Dýchání

zobrazeno 978×

Vložil(a): dadinkamaminka, 8. 4. 2018 12.53

Omlouvám se za další diskuzi,ale nedá mi to. Dneska je to 3 dny,co beru ty antibiotika.Zase nepocituju žádný zlepšení :( Špatně se mi dýchá,mám neustále nějaký tlak na hrudníku a občas i v krku :( Nebolí to,ale je to nepříjemný.Mám pocit,jakoby se mi tam něco svíralo nebo co :( Poctivě beru všechny léky,který mi doktor napsal.Mám Bromhexin na kašel,ibalgin 600 na zánět a ty antibiotika. Je normální,že mi žádný prášky nezabírají? Jak to bude doktor řešit? Mamči,já jsem už opravdu zoufalá :( Je mi fakt mizerně :( Už jsem přemýšlela i o rakovině plic nebo o fibroze :( :( Mám z toho velkou úzkost a bojím se :( Připadám si jak hypochondr už,stydím se tyhle problémy říkat už i doktorovi. Pořád tam chodím s tím samým :(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

dadinkamaminka, 11. 4. 2018, 10.14

Tak jsem dnes využila situace,kdy tam doktor nebyl a řekla jsem sestřičce o tom knedlíku v krku a poprosila jsem jí,at mi udělá testy i na tu štítnou žlázu,jak jste tady někdo psal. Tak jsem zvědavá,jak dopadnou.

Žofinka

Žofinka, 11. 4. 2018, 7.58

Nechodíš náhodou k Dr. Horákovi, to je typická jeho medikace

dadinkamaminka, 11. 4. 2018, 10.06

Ano,to chodím. Vy ho znáte? Máte s ním nějaké zkušenosti ?

slavuska

slavuska, 10. 4. 2018, 21.46

to neívm, to mi přijde už dlouho, já když atb nezaberou, za 3 dny jdu k dr, ať mi dá jiný. držím palce, ať je to brzo ok

Adrianita, 10. 4. 2018, 21.07

A chodíš ještě k tomu psychologovi? Na psychice je třeba zapracovat. Nebo bych zkusila zapatrat po nějakém lékaři, který se zabývá psychosomatikou.

dadinkamaminka, 10. 4. 2018, 11.07

Mamči mám pocit,že mám oteklé patro,ale v té zadní části.Mám to nějaký veliký a když si na to sáhnu jazykem,cítím,jak je to nateklý a nějaký měkký.Jsem blázen nebo co to může být ? Přijde mi,že to mám nateklý až dolů do krku a proto mám ten pocit knedlíku v krku. Ale toho si přeci musel doktor všimnout. Už z toho fakt nemůžu. Ted nemůžu ani k doktorovi,musím počkat do zítra.Nemám hlídání. Půjdu na ty odběry,nechám si dát tu žádanku na tu imunologii a měním doktora.To není normální tohle. UŽ chci být zdravá

NiFee

NiFee, 9. 4. 2018, 14.14

Podla mna by to chcelo vyšetriť niečo iné

Mygara

Mygara, 9. 4. 2018, 13.00

spíše to bude rozhozená imunita s psychikou dohromady....

dadinkamaminka, 9. 4. 2018, 16.55

ALe vždyt já se nestresuju... Poslední dobou jsem docela v pohodě.

Fuga

Fuga, 9. 4. 2018, 7.56

nehci to zlehčovat, ale bude to asi hlavně psychikou

editak, 8. 4. 2018, 22.30

možná je to něco už velmi rezistentního...že atb nepomáhají. Zkoušela jsi teda něco na posílení imunity, třeba tu hlívu s rakytníkem?

dadinkamaminka, 9. 4. 2018, 16.58

Hlívu zrovna ne,ale cpu do sebe hodně céčka a multivitamíny.K tomu omega 3 a vitamín D. Doktor mi poradil,at si koupim GS imunostim,obsahuje to nějaký lyzáty bakterií a tělo je pak proti nim odolný...Tak si to koupím. K tomu si chci koupit ještě nějaký multivitamíny přímo na tu imunitu s nějakým imunaktivem... A čeká mě to vyšetření na imunilogii ještě a ty krevní testy,takže pak budu chytřejší o něco

editak, 9. 4. 2018, 20.12

tak fajn, to jsem zvědavá, co objeví...

Adrianita, 10. 4. 2018, 21.13

S doplňky stravy to moc neprehanej. Zaměřila bych se na přírodní stravu. A hlavně nezapomeň na probiotika, imunita je ve střevech.

dadinkamaminka, 10. 4. 2018, 23.12

Beru jen omega 3 a k tomu ty vitamíny. A ten vitamín D no v kapkách. Zkusím všechno.V pondělí mi přijde ten imunostim,tak ho začnu brát a zaměřím se na to,abych jedla hodně zeleniny a ovoce...

Janako

Janako, 8. 4. 2018, 22.23

A nekouris?s tim by to asi mohlo souviset.uvidis po te imunologii.a jeste me napada,zda u tech atb opravdu lezis?

dadinkamaminka, 9. 4. 2018, 17.01

Kouřim no,úplně bez cigaret nevydržim,ale snažim se to hodně omezovat... a neležim Já nemůžu jen tak ležet,když tu mám syna...

Janako

Janako, 10. 4. 2018, 9.31

Chapu,ze lezet s detmi je tezke,ale ty uz mas vetsi dite a myslim,ze to je taky celkem dulezite trochu si odpocinout.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů