krém na ruce

zobrazeno 844×

Vložil(a): Adelinka, 4. 11. 2016 11.57

maminky, jaký krém na ruce používáte? Mám strašně suché ruce a hlavně teď z tom sychravém počasí trpí ještě víc. Máte nějaký tip?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 10. 2. 2024, 6.29

Ahoj, já bych na to šla trochu odjinud. Jaké používáš mýdlo na ruce? Ono se to nezdá, ale když si ruce umyješ třeba 20x za den mýdlem, které vysušuje, tak se pak není čemu divit. Plus to sychravé počasí, mráz, to kůži nepřidá. Kromě kvalitního krému bez alkoholu, silikonu a parabenů bych být tebou ještě vyměnila mýdlo. Mně vyhovuje lavon tekuté mýdlo, které si objednávám z https://www.prostredkycistici.cz/tekuta-mydla . Nevysušuje, příjemně voní a ještě dezinfikuje .

koliaska105, 21. 12. 2021, 21.08

Já si myslím, že Neutrogena je taková klasika. Tou člověk nic pokazit nemůže. Mně osobně se ale teda ještě dost osvědčil krém na ruce a tělo od Herbalife. Je trošku dražší, ale funguje skvěle. Dá se sehnat třeba tady https://www.herbalife.cz/produkty/2563-herbal-aloe-krem-na-ruce-a-telo-200ml/ Zkuste mrknout. Líbí se mi na něm hlavně to, že má kompletně přírodní složení. To je podle mě dost velké plus.

Gustawka, 12. 8. 2021, 23.18

Krém na ruce mám neustále u sebe, velmi se mi osvědčil s konopným olejem z rosmmanu

tika, 5. 6. 2017, 14.01

používám Kokosový olej premium pleťový od Herbamedicusu - je hydratační a zvláčňující

Mygara

Mygara, 26. 4. 2017, 10.38

mám nejraději Neutrogenu, nejsem po ní tak mastná

Kočičkaa, 4. 2. 2017, 23.41

Já používám krémy od weledy. Teď mám kosatcový, nádherně voní. Velký výběr této kosmetiky za dobré ceny mají na www.notino.cz. Já tam objednávám a jsem spokojená.

Aliisha

Aliisha, 14. 12. 2016, 21.16

Já používám Atoderm od Biodermy. Za mě nejlepší krém na ruce. Je bez parfemace a je moc příjemný a hlavně účinný.

Jana W., 23. 11. 2016, 21.14

Já si obvykle kupuji krémy na ruce od Weledy. Když je mám občas extrémně vysušené, mažu si je na noc Skin Foodem taktéž od Weledy. Na "poporodní" praskliny mi zabrala jedině Purelan (čistý ovčí tuk) od Medely, který jsem měla na poškozené bradavky.

Kamibur, 5. 11. 2016, 19.51

Indulonu a ted jsem vyzkousela i Cien z Lidlu a taky dobry🙂

rodinka

rodinka, 5. 11. 2016, 18.27

Ja pouzivam indulonu a nebo kremy na ruce od yves rocher

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů