty parfemované jako loreál nemohu, protože mě hodně štípou a indulona to stejné.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

kamila.336, 11. 9. 2018, 13.40

Kremy moc nepouzivam protoze se mi to neosvedcilo. Jedine neco od ryoru, ale hodne mi pomaha https://www.notino.cz/bioderma/sebium-micelarni-voda-pro-smisenou-a-mastnou-plet/

michaelanavrc, 17. 9. 2018, 14.01

Ten je taky super ten mam taky.

Severka, 23. 1. 2018, 22.03

Mám podobné problémy a potýkám se s tím už hodně dlouhou dobu. Docela mi vyhovovala kosmetika Mixa, tu jsem snášela poměrně dobře. V současnosti používám Mandlový olej, mám jej od kamarádky z Itálie, ale myslím, že i u nás najdeš podobný produkt. S tím jsem velmi spokojena. Každopádně jsem zatím neobjevila nic, co by mě těch problémů zbavilo úplně Na Vánoce jsem dostala infračervenou lampu od maminky. Něco takového: http://www.zdravi-sport.cz/infracervena-lampa-beurer-il-21/ Ta si ji nemůže vynachválit. Zatím ji teprve zkouším, takže nemůžu posoudit. Jsem zvědavá jestli mi nějak pomůže, každopádně je to příjemné

Olla, 25. 1. 2018, 19.31

Jej, to já těmto věcem moc nevěřím, protože mi nikdy nepomohly

Sonia, 13. 1. 2018, 20.01

Tak jaký je Silvo zatím efekt, pomohl krém aspoň trošičku ?

Silvous06, 17. 1. 2018, 3.37

Používám ho chviličku, takže zatím nemůžu říct jestli se mi fleky zlepšují, ale podstatné je, že mě vůbec neštípe a ložiska nejsou po namazání hnedka suchá, takže na nich zůstane jemný film.

Sonia, 23. 1. 2018, 17.16

Tak to je super. Já jsem s tím jejich krémem taky moc spokojená, je to jedna z mála kosmetik, která mi nedělá zle.

Silvous06, 27. 12. 2017, 18.54

Už jsem si taky něco objednala tak uvidím až to přijde, snad budu taky spokojená.

Sonia, 26. 12. 2017, 10.48

Dostala jsem na Vánoce od tao cosmetics krém už ho mám i vyzkoušený a zatím musím zaklepat, že mě neštípe a hezky mi ta suchá kola promaže. Konkrétně mám tady tento, tak klidně mrkněte www.tao-cosmetics.cz/citliva-plet/prirodni-krem/

Silvous06, 18. 12. 2017, 14.18

No těď jsem zkoušela řadu od biodermy a zase to byly vyhozené peníze . Já už fakt nevím, co vyzkoušet. Dívala jsem se i na tu Tao cosmetics, nenašel by se tu ještě někdo, kdo ji prosím vyzkoušel než se rozhodnu ji vyzkoušet ?

Olla, 6. 12. 2017, 15.38

Ano je bez parfemace a taky hlavně netestují na zvířatech. Já používám tady tento www.tao-cosmetics.cz/mastna-plet-2/vitaminovy-krem/

Pávinka, 4. 12. 2017, 7.55

kdyz je krize mám protopic, nesmi se pri kojeni a tehotenstvi ale me pomahal, mela jsem ekzem na ocnich vickach a u pusy zkuste u svého lekare, je jen na predpis a kdyz to není akutní, tak mazubioderma atoderm creme intensive

Pávinka, 4. 12. 2017, 7.55

kdyz je krize mám protopic, nesmi se pri kojeni a tehotenstvi ale me pomahal, mela jsem ekzem na ocnich vickach a u pusy zkuste u svého lekare, je jen na predpis a kdyz to není akutní, tak mazubioderma atoderm creme intensive

vendy.z, 25. 11. 2017, 20.01

Nejvíce se mi osvědčil bio Arganový olej od Salloos.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací