Kineziologie a SRT

zobrazeno 1280×

Vložil(a): szendrejka, 16. 2. 2016 20.03

Na doporučení kamarádky jsem se objednala k alternativní léčitelce, která léčí pomoci kineziologie a SRT. Sama si jí neskutečně pochvalovala, a tak jsem si řekla, že to vyzkouším. Nemáte některá zkušenosti?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kikinka30, 13. 12. 2019, 8.14

Ma to dobre vysledky

Mygara

Mygara, 5. 1. 2018, 15.44

bohužel to neznám

Fuga

Fuga, 1. 12. 2016, 14.03

zkušenosti nemám, ale úspěchy má

snany, 16. 2. 2016, 22.10

Neznám

dasza, 16. 2. 2016, 20.11

Mam..kineziologii sem sla se sebou a pak se synem..u me vysledky zadny..u kluka jo....doporocuju to vsem..neco na tom bude...

dáša, 16. 2. 2016, 21.02

Jak dlouho je třeba docházet, než se odhalí problém? Chápu, že je to individuální, ale na jedno sezení to není asi nikdy ne?

szendrejka, 16. 2. 2016, 21.11

Paní Zdenička, ke které se chystám, mi už do telefonu řekla, že je to individuální a záleží člověk od člověka a problém od problému. Takže uvidím. Na první sezení mě připravila, že tam můžu být až 3 hod. Ta moje známá taky říkala, že tam tak dlouho byla. Ale s údivem jsem na ní koukala, od čeho všeho jí dokázala pomoct a co vše spolu vyřešily. Navíc známá se stará o staré a odložené koně, které chtějí zabít. Ona je nechává u sebe na statku dožít. Takže je taková "čistá a dobrá duše" a spolu léčily s léčitelkou i koně. Prý má neuvěřitelné výsledky. Takže vzhledem k problémům, které bych ráda řešila, počítám, že to bude určitě více než jedno sezení

dasza, 17. 2. 2016, 7.05

Ja sama se sebou byla jednou(byla sem bezdetna) a svobodna..a neverila sem tomu.prislo mi smesny co tam provadeli;) takze apis sem nespolupracovala a este me tkasli o dost penez...jenze sem starla.prisly deti a ja zmenila postupem casu nazor.a clovek je tak chytrejsi a vic vic.neco precte..tak sem sla se synem.a uz k tomu mela jiny postup..kluk tam byl poprve v roce a byl tam dve hodky.pak sme sli este jednou ale to bylo kolem hodiny.a pak uz bylo tlepseni.tak sem nesla(z fin.duvodu)ale ted to dosti holkam radim kdyz maj problemy s detma at uz v chovani.ci jinak...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů