Kosmetika na citlivou a suchou pleť

zobrazeno 663×

Vložil(a): Bibiana, 15. 10. 2021 22.27

Zdravím, mám extrémně citlivou a suchou pleť a jen tak nějaká kosmetika mi nesedí. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

esterka228, 3. 1. 2024, 19.07

Ahoj, úplně tě chápu. V teenage věku jsem si prožila brutální akné a naopak od 25 moje pleť a kůže po celém těle byla vysušená jak blázen. Hodně mi pomohlo se neumývat klasickým sprcháčem z drogerky, ale sáhnout spíše po sprchové emulzi nebo sprchovém oleji z lékárny. A pak jsme se zaměřila ještě na péči zevnitř, protože mému tělo asi prostě něco chybělo. Vsadila jsem na vitamín D, tekutý kolagen, ten beru teda tenhle https://www.kingrayshop.cz/p/cz-p-swedish-nutra-collagen-10-000-pure-peptide-bovine-kolagen-500-ml#57 a snažím se pít hodně vody a nechodit moc do veřejných bazénů, to mi to vždy jen zhoršilo. Takže když si držím takhle doplňkya tento režim, tak pleť držím v pěkném stavu.

Jitulenka, 27. 11. 2023, 18.15

Taky mám celkem citlivou pleť ale mám sklony k ucpávání pórů ještě ke všemu, takže si nemůžu dát nic moc výživného na vrásky, protože se mi to vždycky ještě zhorší. Co byste poradili za kosmetiku?

Mrazikk, 28. 11. 2023, 19.28

Že je to hrozný problém s problematickou pletí najít dobrou kosmetiku proti vráskám? Já už hledám dlouho a nikdy to není ono buď na jednu nebo na druhou stranu

Jajka, 29. 11. 2023, 16.48

Zkuste kosmetiku https://www.iuvenio.com/ mám taky problematickou pleť a tahle kosmetika mi moc vyhovuje. Obzvlášť doporučuju krém Retouch, sérum Crosslinked a čistící gel Urban

milujici.teticka36, 17. 4. 2023, 19.07

No spíš bych potřebovala něco pro sebe. Sama používám kosmetiku, kterou mi doporučuje moje kosmetické studio https://www.beautiful-me.cz/kosmetika kam pravidelně chodím. Ale přijde mi, že teď to v poslední době nějak nedávám a přestává to fungovat. Nebo je to možná tím, že mám více stresu, během kterého se mi většinou zhorší akné. Tak nevím.

Týnka91, 11. 1. 2023, 21.42

Můj syn má také citlivější pokožku, ne všechny produkty nám vyhovují ale jsem teď moc spokojená s kosmetikou od weledy. Používám ji teď krátkodově, ale zatím žádné vysušené fleky nebo pupínky na pokožce nemá

zinka, 30. 11. 2022, 23.48

Plenky jsou super, skvělý je ten výkroj na pupík na těch malinkých velikostech.

jarcula, 29. 11. 2022, 20.09

Já ji zkouším, mám od nich plenky a jsem s nimi spokojená, tak máme i kosmetiku od nich.

zinka, 28. 11. 2022, 23.42

Určitě, ta kosmetika je hodně dobrá. Já jsem na ni přešla a jsem s ní moc spokojená.

jarcula, 15. 11. 2022, 18.32

Koupila jsem Happy Bella kosmetiku a opravdu to vypadá, že syn se konečně zbaví suché pokožky na hlavě po koupání.

zinka, 30. 10. 2022, 23.02

Není, syn ji má také citlivou a je to skvělý.

jarcula, 29. 10. 2022, 23.05

A ten koupací gel, není po něm podrážděná pokožka hlavy? Syn na to docela trpí.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů