Dobrý kolagen

zobrazeno 338×

Vložil(a): HanaStar, 18. 5. 2023 22.02

Dobrý den, chtěla bych si koupit kolagen, všude na něj čtu velkou chválu. Na trhu je jich ale spousta, poradíte?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Livka77, 11. 8. 2023, 12.18

Určitě je dobré trochu si ty kolageny prostudovat, zjistit co je pro naše tělo nejlepší atd. Já dávám přednost KK kolagenu, jelikož mimo jiné obsahuji jak kyselinu hyaluronovou, tak i třeba vitamín C, E a B, které jsou pro naše tělo také velmi prospěšné. Navíc obsahuje bioaktiivní kolagen peptan- savčí kolagen, ten je po naše tělo přirozenější a více podporuje stavbu kolagenu v těle.

Helenka88, 22. 8. 2023, 13.37

Ty jo tohle jsem si teda nidky nestudovala. Vlastně celkově jsem o tom nikdy moc nečetla, většinou jsem si koupila co bylo v akci a j pravda, že účinek byl žádnej nebo minimální.

Livka77, 24. 8. 2023, 13.59

Já taky a právě v době, kdy jsem začala na všechny kolageny nadávat, že je to k ničemu, tak mě kámoška poradila si o tom radši něco přečíst a poradila právě ten KK. Nejraději mám tento https://www.kkkolagen.cz/kk-kolagen-s-prichuti-maliny/, ale mají více chutí i bez chuti. Hlavně mě fakt pomáhá a poprvé jsem viděla účinek, pleť mám moc hezkou, vyživenou a je to poznat. vlasy a nehty se mi výrazně zpevnily a vlasy tolik nevypadávají.

Evulinka002, 26. 7. 2023, 13.54

Kupuji si kolagen od francouzské firmy D-Lab. Našla jsem ji na doporučení na stránce Solobeauty. Beru si Pro-Kolagen pleť. Má přírodní složení a je to ověřená značka. Pleť mám vyživenou a krásnou.

Majda2299, 27. 7. 2023, 18.48

Prosím tě a jak dlouho ho bereš? Jak chutná? A to je tedy jen na pleť ne na vlasy?

Jaja88, 22. 5. 2023, 13.33

Zkus se poptat v lékárně, tak ti určo taky dobře poradí

Amuši, 21. 5. 2023, 10.21

Já si kupuji mořský kolagen, ten mi pomáhá nejvíce na pleť, protože jen mořský je na vlasy, pleť..

beruna, 24. 5. 2023, 18.59

A ten jiný druh není dobrý na pleť a vlasy? Myslím, že je hovězí.

Amuši, 28. 5. 2023, 7.16

Já si ho kupuji na notino, jsem moc spokojená. Konečně mi rostou vlasy a nehty. I pleť je lepší.

Bibiana, 20. 5. 2023, 20.40

Doporučím prémiový Orcacollagen - je doslova nabitý účinnými látkami (vit. C, biotin, kyselina hyaluronová ...) a výsledky jsou fakt viditelné, a to ho piju teprve druhý měsíc. Navíc, pokud si zřídíte členství, využíváte výhody - dopravu zdarma, automatickou objednávku každý měsíc, prostě se nemusíte o nic starat www.orcacollagen.cz

Calliopka, 23. 5. 2023, 9.14

Můžu jen souhlasit - já jsem na Orcacollagen dostala doporučení od kamarádky, teď ho piju 3 týdny a už vidím výsledky - mám kvalitnější vlasy a šťavnatější pleť. Těším se co bude dál

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů