Genitální bradavice pomoc

zobrazeno 1348×

Vložil(a): kalixsu, 6. 2. 2019 13.56

První boule objevilo na zadečku a tak mi doktor řekl že jsou to hemeroidy ale po čase to ukázalo že je něco jiného a pak se mě objevilo na pipině přirození . Takže jsou to Genitální bradavice a byla jsem na laseroví zákrok a další zákrok laseroví nejdu . ja se u toho klepala u další píchání injekcí a vypalováníl laserm s brekem protože jsem to nemohla vydržet tu bolest a další odstranění boulích už ne , bolí to docela hodně- Genitální bradavice jsou pohlavním onemocnění ale je problem že jsem nic dlouho s nikym nic neměla , tak nechapu proč jsem to chytla já další vypalování nechci a musí se to jinak odstranit bez bolesti. Hodně se bojím že budu mit rakovinu děložního čípku. pokud se ve pochve objeví když jsem se to dozvěděla co to může způsobit objevuji se mi další malí a jde to odstranit bez bolesti wšechno ? zastavit to aby se mi neobjevil

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 9. 2. 2019, 15.12

Zkušenosti nemám ale mě se mi zdá že jsem někde četla že i následné očkování má vliv na velikost bradavic

V007A, 7. 2. 2019, 13.35

S tím naštěstí zkušenosti nemám,přeju hodně pevné nervy.

Žofinka

Žofinka, 7. 2. 2019, 13.18

Tak to zkušenosti ani v okolí nemáám

patricia077

patricia077, 6. 2. 2019, 21.28

No vše už bylo opět napsáno

Aliisha

Aliisha, 6. 2. 2019, 20.38

Zkus najít jiného lékaře. Třeba jsou jiné možnosti odstranění.

Teryk92, 6. 2. 2019, 19.53

Zkusila bych navštívit více lékařů...třeba bude i jiná možnost léčby.

Fuga

Fuga, 6. 2. 2019, 19.34

tak onemocnění může propuknout i později po setkání s virem, ale léčbu neporadím

Minnie, 6. 2. 2019, 17.10

Zkušenosti nemám, ale úplně chápu že na laser nechceš. Já bych nedala ani vypálení. Tak možná se zeptat lékaře, klidně více lékařů, na nějakou alternativu.

Janako

Janako, 6. 2. 2019, 16.46

To by měl poradit lékař, co se s tím dá dělat. Neznám nikoho, kdo by to řešil.

L.janicka.l

L.janicka.l, 6. 2. 2019, 15.55

Nikoho s timto nastesti neznam. Chapu ze to boli, ale lepsi vytrpet znova nez se to poradne rozroste

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů