IBS-Syndrom dráždivého tračníku-máte někdo?

zobrazeno 3572×

Vložil(a): LuciJana82, 15. 11. 2017 10.57

Zdravím vás. Lékaž mi diagnostikoval IBS-Syndrom dráždivého tračníku.Trpím na časté zácpy,bolesti břicha,doporučil mi zvýšit příjem probiotik a vlákniny.Doporučil mi Biopron IB-Symbio+Vláknina.Mám užívat půl až jeden sáček jednou až dvakrát denně.Máte někdo zkušenost s tímto produktem?Děkuju.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vilina, 27. 10. 2019, 14.42

Přesně tohle se mi líbilo.

zinka, 29. 9. 2019, 20.42

Jo tahle je dobrá, že když někam cestuješ nemusíš nic řešit. Zapiješ a je to .

vilina, 28. 9. 2019, 21.43

Tak v tom případě je přímo pro mě.

zinka, 25. 9. 2019, 8.55

Jako sypká je docela dobrá na pečení, ale na jídlo mi také více vyhovuje v tabletách.

zinka, 27. 8. 2019, 0.20

Rozhodně, zapiješ tablety a ona gelovatí a bobtná až v žaludku. Já bych ji také nepozřela.

vilina, 25. 8. 2019, 21.10

Jí se lépe, než sypaná že? Mě dělá problém, jak gelovatí.

jarcula, 24. 8. 2019, 10.26

Já si kupuji vlákninu a od té doby nemám problémy se zažíváním. Docela jsem trpěla na zácpu a potom na průjmy. Je v tabletách, to je super https://www.perlazdravi.cz/hubnuti/vito-life-psyllium/

LuciJana82, 5. 1. 2018, 11.08

Ahoj,někdo tu chtěl dát vědět,jak je,tak se hlásím:-)Jo,beru nějakých 5 neděl a zatim dobrý.Sice ted o svátcích se to díky sváteční stravě a menšímu pohybu trochu zhoršilo:--(,ale vim,mužu si za to sama. Bolesti břicha výrazný nemám,spíš zase ta zácpa,ale snad se to s IBS vlákninou zase zlepší,jak jsem zjistila,tak to chce fakt pevnou vůli v užívání. Hezký rok 2018 všem a hlavně zdraví

vendy.z, 25. 11. 2017, 19.52

Zkušenost nemám, přeji ať je brzy lépe!

LuciJana82, 20. 11. 2017, 16.23

Tak jsem si ho před třemi dny koupila a užívám,tak uvidím.Požívání je v pohodě V lékárně mi lékárník řekl,že Boipron IB-Symbio s vlákninou působí pozvolna,ne ihned,nicméně necítím tak těžko v břiše už ted. Bohužel IBS trpím díky dlouhodobému stresu a nepomohla mi bohužel změna jídelníčku ani více pohybu,byla jsem nucena jít k lékaři. Prosila jsem o příspěvky se zkušenostmi s tímto produktem,takže nechápu,proč se tu objevili některé příspěvky...... Jen pro zajímavost-IBS at už doprovázený prujmy,zácpou nebo nadýmáním trpí prý 15 procent Evropanů a dokonce 14 procent dětí!A často je to bohužel spojené se stresem.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů