křečové žíly

zobrazeno 1039×

Vložil(a): jarunka, 4. 9. 2016 22.33

Po porodu mi zůstaly velké křečové žíly na jedné noze, raději bych podstoupila jednodenní chirurgii. Jen nevím podle čeho se orientovat. Nechci ležet nemohoucí týden v nemocnici a pak doma když mám tři malé děti.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Olla, 29. 5. 2018, 15.45

Tak to já mám díky bohu jenom metličky, které bych taky chtěla odstranit, ale četla jsem, že na to by mohlo teoreticky stačit pouze laserové odstranění .. má ho tu některá z vás za sebou ?

Sonia, 9. 5. 2018, 15.37

Prvně je určitě potřeba podstoupit nějaké vyšetření, protože ne vždy se odstranění musí řešit chirurgicky. Já jsem byla v Praze v Amaryllis centru na klasické skleroterapii a mám po problémech a s výsledkem jsem moc spokojené. Fungovat pak můžeš určitě lépe než po chirurgickém zásahu.

Adlen, 27. 3. 2018, 21.01

já bych to asi nehrotila hned do operace. Ty křečové žíly se pak stejně časem objeví znovu. Zkuste se spíš poradit s lékařem, jestli na to stačí klasická opatření – jako punčochy, správný pohyb nebo vám napíše nějakou léčbu – Detralex, levnější Osmigen nebo něco podobného.

Mygara

Mygara, 10. 11. 2017, 16.37

tak to vám doporučuji sklerotizace, je to ambulantní, jen pak nosíte kompresivní punčochu asi týden

Fuga

Fuga, 5. 1. 2017, 17.55

a co sklerotizace, ta se provádí ambulantně

Minnie, 1. 12. 2016, 12.53

Obešla bych si více doktorů a pak se rozhodla. Já mám jiný problém, ne po porodu, ne žíly ale čekám až holky povyrostou nejlépe až budou obě aspoň dopoledne mimo domov (škola, školka).

Martabla, 28. 10. 2016, 11.31

Ahoj holky, jsem na tom podobně, taky mi po druhém porodu zůstala jedna dost viditelná křečová žíla na noze. Začíná být viditelná pod kolenem a táhne se přes celé stehno. Zatím mě to nijak nezlobí, ale nevypadá to vůbec hezky. Jarunko, jak jsi dopadla? Tou jednodenní chirurgií jsi myslela "sklerotizaci žil" https://www.dentimedshop.cz/cs/sklerotizace-zil.html? Není lepší začít nejdříve s nošením punčoch a teprve potom jít na chirurgický zákrok? Máte někdo zkušenosti, že se to nošením punčoch zlepšilo? Díky moc.

Zdeňka S., 6. 9. 2016, 6.54

Taky mi zůstala veliká žíla na jedné noze, až do půlky stehna. Zatím mi nedělá problémy, kromě toho, že nevypadá hezky. Říkala jsem si že ještě počkám, až děti trošku povyrostou.

Topik2, 5. 9. 2016, 20.49

Známá si nechala odstranit nějakými injekcemi byla sama modřina ale žíly jsou pryc

vendy.z, 5. 9. 2016, 18.07

Zdraví je důležité, poproste (i když je to těžké) někoho v rodině, kdo vás doma zastane, až budete muset odpočívat po operaci. Já měla po porodu hemoroidy, což je vlastně také forma křečových žil a dělali to ambulantně (3x!) a potom doma to byla děs a hrůza, nemohla jsem nic...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů