Klouby

zobrazeno 409×

Vložil(a): Olla, 29. 12. 2022 22.59

Našla bych tady někoho sportovně založeného, kdo by mi dokázal poradit s doplňkem na klouby a pohybový aparát?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Rozina, 19. 5. 2023, 14.15

Určitě je důležitá i regenerace. Já jsem objevila Artoregen a pořídila jsem ho muži, jelikož rád sportuje a docela si stěžoval poslední dobou na bolesti kolenou. Bere ho teď druhý měsíc a viditelně sem u ulevilo, takže bych řekla že je dobrý.

simona.novak23, 25. 5. 2023, 14.33

A to je co prosím?? Kolagen, prášky? Seženu jej v lékarně nebo jste objednávala odněkud?

Rozina, 29. 5. 2023, 11.25

Sirup, přírodní s preparáty na klouby, šlachy, chrupavky atd. Objednávala jsem na stránkách Topvet v lékárně ho asi neseženete. Bere se jen tři měsíce a max 2x do roka, to je taky dobrý, že to člověk nemusí brát pořád.

Gabullka, 6. 3. 2023, 11.42

Tím, že hodně cvičím, tak jsem dostala doporučení tady na ty čaje, tak je pravidelně piju https://www.altaherba.cz/klouby-revma/bylinna-cajova-smes-revma-artroza-artritida

Olla, 6. 2. 2023, 3.23

Šla bych normálně do kolagenu to je podle mě nejosvědčenější doplněk a kdo je má kvalitní tak je rosenpharma.

Drahuska, 1. 2. 2023, 11.40

Epam má kapky, co jsou určené na pohybový aparát při vyšším fyzické zátěži. Zkusila bych spíš něco takového. Je to přírodní doplněk takže nebudeš zatěžovat tělo.

abc1986, 13. 1. 2023, 12.01

Ahoj, doplňků je strašně moc a normální člověk moc nemá šanci se v tom zorientovat. Jestli může doporučit, tak volit nějaký doplněk, který má složení s obsahem více látek než jen jedné. A pak se jen držet nějakého "rozumného" výrobce. Mám dobrou zkušenost s tímto: https://www.fitnessprotebe.cz/komplexni-4/joint-worx-200g/ Ale dobrých výrobků se najde určitě více. Doporučuji se případně poradit s někým, kdo se opravdu pohybuje ve sportovní výživě denně (prodejce).

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů